2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Benimde umudum yok hayırlısı artık

Yok kız unutur muyum pik göremediğin için sordum testim de bitti demiştin ya belki de testten sonra yumurtlamışsındır. üstüne 14 gün koy en son yaotığın testin tarihine ona göre planla gebelik tahminini diyecektim ama dediğim gibi belki de sıvı tüketiminden dolayıdır.
Tedt eğlenceli ya bence de ben de seviyorum. Bir de lh hep çift cizgi çıkartıyo her seferinde bir heyecanlandırıyo beni

Belirtilerin ne durumda canım, bi arkadaşım yeni doğum yaptı ve hamilelikle regl belirtileri aynı ben geçince anladım dedi
Yumurtalamadan beri beyaz grımsı gibi akıntım var hiç bitmedi
Sağ sol yumurtalıklarım arada bi sancıyor bazen tekrar mı yumurtluyorum acaba diyorum
Gögüslerim dolgunlaştı ama hiç sızlamazlar normaldede
Bu kadar cnm başka belirtim yok
Birde gazım var unutmuşum

Son düzenleme:
Belirtilerin ne durumda canım, bi arkadaşım yeni doğum yaptı ve hamilelikle regl belirtileri aynı ben geçince anladım dedi
Ben düşük yaptığımdada regl belirtisi vardı cnm ben kesin adet olurum diyodum
Ama düşük yapcagım ağrılardan belliymiş galiba adet günümü bir gün gecince kanamam olmuştu

Ben umutluyum senden gelcek çifter çifter çizgicikler

Reactions: As6
Ben umutluyum senden gelcek çifter çifter çizgicikler
Benimde koca uzakda calışıyo iki aydır yanımda
Gidecek yine gitmeden keşke hamile kalsam diyodum
İyi değerlendırmiştim bu ayı kaçırmadan
Bu ayda hep test gördüm rüyamda
Ne olacak bakam

Ben düşük yaptığımdada regl belirtisi vardı cnm ben kesin adet olurum diyodum
Ama düşük yapcagım ağrılardan belliymiş galiba adet günümü bir gün gecince kanamam olmuştu
Allah bi daha yaşatmasın canım benim, ama evet belirtiler çok benziyormuş cidden.. Ben de sanırım yeni evli oldugum için bu kadar tepkime yaşıyorum zaten korunmasıza geçince de vücut sarsılıyomuş. Uzun süre korunan çiftler bile bi yerde korunmayı bırakınca vücut oynuyormuş baya

Benimde koca uzakda calışıyo iki aydır yanımda
Gidecek yine gitmeden keşke hamile kalsam diyodum
İyi değerlendırmiştim bu ayı kaçırmadan
Bu ayda hep test gördüm rüyamda
Ne olacak bakam
Bi şey diyim miiii ben de rüyamda bir test yapmışım 5 haftalık hamileymişim, diğer rüyamda da erkek bebek doğurmuşum

Amin cnm tesekkür ederim
Aynen öyle oluyor
Zaman çok geçmeden sende hamile kalırsın inşallah cnm bu ay hepimizin yüzü gülsün

İnşallah gerçek olur kız
Rüyalar genelde malum oluyor
Ay bilemiyorum yaa zaten son iki üç gecedir sıcaklamalardan yatamıyorum nasip eşim gitti yattı ben hala film izliyorum sabah küscek bana gelmedin yanıma diye

Yahu belli olmaz dur bi.
Bende perşembe yapıcam aman oda gecikirsem bakalım.test perileri gelmezse ozamana kadar . Evde test yok gidipde almam iyki yok
Bende test cok. Keske olmasa yalniz sen pik görmedin ya belki gec yumurtladin yani gec yumurtladiysan bu ay 3-5 gün gec adete olabilirsin

Acaba adet sonu mu oldu bişiler diye düşünüyorum birkaç paylaşım okudum, 13 eylülde kadın doğuma gitmiştim sağ yımurtalıgın büyüyor demişti erken mi yumurtladım acaba bilmiyorum ki eğer oyleyse simdi bu belirtiler mantıklı olabilir regl 18 eylül başlayıp 20sinde kahverengiye döndü 21inde de kahverengi geldi 22si birliktelik oldu sonrası zaten gün aşırı oldu. 14 ekimi bekliyim ben bakarsın vardır As6

Hersey olabilir adet sonu da hamile kalan duydum
Ayda iki kere yumurtlayanda
Bugunu saymazsak 7 gün var adetine
Bi kaç gün bekle sen test yap cano

Merhaba, beni de ekler misiniz ? Bu ay ilk kez deneyeceğiz. Aslında aklımda bebek fikri hiç yoktu hatta doğum kontrol hapı kullanıyordum. Bu ay bazı günler içmeyi unuttum ve gebelikten şüphelendim idrar testinde de yalancı pozitif gördüm. Kan testi negatif tabi. İdrar testindeki o çift çizgi gerçek olmasa bile 1 günlüğüne beni o kadar heyecanlandırdı ki artık bebek istiyorum sanırım.
Sat 29 eylül bat 27 ekim

Hoşgeldin bat'larımız çok yakın inşallah güzel haberler aldığınız bir ay olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…