2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Geç döllenme değilse çıkar herhalde ya neler okuduk bu forumda geç döllenme vs de kendimi bilmiyorum olmayadabilir

Kızlar adete 8 gün kala yumurtlama pik yaptı. Yumurtlamadan önceki gün ve pik günü birliktelik oldu. Bugün çatlamış ama bugün birliktelik olmadı. Önemli olan bugün müydü yoksa yeterli mi 3 gün bile spermler yaşıyor diyorlar ya
Yasiyorlar da yinede garantiye almak için çatlayan gün ve sonrası da yapıyorlar galiba

Kızlar adete 8 gün kala yumurtlama pik yaptı. Yumurtlamadan önceki gün ve pik günü birliktelik oldu. Bugün çatlamış ama bugün birliktelik olmadı. Önemli olan bugün müydü yoksa yeterli mi 3 gün bile spermler yaşıyor diyorlar ya
İmkan varsa bu gün ve yarinida boş geçmeyin

İşte ben de mesela daha 3 gün sonra bekliyordum pik meğer vücudum bana küçük sürprizler hazırlamış 😂

O yüzden hiç umudu kaybetmeden devam etmek lazım. Birden pik oluyor çünkü 🤗 inşallah en kısa zamanda görürsünüz ❤️
Insallah.Şöyle benim testler.Henüz pik değil sanırım.Kopkoyu değil.Döngünün 13.günü bugün.Takvime göre 10-11 ekimde yumurtlama.Yani 15-16.cı günler.Döngüm 29-31 gün ortalama.Bir 4-5 gün daha ovu.testlerine devam etmek mantıklı olacak.

Eklentiler

• 20241008_191159.jpg
    20241008_191159.jpg
    76,4 KB · Görüntüleme: 49
Kız birsey var mı belirti falan 😊
Belirti cok ama testler negatif. Bu ay ilk defa o kadar cok belirtim oldu ki resmen kendimi hamile sandım. Normalde negatif teste alișkinim ama bu ay kabullenmek istemedim 😅 yarin adet olcam. Olayimda bu ay bitsin artik yeni aya yeni sanslara adim atiyim

• Beğen
Reactions: As6
Vay bea 2025 temmuz anneleri grubu acilmis biz hala var mı yokmu düşünüyoruz 😂

• Komik
Reactions: As6
Bırakırsın inş şuan oluşum döneminde oldugu için ne kadar erken bırakırsan okadr iyi anomali olmaması için Allah korusun
Birdaha ne zaman kan vericeksin 🥰
Bekliyorum işte yarın test yaparım koyulaşıp koyulaşmadığına bakarım yada hidip kan mı versen bilemedim 😂

Hep

Öyle derler 1 yaş rahatlarsin sonra 2 yaş atağı gelir sonra 3 😬
Sonra okula başlarlar.Okul problemleri başlar.Okula uyum.Ödevler arkadaş sorunları.Bitmez yani saglik olsun.9 ve 5 yas annesi olarak bildiriyorum :))Bu arada kızınız çok tatlı.Allah bagislasin.

Sonra okula başlarlar.Okul problemleri başlar.Okula uyum.Ödevler arkadaş sorunları.Bitmez yani saglik olsun.9 ve 5 yas annesi olarak bildiriyorum :))Bu arada kızınız çok tatlı.Allah bagislasin.
Amin bütün çocukları Allah anne ve babasına bağışlasın 🙏

Insallah.Şöyle benim testler.Henüz pik değil sanırım.Kopkoyu değil.Döngünün 13.günü bugün.Takvime göre 10-11 ekimde yumurtlama.Yani 15-16.cı günler.Döngüm 29-31 gün ortalama.Bir 4-5 gün daha ovu.testlerine devam etmek mantıklı olacak.
Anlayan biri yorum yapabilir mi ovulasyon testlerime

Eklentiler

• 20241008_191159.jpg
    20241008_191159.jpg
    76,4 KB · Görüntüleme: 48
@Eldorin e ben eve gelirken testi aldım evden girince dayanamadm yaptım hiçbişe çıkmadı 😮‍💨 sabahı bekleyemedim kız
Benimle bat aynı olanlar napıyonuz bende bişe ckmadı yarın veya perşembe regl günüm olsa çıkardı erken test bide
Ben dün yaptım bişey var mı yok mu birlemedim beyaz çizgi vardı durunca koyulaştı ama kuruma gibi geldi test aldım bende şimdi yapmıyorum çişimi tutuyorum ama oğlana sinirlendim adet sancısı gibi bi sancım oldu şimdide olcak gibiyim de 😣 testleri ekleyim gördün mü atmıştım ben bugün yarın ve ertesi gün olmalıyım hangi gün belli değil

Eklentiler

• IMG_9597.jpeg
    IMG_9597.jpeg
    48,9 KB · Görüntüleme: 33
  • IMG_9598.jpeg
    IMG_9598.jpeg
    51 KB · Görüntüleme: 40
Ben dün yaptım bişey var mı yok mu birlemedim beyaz çizgi vardı durunca koyulaştı ama kuruma gibi geldi test aldım bende şimdi yapmıyorum çişimi tutuyorum ama oğlana sinirlendim adet sancısı gibi bi sancım oldu şimdide olcak gibiyim de 😣 testleri ekleyim gördün mü atmıştım ben bugün yarın ve ertesi gün olmalıyım hangi gün belli değil
Kuzum ikinci resimde daha net gözüküyor ama çizginin sağ tarafı beyazlık daha kuru , kuruma çizgisine benziyor sanki ama yanılıyorda olabilirim adetin bi gün geçsin tekrar yap belki geç döllenmedir 💕

Kuzum ikinci resimde daha net gözüküyor ama çizginin sağ tarafı beyazlık daha kuru , kuruma çizgisine benziyor sanki ama yanılıyorda olabilirim adetin bi gün geçsin tekrar yap belki geç döllenmedir 💕
İlk resim 5 dakika içinde çektim var mı yok mu derken bide baktım koyulaşmaya başladı kuruyunca daha belirgin oldu ilk resimde de görüyor musun acaba ? 🙈

Kızlar bu testler en üstteki cumartesi sonraki pazar yapıldı. Dün yumurtlama günümdü muhtemelen ama ailevi durumlar vardı evde değildim test ya da ilişki olmadı yani. En alttaki test de bugünün. Muhtemelen dün çatlamış yumurtam🥲 biz perşembe cuma değerlendirdik, cumartesi de sabaha karşı değerlendirdik. Pazar ara verip pazartesi olsun diye planladık ama olmadı 🥲 bugün artık çok geç diye düşünüyorum yumurta ölmüş gitmiştir degerlendirmek anlamsız dimi? Bir de önceki ilişkiler döllenme için Bi umut vadediyor mu yoksa bu ayı kaçırmış mı olduk sizce🥲
Eki Görüntüle 3488182
Buna yorum yapabilecek yok mu kızlar 😵‍💫

İlk resim 5 dakika içinde çektim var mı yok mu derken bide baktım koyulaşmaya başladı kuruyunca daha belirgin oldu ilk resimde de görüyor musun acaba ? 🙈
Bu şekilde daha net gözüküyor biraz bekle derim

Eklentiler

• IMG_3967.png
    IMG_3967.png
    154,8 KB · Görüntüleme: 37
  • IMG_3969.png
    IMG_3969.png
    241,6 KB · Görüntüleme: 36
X