2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Yok dün yapmıştım bugünde kan tahlili verirken beta HCG de istedim ama sağlık ocağı olduğu için yarın öğlen geliyor sonuçlar oraya
İnşallah bir şeyler vardır ya. 🥹
Bu arada bu kaset testler beta kaç algılıyor acaba ya ben merak ediyorum.

Yani ya reglim geliyor sancım var şuan yada göreceğiz düşük çıkarsa ama kesin regl ağrısı dicem

Canım önceki ilişkiler eğer eşindi bir sperm sorunu yoksa yeterli olur ❤️ inşallah pozitif haberini alırız ❤️ artık değerlendirmeden de sorun değil zaten çatlamış yumurtan hayırlı olsun 🤗
Teşekkürler🥰 inşallah ya🤲 sperm sorunu yok, jel denedik o gün bir de ilk kez ve sadece o gun kullandık. Normalde jel yumurtlama dönemi 3 gün üst üste kullanım öneriliyor pazartesi de kullanacaktik olmadi ama geçti bakalım nolcak

Yani ya reglim geliyor sancım var şuan yada göreceğiz düşük çıkarsa ama kesin regl ağrısı dicem
Benim de aynı, ara ara girip çıkıyor.
Vücut ısım henüz düşmedi. Belli ki en azından bir 2 gün var reglme.
Bu ay da elendim.🥹

Teşekkürler🥰 inşallah ya🤲 sperm sorunu yok, jel denedik o gün bir de ilk kez ve sadece o gun kullandık. Normalde jel yumurtlama dönemi 3 gün üst üste kullanım öneriliyor pazartesi de kullanacaktik olmadi ama geçti bakalım nolcak
Ay jel de kullandıysanız bence çok umut vadediyor yaaa ❤️ şimdi sıra, bekleme kısmında hadi bakalım güzel haberler gelsin ❤️ ❤️ ❤️

Bu jeller ne jelleri acaba, ne gibi bir faydası var?
Herşeyi denedim sanırım bu eksik kalmış.🙊
Yani çok elzem bir şey değil aslında ama hem spermlerin daha hızlı hareket etmesini sağlıyor hem de ömrünü uzatıyor diye biliyorum. Ben hiç kullanmadım ama kullanıp hamile kalanlar var tanıdığım ❤️

Yani çok elzem bir şey değil aslında ama hem spermlerin daha hızlı hareket etmesini sağlıyor hem de ömrünü uzatıyor diye biliyorum. Ben hiç kullanmadım ama kullanıp hamile kalanlar var tanıdığım ❤️
Yaaa, ilk kez duydum. Nerde satılıyor? Eczane mi? İsmi var mı?🙈🌸

Ay jel de kullandıysanız bence çok umut vadediyor yaaa ❤️ şimdi sıra, bekleme kısmında hadi bakalım güzel haberler gelsin ❤️ ❤️ ❤️
Ya o jel de Bi değişik yani içinde 5 ml varmış ben sonradan meraktan içinde kalmış mı diye baktım yarısı o uzun çubuk kısmında kalmış nerdeyse. O 2-3 ml işe yarıyor mu gorcez bu ayın sonunda😂

Benim açtığım Bi topikte konustugumuz kullanan arkadaş gebe kaldı o ay 😊

X