Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Kızlar ya bekunis kullansam kabızlık icin bir iki tablet, bebeğe bisey olur mu sizce dayanamıyorum artık ? 37+3 oldum bisey yapar mı

Kızlar ya bekunis kullansam kabızlık icin bir iki tablet, bebeğe bisey olur mu sizce dayanamıyorum artık ? 37+3 oldum bisey yapar mı
Onu bilmiyorum ama doktorum bana duphalac veriyor istedigin doz iç diyor. Onun dısında magnezine calsine de veriyorlar ben aldım dayanamayıp. Doktorum o ishal yapar die kullanma diodu ama aşırı doz alıp ishal olsam bile bikaç saat sonra normale donuyorum ben

Magnesie kullandım bende ama bitti. Evdede bekunis var. Bir tablet içtim valla dayanamayıp öleceğim yoksa

Doktorların sitesinede sormuslar. 34 36 haftalık gebelerde bebeğe bisey yapmaz demiş. Tabi sürekli kullanımını bilmiyorum. Bi kereye mahsus içtim artık
Allah şifa versin inşallah canım. Kabızlık gerçekten çok zor. Benim de hamilelikten önce de kronik olarak yaşadığım bir problemdi. Acısını ağrısını çok iyi bilirim. Umarım geçer hemen

Allah şifa versin inşallah canım. Kabızlık gerçekten çok zor. Benim de hamilelikten önce de kronik olarak yaşadığım bir problemdi. Acısını ağrısını çok iyi bilirim. Umarım geçer hemen
Sorma kuzum cok zor cidden amin inşallah. Dediğim gibi bi kere içtim sadece bidaha da kullanmam ya her şey denedim olmadı dogal yollar fayda etmiyor. Surup da işe yaramıyor.

Sorma kuzum cok zor cidden amin inşallah. Dediğim gibi bi kere içtim sadece bidaha da kullanmam ya her şey denedim olmadı dogal yollar fayda etmiyor. Surup da işe yaramıyor.
Bende doğal yontemleri cok denedim ama banamısın demiyor. Duphalac ve magnesi yi birlikte kullanıyorum ben akşam birini sabah birini. Gene de noemal olmuyorum. Dozlarını arttırıyorum tuvalete cıkmak için

Kız burda kaç aylık kıyafet giydi. Şimdi boyu kilosu ne ki böyle minnoş olmuş

Tamamdır aldırayım hemen
Canım diyetisyen bana şey verdi çok fayda gördüm deneyebilirsin. 1 tatlı kaşığı zeytinyağ ısıtıyorsun içine zerdeçal karabiber koyuyorsun kaşığın ucuyla bunu içiyorsun sabahları dene istersen bir de raporunu sormuşsun ya doğumdan sonra gözüküyor sağlıklı doğum olmqyınca para alamıyorsun ya ondan

Günaydınnn. Kontrol günü 38+3 nstdeyim yine tertemiz ya nst bitince catı muayenesi var bayilicam stresten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…