Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Benimde öyle kuşum illa düşücek mi çok merak ediyorum kasık bölgem aşırı rahat çok şükür
Herkezın kı farklıdır belkı kımının kı düşer kımın kı düşmez ama kanala bebek gırınce asagı doğru ındıgı ıcın bebek düşüyor genelde

La bacak bacak üstüne nıe atıyorsun attıgın için kanala gırmesını engelliyorsun doktor bıle bacak bacak üstüne atmayın der

Bende anlamıyorum ya ama ayıptır söylemesi ishal oldum 3 gündür ama hamileliğimin 5. Ayından beri kabızdım bu doğum belirtisi diyenler vardı bir tık korkuyorum o yüzden
Valla ben de kabızdım geçen haftadan beri maşallahım vardı doğuracağım herhalde diye bekliyordum. 2 gündür yine kabızım. Bence sıcaklar, su tüketimimiz vs etkiliyor kuşum

Aha bir bebe daha geliyor gibi duruyor artık her gecenin sabahında grubu doğuran var mı diye açacağız
Kız sankı kasık bolgemde çoğunlukla hareketı akşam esım elini koymuştu gobegımın altına sadırdı resmen rahim üstünden hareketıni hissediyorum dedı bende evet hareketler sırf kasıklarımda dedım kasılmam cogaldı mesela sertleşmesi ya gercı şuan ne dersen dıyım bebek ne zaman gelmek isterse ozman gelıyor aklıma şey geldı oğluma hamıleyken 3 kıloyu geçer geçmez dog demıstım çocuk resmen benı anladı o kıloyu gectı doğdu sence kaç kılo doğdu 3 kılo 50 gram doğmuştu bundada bazen öyle diyorum

Canım üst üste sezeryan olmakla ilk sezeryan olmak o kadar farkediyor ki duyduğum kadarıyla hatta 3-4 te doktor bile yapmak istemiyor bazen, hiç kendini üzme tabi ki yatacan dinlenecen, oradan oraya koşana madalya versinler o zaman ne saçma laf

Eki Görüntüle 3464647
kıyas mı yapıyorlar bir de ağızlarını açtıkları anda bi bozsana şunları hayırdır ne demeye çalışıyorsunuz diye sonuçta lohusasın ne yapsan yeridir fırsat bu fırsat içteki canavarı serbest bırakmak lazım

Yok kuzum sabır bakalım iyileşeyim de çocuğumda bi eve gelsin içimdeki canavar o zaman çıkacak benim şuan sabrediyorum daha bilmediğin o kadar çok şey var ki anlatsam çıldırırsın heralde kuzum biraz daha sabır edicem benimde konuşacağım gün gelecek elbet

Anladım bitanem bacak bacak üstüne atabiliyor musun
Ben bacak bacak üstüne otururken atmadım hiç yok engellıyor gobegım atamadım kız seyı denesene sen yere otur sırtını duvara daya ayaklarınu uzat ayak ayak üstüne atmayı dene bı

Allah sabrını çoğaltsın güç kuvvet versin kardeşim

Yok kuzu ınmemıs belkı ınmıycek senın kı bu sekılde devam edıcektır herkezın kı farklı
Benim karnım da hep aşağıda büyüdü. Hareketleri kasıklarımda da hissediyorum kaburga altında da değişiyor gün içinde görenler de karnın ne kadar aşağıda diyip duruyor. Bende düşme durumu olmayacak yani sende de öyle muhtemelen kimisi de bebek yukarda dururken bi sancı geliyor doğuruyor tamamen vücut yapısı ve bebeğin nerde tutunduğuyla ilgili

Uykulara doyamıyorum ben gece de uyuyorum. Bu çocuğu bu uykuyla nasıl büyüteceğim, işyerindeyim yine Allahım şuraya kıvrılsam nolur modundayımskdfjdskfj

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…