2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Canım hafif gölgemsi bişey görüyor gibiyim ama daha regline varsa erken gebelik testi yap canın sıkılmasın boşuna ya , şuan predoctor indirmde trendyolda 5 tane 180₺ öyle bişey
Ben yurt dışındayım canım şimdi sipariş etsem 1 hafta 10 günden önce gelmiyor. Ben en iyisi biraz bekliyim iki gün sonra tekrarlarım

Mrb hanimlar bu ay 9zunda iliski 10da yumurtlama 11de kasik sirt ve bel agrisi oldu devam etti 4gun once gogus agrimda basladi 21de test yaptim negatif bu sabah kalktim bel agrisiyla 2saat sonra kasik agrisi basladi 1saat sonra oda gitti 3saat bisey yoktu simdi ara ara batmalqr var sag kasikta yarin adet günüm

14üncü günden merhaba kizlar 😁 silik cizgilerinizi gördüm hele Candy7777 Candy7777 sende kesin var gibi duruyo ve insallah 2 gün sonra kop koyu görürsün. 🥰benim BAT 3-4 gecikcek cünkü pikim bu ay 3-4 gün gecikti ve cok tuhaf bi sekilde gecen sene ekimdede gecikmis, cok tuhafima gitti🤣🤣 Bu ekim ayin özelligi ne acaba😅 az önce test yaptim ve pik göremesemde yarin 100% pik var haberini aldim cok sükür🤣

Eklentiler

• 1000031003.jpg
    1000031003.jpg
    27,9 KB · Görüntüleme: 4
  • Komik
Reactions: As6
Mrb hanimlar bu ay 9zunda iliski 10da yumurtlama 11de kasik sirt ve bel agrisi oldu devam etti 4gun once gogus agrimda basladi 21de test yaptim negatif bu sabah kalktim bel agrisiyla 2saat sonra kasik agrisi basladi 1saat sonra oda gitti 3saat bisey yoktu simdi ara ara batmalqr var sag kasikta yarin adet günüm
Yarin ilk idrarla test yapin negatif cikarsa adeti bekleyin bence

14üncü günden merhaba kizlar 😁 silik cizgilerinizi gördüm hele Candy7777 Candy7777 sende kesin var gibi duruyo ve insallah 2 gün sonra kop koyu görürsün. 🥰benim BAT 3-4 gecikcek cünkü pikim bu ay 3-4 gün gecikti ve cok tuhaf bi sekilde gecen sene ekimdede gecikmis, cok tuhafima gitti🤣🤣 Bu ekim ayin özelligi ne acaba😅 az önce test yaptim ve pik göremesemde yarin 100% pik var haberini aldim cok sükür🤣
Gözün aydın cnm
Sanki pik olmuş bu 😀

canım bende çok özledim sizi yaa girip bakıyorum arada napyonuz ne ediyorsunuz diye. Senin reglin geldimi en son regl bekliyordun doktora gitmiştin . Umarım bulantım geçer hapla geçmezse bırakcam hapı
Hala olmadım ilaç içiyorum bakalm ne zaman gelcekse

X