2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Ben de bakacağım, teşekkürler.
Rica ederim burda da kullanan yorumlarına bak istersen bayağı fayda gören olmuş testlere yatırdığım para zaten çok Bi de buna vereyim dedim kimisi kuruma yanma vs yaptı demiş ama ben çok hassas ve alerjik yapılıyım tereddutle kullandım ama Bi sıkıntı olmadı şükür. Sanırım önceden tahriş olmuşsa kullanmamak gerekiyor aklında olsun

Ay ben de aynı şekilde çok hassas ve alerjiye açığım.
ama denemek istiyorum.

Valla sizin yumurtlama emin adımlarla geliyor gibi henüz pil görünmüyor ama bence az kalmış bence devam edin mutlaka yarın öbğr gğn pik olur
Yaaa insallah.Takipteyimmm.Dün başladık değerlendirmeye.Gün aşırı devam insallah.Bol bol saglikli gebelik ve bebisler diliyorum hepimize.Hepimiz burdan anneler grubuna transfer olalimmmm.Cok amiinnn

İnşallah bir şeyler vardır ya.
Bu arada bu kaset testler beta kaç algılıyor acaba ya ben merak ediyorum.
Benim tahminim kaset testler 20-40 arası algılıyor.Önceki gebeligimde regle 5-6 gün kala silik çizgi ile öğrendim.3 gün sonra kan vermiştim.Beta 83,5 çıkmıştı.

Hayır bi şey değil adam da o kadar heyecanlandı bu gece aksiyon var diye sabahtan beri kur yapıyom neyse artık bir ayar çekcez mecbur.
Hadi bakalım.Allah güç kuvvet versin.İlk bebeği düşünürken gün arkadaşlarım eve giderken sirtimi yumrukluyorlardi.

Adete kac gün kala silik çizgi görmüştün canim?Bir de bel ağrın var mı belirtilerin arasında?
Ekledim resim cnm , onun dışında bendeki belirtiler : göğüs elektriklenmesi kasık ağrısı gidip gelen bugünde bacağım ağrıyor

Eklentiler

• 1ED5BB95-9B12-4764-8385-A58549CE1FE6.jpeg
    86,2 KB · Görüntüleme: 37
Ekledim resim cnm , onun dışında bendeki belirtiler : göğüs elektriklenmesi kasık ağrısı gidip gelen bugünde bacağım ağrıyor
Adete 8 gün kalada şov be. Meraklısına ne güzel haber adetten 8 gün önce öğrenmek bence güzel

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…