2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Canım verdim geldim sonucu bekliyorum 🙂↔️ 2 kaset test daha yaptım onlar da çift çıktı biri daha soluk ama zar zor gözüküyor. Bakalım ne olacak.
Ayyy çok heyecanlı sonucun çıkınca beni etiketlemeyi unutma emii

Kızlar ne dicem. Annem dediki eskiler bebek istemediginde düşürmek için soğan suyu içerlermiş bebek düşermiş rahim temizleniyor ya Oyuzden dikkat edin reglden sonraki günlerde bence devam etmeyin yani ben öyle yapıcam regl boyunca içicem sadece 5-6 gün

Tamamlayıcı sigortalar hamilelik testini karşılıyor mu acaba denk gelen oldu mu?

Daydi Daydi kuzum yarın test yapalım mı ne dersin seninle aynı ilerliyoruz

Ayyy çok heyecanlı sonucun çıkınca beni etiketlemeyi unutma emii
Etiketlerim tabiiii 🌸
Okadar beklemediğim bir zamandı ki test yapmak bile gereksizdi ama yaptım niyeyse hatta bıraktım gittim. Sonra baktım 2. Çizgi ilk defa görüyorum. 4 gün önce 0.18 çıkınca zaten negatif dedim ama bakalım ne çıkacak evet heyecanlı ama inanılmaz bir sakinlik var ben ve eşimin üstünde niyeyse. Böyle şok olduk ve aklımızı kullanmamız lazım her şey netleşene kadar sanki 😁

Tamamlayıcı sigortalar hamilelik testini karşılıyor mu acaba denk gelen oldu mu?
Az önce sigortamın geçtiği ama muayeneye gitmediğim bir hastanede test verdim ve ücret aldılar. Sigorta karşılamıyor bu testi dediler. Sık gittiğim hastaneye soracaktım telefonla ulaşamadım.

Etiketlerim tabiiii 🌸
Okadar beklemediğim bir zamandı ki test yapmak bile gereksizdi ama yaptım niyeyse hatta bıraktım gittim. Sonra baktım 2. Çizgi ilk defa görüyorum. 4 gün önce 0.18 çıkınca zaten negatif dedim ama bakalım ne çıkacak evet heyecanlı ama inanılmaz bir sakinlik var ben ve eşimin üstünde niyeyse. Böyle şok olduk ve aklımızı kullanmamız lazım her şey netleşene kadar sanki 😁
Sonucunu coook merak ediyorum özel hastahanede mi verdiniiiz 1 2 saate çıkar o zaman 😇

Etiketlerim tabiiii 🌸
Aynen kuzum şimdilik sakin kalmanız en iyisi hele kanda da pozitifi bir görün işte ozaman heyecanlanır seviniriz. Zaten hep beklemediğin anda geliyor 😉

Az önce sigortamın geçtiği ama muayeneye gitmediğim bir hastanede test verdim ve ücret aldılar. Sigorta karşılamıyor bu testi dediler. Sık gittiğim hastaneye soracaktım telefonla ulaşamadım.
Özel hastahanedeyse evet para alıyorlar özel gebelik testinde ne kadara yaptırdınız ben 550 tlye yaptırıyorum

Teşekkür ederim öğrendiğim iyi oldu.
Güzel haberlerinizi heyecanla bekliyoruz🙏🌸🧿

Sonucunu coook merak ediyorum özel hastahanede mi verdiniiiz 1 2 saate çıkar o zaman 😇

Aynen kuzum şimdilik sakin kalmanız en iyisi hele kanda da pozitifi bir görün işte ozaman heyecanlanır seviniriz. Zaten hep beklemediğin anda geliyor 😉

Özel hastahanedeyse evet para alıyorlar özel gebelik testinde ne kadara yaptırdınız ben 550 tlye yaptırıyorum

Teşekkür ederim öğrendiğim iyi oldu.
Güzel haberlerinizi heyecanla bekliyoruz🙏🌸🧿
Ah ne tatlısınız 💕 inşallah benimki de en kısa sürede sizinki de pozitif çıkar🙏🏻
En kalpten duam bu Allaha 🙏
Evet özel hastanede verdim. 4 gün önceki tahlilimde 675 tl gibi bir rakam ödedim sigortam burada geçmiyordu.
Bugün sigortam geçen bi hastaneye gittim.
365 tl yanılmıyorsam ödedim.

Sagolun kuzular su an dikkat ediyorum şekersiz hoşaf içiyorum işe yarıyor ama olan oldu tutmazsa hep kendimi suçlayacağım inş tutunur🙏
Kendini suçlama bu senin elindeki birsey değildi bilinçli olarak zarar vermek istemezsin sonuçta. bolca dua et Allah Bi canın dünyaya gelmesini istediyse o muhakkak gelecek, vakti değilse de ne yaparsan yap başka bir sebep çıkar öyle değil mi? Bazen çok strese giriyorum içinden çıkamayınca bunu düşünüp akışa teslim olmaya çalışıyorum ben de başka türlü olmuyor 🤲

Haber Veririm seve seve 🌸 2. Test cubuk olan suan 7. Dakikada veriyim dimi ay hiç beklemiyodum inşallah pozitiftir.🙏🏻 ben 2 saat saklayıp bir işim var onu halledip eşime önce haber veriyim de sonra teste gideceğim inşallah
Hayırlı olsun Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin 🤲

Geldimm Candy7777 Candy7777 seni özel etiketledim. 😊
Sonuç 35.9 sanırım pozitif. 💕🌸🙂↔️
Teşekkür ederim bir çırpıda hemen bana destek olan güzel dileklerde bulunan canım kadınlar 💚
Ayağınıza taş değmesin yolunuz aydınlansın dualarınız bir bir kabul olsun 🙏🏻
Bir an önce bebek hayaliniz gerçek olsun.
Şimdi sıra galiba 2 gün sonra test vermeyi beklemekte.
Folik asitli multivitamine devam sadece değil mi? Bilen tecrübeliler acil önlemlerimi bana söylesin lütfen 😊

Herkese çok teşekkür ederim kizlar regl olduktan sonra muayeneye gideyim o zaman.Güzel haberler var mı sabahtan beri okuyamadım.

Geldimm Candy7777 Candy7777 seni özel etiketledim. 😊
Sonuç 35.9 sanırım pozitif. 💕🌸🙂↔️
Teşekkür ederim bir çırpıda hemen bana destek olan güzel dileklerde bulunan canım kadınlar 💚
Ayağınıza taş değmesin yolunuz aydınlansın dualarınız bir bir kabul olsun 🙏🏻
Bir an önce bebek hayaliniz gerçek olsun.
Şimdi sıra galiba 2 gün sonra test vermeyi beklemekte.
Folik asitli multivitamine devam sadece değil mi? Bilen tecrübeliler acil önlemlerimi bana söylesin lütfen 😊
Günün pozitifi çokkk sevindim.Saglikla ilerlesin saglikla kucağınıza alın insallah 💞

X