2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Bilmiyorum bende sağlık ocağına geldim tekrar beta vermeye acaba hemen yansırmı
Sağlık ocağı hemen yansımıyor laboratuvar a gönderiyorlar bı gün sonra sonuç geliyor yani yarın sonuçlar sağlık ocağına gelecek 3. Gün nabiza yaşıyormuş

Sağlık ocağı hemen yansımıyor laboratuvar a gönderiyorlar bı gün sonra sonuç geliyor yani yarın sonuçlar sağlık ocağına gelecek 3. Gün nabiza yaşıyormuş
Oooo ciddimisin yani bir hafta sonra nerdeyse

Oooo ciddimisin yani bir hafta sonra nerdeyse
Evet o yüzden kadın doğuma gitmisken orda da yaptırırim dedim bsbsbsb

Perşembe gözüküyor 1 hafta değil aslında ama 1 hafta gibi geliyor bekleyene bshshs

Bugün adet olacakmisim gibi hissediyorum bı garip

Tertemiz çıkacaktır hiçbir şey yoktur
Amin canım inşallah kardesimde miyom çıktı 13 cm ameliyat tarihi verecek muhtemelen bende de olabilir belki diye randevu aldım annem kanserden vefat etti rahimde başlamıştı onunda hamilelik yoksa bile muayene olmam lazım normal şartlarda bu kadar erken kadın doğuma sırf hamilelik şeyine gitmem düşük çıkar zaten diye erken almam

ayy bende iki bebeğimide aynı haftalarda kaybettim. sebep neymiş araştırdınız mıı
Canım senin de kayıpların için üzgünüm. Ya benim biri doğumumdan önce biri doğumumdan sonra oldu. O yüzden tekrarlayan düşük olarak ele alınmıyor herhangi bir sebep araştırmadık.

Çok geçmiş olsun canım, annen için de başın sağ olsun. Ben de ilk regl yaşımdan itibaren kist yaşayan biriydim 12 yaştan 17 yaşa kadar tedavi ve sonrası yanlış tedavi oldugu ortaya cıktı acil ameliyata aldılar 8e 6cm boyunda sağ yumurtalık kisti vardı. Yumurtalık 2 kere dönmüş içimde kist yüzünden ama şükür yumurtalık sağlam kalmış simdi canavar gibiymiş geçen işte doktor dedi. Ama her zaman muayene şart. Aksatma cocuktan once bizim sağlıklı olmamız lazım ki sağlıklı bi cocuk getirelim dünyaya

Aynısi şuan bende de var rahmimi hissediyorum
Vajina girişimde bi sancı gibi bişi de var, ama benim rahim yani serviks hala yukarıda. Ben ovülasyon dönemimi muayene ile anlıyorum dün baktığımda yine yukardaydı. Regl olacağım zaman normalde aşağı iniyor.

Laroskopi mi yaptirdin açık ameliyat mı biraz araştırdık açık ameliyat riskli diyorlar bazılari kafamız karıştı bizimde

Laroskopi mi yaptirdin açık ameliyat mı biraz araştırdık açık ameliyat riskli diyorlar bazılari kafamız karıştı bizimde
Lakoroskopi oldum 17 yaşımda göbek deliğimden kamera salmışlar benim yaş ve bekaretten dolayı o sorunluydu ama bence onu yaptır ya cok rahat geçti çünkü

kittenlyy hadi ya inşallah testlerde hata vardır o zaman da bu belirtilerin gebelik belirtisidir. Ama ben anovulasyon olabildiğini de okumustum her ay yumurtlama olmayabiliyormuş bazen yumurta çatlamıyormuş o zaman da adet gecikiyormuş. Ben de gecen ay pik görmeyince acaba anovulasyon mu diye araştırmıştım. Yakalayamadığım için pil görmemişm sonra adet oldum.
.

Kötü düşünmeyin regl olmayacaksınızzz
Evet o yüzden kadın doğuma gitmisken orda da yaptırırim dedim bsbsbsb

Perşembe gözüküyor 1 hafta değil aslında ama 1 hafta gibi geliyor bekleyene bshshs
Çıktım vallahi sıra bekleyemedim artık yarın baktırırım kan tekrar. Acile gittim acilde de bakmıyorlarmış
İyi düşün iyi olsun yoktur öyle bir şey merak etme içini ferah tut için rahat eder en azından kontrolden sonra

Çok sıra var bende bekliyorum şuan saglik ocağında kan sırası uyaniklar çok öne geçmeye çalışanlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…