2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Bembeyaz negatif cıktı benm
Senin testlerde Canım bana yok gibi geldi ya regl olmazsa bidaha yaparız perşembe bende yarın veya ertesi gün olmalıyım.

Ctesi yapmış oldugunuz pik gibi geldi bana hatta pztesi de çatlamış gibi ama bende cok bilgili degilim

Hadi yaaa olsun bu ay olmasa bile önümüzdeki ay bence olacak senin hissediyorum

Eğer elinizde sperm hareketliliği ve sayısı problemi yoksa yumurtlamadan önceki gğn ve pil günü yeterli olur. Ama garanti olsun diye çatlama günü de yapabilirsiniz. Yine de olasılık yüksek

Canım yumurtlamadan çok anlamıyorum ama çatlamadan önce ilişkiye girdin sanırım yani bişey kaçırmadın bu ay olabilir dualarımdasın insallah tutar
Çok teşekkür ederim Allah razı olsun evet pik olduğu gün degerlendirmis olduk sadece ama çatlama 1 belki 2 gün sonra oldu

Valla sizin yumurtlama emin adımlarla geliyor gibi henüz pil görünmüyor ama bence az kalmış bence devam edin mutlaka yarın öbğr gğn pik olur

benim de 2 veya 3 gün kaldı. Kaset yaptım asla ve asla bakın kuruma çizgisi bile çıkamadı.
Laboquick yapıyorum ben hassasiyetini de bilemiyorum ama bence ben elendim.

Canım önceki ilişkiler eğer eşindi bir sperm sorunu yoksa yeterli olur inşallah pozitif haberini alırız artık değerlendirmeden de sorun değil zaten çatlamış yumurtan hayırlı olsun

benim de 2 veya 3 gün kaldı. Kaset yaptım asla ve asla bakın kuruma çizgisi bile çıkamadı.
Laboquick yapıyorum ben hassasiyetini de bilemiyorum ama bence ben elendim.
Kız ben işte aynı kuruma çizgisi bile yok kalbim kadar temiz benimde 6 gün öncesini yaptık dün öğlen onda da kuruma çizgisi bile çıkmadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…