2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Koyulaşmışın fotosunu da atsana bakalım
Bilmiyorum fotoda belli oluyor mu
IMG_6288.jpeg

Kuzucum bu sefer belli oluyor gibi. Bilgisayar ekranından bakıyorum var gibi
Çıplak gözle bakınca daha belli fotosunu çekince çok fazla görünmüyor. Sen yarın yapıcak mısın? Ben yapmıycam

Ben de gölge olarak görüyorum ama kan testine gidenlerden sonra demeye de korkuyorum. Keşke erken gebelik testiniz olsaydı orda varsa daha belirgin çıkabilirdi. Onlar daha düşük sayıları da görüyor olabilir
Evet keşke olsaydı çok iyi olurdu gerçekten. Bende tam sevinmiyorum zaten koyu çizgiler görmeden de sevinmiycem. Bata daha var 4-5 gün oyüzden acele etmiycem iki gün sonra tekrarlıycam yoksa kafayı yedirtir bu testler

Herkese selam temmuzda 12 haftalık kaybım oldu. Biraz dinlenmeden sonra doktor artık çocuk düşünebilirsiniz dedi bize. Bu ay bende burdayım yeni bitti reglim benim de. Sat 15 Ekim bat 16 Kasım

Kuzum bende görüyorum var gibi sen hemen gördüysen vardır inşallah yanılmaz bu defa test güzel haberler gelir
Ben hemen gördüm canım hatta süre tuttum 10dk öyle baktım. Ama fotosunu çekince tam görünmüyor. İnşallah gerçektir ve bu sefer hayal kırıklığına uğramam

Ben hemen gördüm canım hatta süre tuttum 10dk öyle baktım. Ama fotosunu çekince tam görünmüyor. İnşallah gerçektir ve bu sefer hayal kırıklığına uğramam
İnşallah benim bir testim böyle çıktı ben var dedim herkes yok dedi ama vardı 20.93 ile öğrendik ama benim anomalili bebek oldu işte

Kızlar daha önce değerlerimi yazmıştım size AMH 0.16 doktor eşimden de spermiyogram istemişti oda Hızı az ve şekil bozukluğu çıktı :KK43: tüp bebek merkezine yönlendirdiler. Süreç hakkında hiç bir bilgimiz yok fakültede oldu tüm testler oradaki tüp bebek merkezinde beklemeli mi süreci yoksa özel bir yere geçip hızlandırmalı mı sizce? (Randevu bile vermediler arayıp veririz dediler) yaşlarımız 38 evliliğin 2.ayı

X