Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Kızlaaaar bi taktik buldum sizinle de paylaşmak istedim faydasını gören olur belki ☺️ Bu yüz temizleme ve masaj aletleri var ya titreşimli; benim memem çok ağrımıştı, süt birikmişti, bayağı yanları taş gibi olmuştu ve elle sağamıyordum. Sıkınca falan çok ağrıyordu acıyordu. O aletle mememe masaj yaptım bayağı bir rahatlattı iyi geldi ve sanki süt akışı da arttı gibi. İnşallah sizin de işinize yarar, öpüyorum 🥰🥰

Benim paşa hala küvezde sarılık başlangıcı da vardı tedavide alıyor. Dün sütüm düzgün gelmeye basladı diyebilirim ama ne kadar geliyor 🤷 bilmiyorum. 3 kez emzirmeye gittim. Gece evde resmen bayılıp uyumusum gece kalkıp sagım deniycektim yapamadım hem agrım vardı biraz hemde uyku cok agır bastı. Şimdide pişmanlıgı çöktü. Eşimde emzirmeye yakın saatlerde denetmiyo cocuk emsin olanı dio. Bide acıkıyorum ben yaaa😳 gece uyumadan corba içip uyuyorum hep. Yemekten sonra tatlı falan da yiyorum. Kahvaltılara dogum yaptıgımdan beri cok aç oturuyorum.
Ya ben de çok aç hissediyorum, hep dolaba bakıyorum ne yesem diye 🫢 Hamilelikte zorla yemek yemiştim şimdi herşeyden yiyesim geliyor 😂 Süt oluyordur inşallah miniklerimize 🙏🏻
Kızlar hem emzirip hem sağım yapma olayını kafamda bir türlü oturtamadım ben. 2 maksimum 3 saatte bir emziriyorum ilk günler ortalama 20 sağ 20 sol göğsü emiyordu oğlum. Şimdi tek meme de 30dk daha güçlü çekiyor doyuyor ve uyuyor. Bir sonraki emzirmede emmedigi göğsümü emziriyorum. Uyuduğu süreçte göğüslerimi sağmam mı gerekiyor süt artısı olsun diye? Annem sağma bir sonraki emmeye süt kalmıyor diyip duruyor😒 sütüm var ama bazı emme saatlerinde her zamanki gibi doluluk hissetmiyorum yumuşak oluyor göğsüm.
Ne yapsam ki sizler nasıl ilerliyorsunuz emziren annişler 🥰
Süt sağma konusu benim de kafamı çok karıştırıyor. Ne kadar sıklıkla sağmalı, normalden fazla sağarsam ememezse mastit olur muyum vs. çok karmaşık geliyor. Nasıl yapacağız, bilenler anlatsa?

Ya ben de çok aç hissediyorum, hep dolaba bakıyorum ne yesem diye 🫢 Hamilelikte zorla yemek yemiştim şimdi herşeyden yiyesim geliyor 😂 Süt oluyordur inşallah miniklerimize 🙏🏻

Süt sağma konusu benim de kafamı çok karıştırıyor. Ne kadar sıklıkla sağmalı, normalden fazla sağarsam ememezse mastit olur muyum vs. çok karmaşık geliyor. Nasıl yapacağız, bilenler anlatsa?
Ben bugun sordum normal emzirme sıklıgındaki hibi sag dediler 3 saatte 1

Tünaydın canım çok şükür iyi bizimki sarılık var biraz yarın kontrolde son durumu öğreneceğiz seninki nasıl canım 🥹
Çok şükür gayet ıyıyız saclı bır kızım oldu ilk defa 🥰🥰🥰 hıc bu kadar saclı kuzum olmamıstı

Eklentiler

• 1000015334.jpg
    1000015334.jpg
    56 KB · Görüntüleme: 111
Bir aksilik çıkmazsa oğluşum salı sabahı taburcu oluyor🥰 allah kimseyi çocuğundan ayırmasın bekleyenler de bir an önce kavuşur umarım🙏 bebişleri alalım bi alışalım da buralarda tekrar konuşmaya başlayalım eskisi gibi özledim valla
İnşallah kavusursun kuzum 🥰🥰🥰

X