2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Kız deliyiz biz galiba bende şimdi yaptım attım testi
Testler çok pis yanıltıyor. Başka bi forumda okudum sindi kadın adetine 2 hafta kala 1 hafta arayla kan vermiş 1.20 çıkmış ve testler de benim ki gibi silik çıkıyormuş. Adetine 1 gün kala tekrar vermiş kan 114 cıkmış 😀 şimdi bunları okudukça umutlanmamak elde değil

Erken gebelik testi yapsaydın elinde varsa kasette böyle çıktıysa onda daha belli olabilir. Bende görüyorum çok hafif pembelik
Ya bulamadım ki erken gebelik burda pek olmuyor onlardan. 4 tane daha kaldı hergün bir tane yaparım artık

Testler çok pis yanıltıyor. Başka bi forumda okudum sindi kadın adetine 2 hafta kala 1 hafta arayla kan vermiş 1.20 çıkmış ve testler de benim ki gibi silik çıkıyormuş. Adetine 1 gün kala tekrar vermiş kan 114 cıkmış 😀 şimdi bunları okudukça umutlanmamak elde değil
Ya acaba kanı yalnış mı ölçüyorlar benim aklıma birtek bu geliyor onca test yanılıyor olamaz bir değil iki değil

Ya acaba kanı yalnış mı ölçüyorlar benim aklıma birtek bu geliyor onca test yanılıyor olamaz bir değil iki değil
Anlamadım gitti hani testler yanılıyorsa olsa hepsi birden mi yanılıyor yani. 😟 göğüslerimde hassasiyet, sol kasıkta batma , akıntı , dün akşam saat 9 da uyudum erkenden. Bu belirtiler neden psikolojik mi deşme bilmiyorum.

Anlamadım gitti hani testler yanılıyorsa olsa hepsi birden mi yanılıyor yani. 😟 göğüslerimde hassasiyet, sol kasıkta batma , akıntı , dün akşam saat 9 da uyudum erkenden. Bu belirtiler neden psikolojik mi deşme bilmiyorum.
Benim de belirtim çok oyüzden bukadar erken başladım teste. Bence piskolojik değil eğer piskolojik olsaydı diğer aylarda da olurdu

4ün üzerinde // yazanı şimdi yaptım tam 10 dk çektim bence var ya siz ne düşünüyorsunuzEki Görüntüle 3493761 Eki Görüntüle 3493762 Eki Görüntüle 3493763

Elimde erken vardı onu da yaptım bu da yanlış çıkarıyorsa bi daha yapmam 😀😀 benim gözler cidden gitti 😀😀 sinirden gülüyorum artık
Kızlar ya gözlerim mi bozuk anlamadım ama ben kendikilerim de dahil birşey görmüyorum testlerde ya gören nasıl görüyor hadi siz elinizde olduğu için gözle daha rahat görebilirsiniz de ne bileyim anlamadım. Candy7777 Candy7777 interntten falan erken test alma ihtimalin yok mu kuzu

Kızlar ya gözlerim mi bozuk anlamadım ama ben kendikilerim de dahil birşey görmüyorum testlerde ya gören nasıl görüyor hadi siz elinizde olduğu için gözle daha rahat görebilirsiniz de ne bileyim anlamadım. Candy7777 Candy7777 interntten falan erken test alma ihtimalin yok mu kuzu
Tam olarak bunu düşünüyordum atılan testlerin çoğu negatif hatta ben de dün attım bir şey görünmüyordu ama kızlar görüyoruz diyor anlamadım ki

Valla hafif kırmızı görsem bile bana yetiyor 😀 üzerinde felan oynuyorum hatta o zaman belli oluyor. Dikkatli bakmak lazım. Tabi göz yanılması da olabilir. Sabahtan beri forumdayım 1.20 çıkıp sonradan hamile olanları okuyorum hep. Baya da güzel haber alan cok

Çok silik görememen normal canım test profları görüyor anca

X