Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
Kızlar yeni doğan bebek bezi ne alıyorsunuz? E bebekte primada indirim var. Ben prima premium care 70li 1 numara aldım. Stok yapmıyorum bir paket aldım gidişata göre alırım kalanını belki iri bebek olur vs elimde kalsin istemiyorum. Arkadaşım bunu önermişti ilk aylar prima kullan sonra molfixe geçersiniz demişti o yüzden böyle yaptım bakalım 🤔
Benim ilk doktorum demişti ki bimin yada a101 in bezine alıştırırsan çok rahat edersin 🤣 onda üçüz vardı sadece premium care kullanıyolardı.

Ben sleepy bionatural aldım 100 tane 1 numara 100 tane 2 numara

Kızlar yeni doğan bebek bezi ne alıyorsunuz? E bebekte primada indirim var. Ben prima premium care 70li 1 numara aldım. Stok yapmıyorum bir paket aldım gidişata göre alırım kalanını belki iri bebek olur vs elimde kalsin istemiyorum. Arkadaşım bunu önermişti ilk aylar prima kullan sonra molfixe geçersiniz demişti o yüzden böyle yaptım bakalım 🤔
Ben de aynısından aldım. Prima uygulamasını indir fişlerini yükle 1 tl karşılığında 1 puan kazanıyorsun 2500 olunca küçük paket bebek bezi falan alabiliyorsun. Daha çok 2500 yaparız gibi geliyor:)

Halıyı yıkadıktan sonra gece 11 gibi yaz gruba mevcut durumunu sonra vay efendim kızlar ben doğuruyorum hoççagalın yazma da
Hahahahha yok kız doğurmam ben oğlan da bıle bınanın merdivenlerini temızledım ettım doğsun dıe doğmuyor 🤣🤣🤣 dogmayınca buda doğmaz

Ayy yetişin komşular ağlıcam 🥺 tüllerim yeniydi ilk defa yıkadım en az 3 parmak uzamış yerlere sürttü hep buruştu başıma iş çıktı ya

Dün eşim izinliydi iş yapmadım bulaşıklar birikti, bı tencere yıkıyorum makineye atıyorum oturuyorum kalkıyorum bı iki bişey daha atıyorum makineye. Ay yoruldummm 😫😫

Tahmin ettim senin açıkça yardım istemediğini burnun sürtülsün diye de bekleyebilirler 😬 eşinin yardıma ihtiyacın olduğunu görüp annesine gel biraz da sen yardım et demesi lazım o zaman sen diyemiyorsan. Hoş yardıma geldiklerinde verdikleri destek senin psikolojine verecekleri zarardan daha fazla olacaksa 😬
amaan dediğin gibi , vardır bunda da bi hayır ama bunlar unutulmayacak😂

Eklentiler

• 1000060162.jpg
    1000060162.jpg
    87,1 KB · Görüntüleme: 99
Benim bugun yine düzenli sancım çıktı. Nidicard ı 4 saatte 1 e düşürdü doktor. Salı yine nst var. Ben heralde erkenden doğuracağım ya oyle hissetmeye başladım. Duzenli icmeme ragmen Nidicard sanciyi kesmemis yani. Ne zamana kadar kullanılıyor bu ilaç

Benim bugun yine düzenli sancım çıktı. Nidicard ı 4 saatte 1 e düşürdü doktor. Salı yine nst var. Ben heralde erkenden doğuracağım ya oyle hissetmeye başladım. Duzenli icmeme ragmen Nidicard sanciyi kesmemis yani. Ne zamana kadar kullanılıyor bu ilaç
Bebiş kaç kg oldu

Dun gittigim doktor 36 ya ksdar dedi

Selam kızlar bugün doktor kontrolümüz vardı 35 haftalık olduk tam🙏🏻 benim bıdık 46 cm 2300 kg olmuş nstye bağladılar ilk defa şükür sancı falan çıkmadı herşey çok güzel dediler bu pazar doğum günüm iyileşmeyi dilicem sizlerde dualarınızda beni geçirin olur mu tek moralim bebişim az kaldı hepimiz kavuşalım inşallah bebeklerimize hayırlısıyla mübarek cuma günü kabul etyarabbimm🙏🏻☺️

Ay inşallah yaaa 🙏🏼🙏🏼 C-D hatta bak E cup kullanıyoruz ama emzirme sütyenleri hep B cup ben anlamadım bu saçmalığı 😂
Valla ben de anlayamadım, kime göre yapılıyor, kim bu b cup 😂😂 sinir oluyorum gördükçe
Benim göğüslerim çok küçük a cup ben de umut fakirin ekmeği diyerek b cup aldım h&m den konforlu duruyorlar beğendim ben
Ay çok sevindim o zaman, rahat edebileceğim bişey olsun diye çok baktım😇
Büyük memişli gebeş arkadaşlarım. Ben aşağıdaki sütyenden aldım hem fiyatı çok iyi hem kuması çok kaliteli. Ben de d cup kullanıyorum normalde. Benim için kullanılabilir ama toparlama falan gibi bi durum yok yani

Bi bakayım canım, çok teşekkürler 🙏🏻
Canım ben de hm aldım göğsüm büyür diye büyük aldım ama minik hala
Canım şimdi bi de doğum sonrası süt inme zamanı var, orda da büyüyecek muhtemelen. İyi yapmışsın bence ☺️

Selam kızlar bugün doktor kontrolümüz vardı 35 haftalık olduk tam🙏🏻 benim bıdık 46 cm 2300 kg olmuş nstye bağladılar ilk defa şükür sancı falan çıkmadı herşey çok güzel dediler bu pazar doğum günüm iyileşmeyi dilicem sizlerde dualarınızda beni geçirin olur mu tek moralim bebişim az kaldı hepimiz kavuşalım inşallah bebeklerimize hayırlısıyla mübarek cuma günü kabul etyarabbimm🙏🏻☺️
Oh maşallah canım 😇🙏🏻 İnşallah herşey çok güzel olsun, bir an önce geçsin gitsin canım 🙏🏻

Maşallah tontiğe🧿 senin yeni tedavi yöntemin nasıl gidiyo işe yaradı mı hiç

Amin kuzum inşallah geçip gidicek nasıl varmı ilerleme nasılsın 🌺

Bana 36 da keseceğiz dediler. Kaçlarda çıkıyor sancın?

X