Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
canım nasılsın ? Ped koyup bakmayı dene gitmediysen dicektim
Bebek hareketlenmeye başladı, ağrım bayağı azaldı. Islaklık da azaldı gibi. Damla şeklinde falan oluyor çamaşırımda. Hastaneye gitmedim öyle olunca. O turnusollu pedden aldırıcam yarın, en azından şüpheye düşersem kullanırım

Tam olarak bende böyleydim bir gün öncesinde kuyruk sokumu kemiğinde başladı ağrım adet sancısı gibi de değildi belim ve kuyruk sokumum ağrıdı gece yattık sabah 5bucukta geri kalktım ve doğurdum
Benim o ağrım bayağı geçti gibi de korktum bak şimdi.. senin de geçmiş miydi uyumadan önce😧

Kızlar 😱 yemek yiyecektik, yemekten önce tuvalete girdim çıktım yemeğe oturdum bi kaç dk sonra çamaşırımda ıslaklık hissettim, peçeteyle sildim yine biraz geldi. Bekledim bi 10 dk, lavaboya gittim baktım yine taze ıslaklık var. Şu anda da regl ağrısı gibi ağrım var belimde özellikle. Su gelirken illa foşur diye mi gelmesi lazım? Sızıntı şeklinde geliyorsa napıcam ne kadar süre sonra gideceğim hastaneye?
Ağrı varsa önemli canım ama sadece damla damla sızıntı gibiyse benim 27. Haftadan beri geliyor o şekilde hala bitmedi suyum ama yine de hastaneye gitmen de fayda var regl ağrısı olmamıştı ben de

Benim o kadar fazla değil ya miktarı. Islandığında 1 parmak eklemi kadar falan ıslanıyor her seferinde. Senin dediğin kadar ıslansa hiç durmam da şimdi şüpheye düşürüyor işte. Ağrı da bayağı azaldı bir de
Duşa girdi isen azalmıştır bi kontrol ettirmende fayda var yine de

Ağrı varsa önemli canım ama sadece damla damla sızıntı gibiyse benim 27. Haftadan beri geliyor o şekilde hala bitmedi suyum ama yine de hastaneye gitmen de fayda var regl ağrısı olmamıştı ben de
Ağrım bayağı bi azaldı hafifledi canım o yüzden biraz evde istirahat edeyim dedim. Tekrar nüksederse gidicem hastaneye

Linakiz etiketleme yapamadım benim bebeğim değiştirilmiş sat a göre 37+2 de benim sat a göre 35+4 de doğdu tabloya hangisini eklemek istersen ekle ben karar veremiyorum hamgi tarih doğru ama benim tarihimin doğru olduğuna eminim bebik çok küçük doğdu çünkü

Kızlar fena sekılde kasıklarımda agrı var dınlenmeye calıdıyorum belkı yalancıdır dıe bebek desenız aşiri hareketlı bu akşam

Linakiz etiketleme yapamadım benim bebeğim değiştirilmiş sat a göre 37+2 de benim sat a göre 35+4 de doğdu tabloya hangisini eklemek istersen ekle ben karar veremiyorum hamgi tarih doğru ama benim tarihimin doğru olduğuna eminim bebik çok küçük doğdu çünkü
Kaç kilo doğdu bebişiniz hayırlı olsun

Bebek hareketlenmeye başladı, ağrım bayağı azaldı. Islaklık da azaldı gibi. Damla şeklinde falan oluyor çamaşırımda. Hastaneye gitmedim öyle olunca. O turnusollu pedden aldırıcam yarın, en azından şüpheye düşersem kullanırım
Yarın doktora gidince bende soracağım çamaşırım hep ıslak hem idrar kaçıyor su mu geliyor diye hiç düşünmedim. Bir de bu düzensiz kasılma doğum başlangıcı değil dimi ? Az önce belimden aşağı bacaklarıma adet ağrııs girdi. Bugün sanırım 3 oldu. 37. Haftaya girdik diye yokluyor sanırsam

Yarın doktora gidince bende soracağım çamaşırım hep ıslak hem idrar kaçıyor su mu geliyor diye hiç düşünmedim. Bir de bu düzensiz kasılma doğum başlangıcı değil dimi ? Az önce belimden aşağı bacaklarıma adet ağrııs girdi. Bugün sanırım 3 oldu. 37. Haftaya girdik diye yokluyor sanırsam
Aynen bi sor bakalım ya neymiş merak ettim ben de. Valla ben hastanede yatarken düzenli ağrım olmuştu ama doğum başlangıcı olmadı, sonraki nstde ağrı sancı bişey çıkmadı hiç. Çözemedim yani 🤔

Aynen bi sor bakalım ya neymiş merak ettim ben de. Valla ben hastanede yatarken düzenli ağrım olmuştu ama doğum başlangıcı olmadı, sonraki nstde ağrı sancı bişey çıkmadı hiç. Çözemedim yani 🤔
Ay çok garip yine belimden bacağıma ağrı yayıldı kızlar ben doğurmuyorum değil mi😂😂

X