2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Selam kızlar batı benimkine yakın olan var mı. 18 20 arası bekliyorum ilk adet gününü. Şu anda yumurtlama zamanında mıyım ki acaba

Benimki 15 ekim. Bugün yumurtlama da pik gördüm

Aynen kızzçift çizgiyi orda görüyoz hergün ahaha. 19 veya 20.gün yumurtlama olduysa nanay gülümm nanaayy
meltqueen Buda bende boşa heyecan yapacak görüyormusun . Normalde böyle gecikmem 3-5 gün hiç maksimum 2 gün ama bakalım nolcak cidden regl öncesi göğüs hassasiyetm cok olur bnm şuan sıfır geç olcak olablrm kafam yanık

Günaydınnn güne kasık ağrısıyla başlayanlar el kaldırsın
Been ben geçen ay gün gün hamilelik belirtileri yaşadım aynen bu şekil. Yerleşme kanamma bile oldu ama sonra adet oldum. Ama kendimi o kadar inandırmıştım ki düşük yapmış psikolojisine girdim çünkü daha önce 2 düşüğüm olduğu içim bni etkiledi sanıırm bu ay da kendimi hamile hissediyorum bakalım hayırlsı senin batın kaç

Yaaa yapma öyle seyler kendine, her sey Allahtan ve aslında belirti arayarak yanlış yapıyoruz ama eğlencesine takip edelim tamam mı regl olursak da üzülmek yok. Sağlık yerinde olsun pozitif olalım cocuk olur illa Bat 18 eylül Sat 14 Ekim

Ay daha uyanamamışım sar 18 eylül bat 14 Ekim ya

Aynen ben oğlumdan önceki gebeligimde iki kere yumurtlamistim adet sonrasi ve adete yakın maledef dusuk yaptim hatta doktorum uzulmen icin soylemek istemiyorum ama bilmelisin ikiz olabilirdi demisti ailemdede iki vardı anneannemde, ve ben bunu ogrenmeden oncesi beri hep ikiz isterdim ruyalarimda gorurdum ama nasip degilmis ogluma hamile kaldim iki ay sonrasinda yani yumurtlamayi yazmistim benim duzenli adet dongum yined2 ayda iki hatta uc kere yumurtladigimi hissediyorum yumurta akina benzer seffaf akintidan, cocuk icin yeni ugrasmaya basladik smdi bu ay yine iki kere yasadim seffaf akintiyi, doktorum cok nadir olabilir her ay olmaz demisti genetikmis
Evet adet sonu tuttu benim oglum, olabilir, her ay aynı zamanda olamayabiliyor yumurtlama yediklerimiz ictiklerimiz stres hatta esimizle yasadigimizdan mutlu olup olmama bile etkiliyor, hersey cok muazzam o yuzeen mucize diyoruz ya, ben regle bir hafta kala testle ogrenmistim normal kaset gebelik testi ile birlikte hadi insallah vardır gebelik
Hersey olabilir adet sonu da hamile kalan duydum
Ayda iki kere yumurtlayanda
Bugunu saymazsak 7 gün var adetine
Bi kaç gün bekle sen test yap cano
Aynen iste oluyor umudu kesmemek gerekiyor nasibinde varsa zamanı geldiyse oluyor guzelim sen yine adetine varsa zaman iliskiye devam et hayirliyla olacak tevekkülünü bırakma

Evet ya daha yeni başladık şimdilik maksat eğlence olsun diye takılıyorum çok şükür sağol canım. Evet haberleşelim sağlıklı bebişler olsun inşallah

Bugün kadın doğumda da randevum var gitmisken ona da soyleyeyim oda kan aldirsin

Ben de nolur nolmaz diye 15 ekime randevu aldım regl olursam da bi hormon testi isticem 2.günü zaten diye, olmazsam da ben geciktim bana test yap dicem
Ben genel muayene için aldım aslında geçen hafta yoksa bile bakılması lazım kanser geçmişi olduğu için gitmisken de bakiversin

Günaydınnnn test yapacakları bekliyorum kızlar pozitif düşünün

Bana kadın dogumcu bişey diyemez kardeşimin gittiği Dr a aldım bugün beraber gidecegiz miyom çıktı bende de belki olabilir diye kontrol için aldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…