2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

😂 adete yakın verince negatif çıkınca afalladın tabi
Eşine sürpriz yap bnce kanı ondan gizli ver
Gebeliğin daha başında olduğun için birsey olmaz bnce kötü düşünme cnm
Bukadar süpriz bana da yeter amaaaa saklayamayacağımmm zaten kesin anlar onsuz çıkamam çünkü hala öksürük tıksırık nereye gidiyosun diyecek 😁

• Komik
Reactions: As6
Herkese selam ben gebeliğe hazırlık bölümünde konu açtım ama size de danışmak isterim. 4 gün önce antibiyotik kullanmam gerektiği için kan testi verdim 0.18 çıkınca kullanmaya başladım ve bugün beklenen adet günüm olmayınca yine de test yapıyım dedim böyle çıktı sizce pozitif mi? 🥺
Hangi marka test acaba?

🥹🥹🥹 yaaaa 💚 peki beni 4 gün önce yani 16 eylülde yanıltan 0.18 değerle antibiyotik içmeme ne demeli. Grip oldum kortizonlu burun spreyleri vs her şeyi aldım allahım bir şey olur mu acabaaa. Daha netleşmeden annelik kaygılarım nasıl ama 😅😅 kafam durdu şok oldum gerçekliğini kabul edemiyorum şuan. Ne gülüyorum ne ağlıyorum ama eşim şok olacak
Tebrik ederiim, inşaallah diğer anne olmak isteyenlerede nasip olur💕💕💕

Hanımlar soğan kürünü yapan varmı? Bende yapmak istiyorum nedeni ise, 3 ay önce ertesi gün ilacı aldım o zaman çocuk istemediğimden, ve sonraki 2 ay adet olmadım. Geçen ay adet oldum ama 3 gün sadece, normalde adetim 6 gün sürüyor. Doktor mahvetmişsin hormonlarını, çok tehlikeli bir ilaç dedi ertesi gün ilacı için. Şimdiyse bebek istiyorum, soğan kürü rahmi temizliyormuş. Acaba dedim temizlenirse kolaylıkla hamile kalırım belki.. yoksa hormonlarım daha tam düzelmedem yapmayayımmı.. fikirlerinizi almak isterim

Hangi marka test acaba?
After 10 diye bir test kaset olan eczanedeki en uygun testlerden. Diğer çubuk test de inovita ovulasyondan çıkan.
Tebrik ederiim, inşaallah diğer anne olmak isteyenlerede nasip olur💕💕💕
Aminnn 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 inşallah allahım ..
isteyen herkese nasip olsun.
Ben durumumu netleştireyim tüm süreci sizinle paylaşacağım . Ağustos eylül hazırlık topiğinden tanıdığım isimler var burada bu ay pek bakmadım o nedenle sonuç atarak aceleyle giriş yaptım 😅

After 10 diye bir test kaset olan eczanedeki en uygun testlerden. Diğer çubuk test de inovita ovulasyondan çıkan.

Aminnn 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 inşallah allahım ..
isteyen herkese nasip olsun.
Ben durumumu netleştireyim tüm süreci sizinle paylaşacağım . Ağustos eylül hazırlık topiğinden tanıdığım isimler var burada bu ay pek bakmadım o nedenle sonuç atarak aceleyle giriş yaptım 😅
Kuzum bence testin pozitif kanda da pozitif çıkar diye düşünüyorum. Hayırlı olsun sağlıcakla ilerlesin ve sağlıcakla kucağına alırsın inşallah🥰🥰🥰🥰🥰

Herkese selam ben gebeliğe hazırlık bölümünde konu açtım ama size de danışmak isterim. 4 gün önce antibiyotik kullanmam gerektiği için kan testi verdim 0.18 çıkınca kullanmaya başladım ve bugün beklenen adet günüm olmayınca yine de test yapıyım dedim böyle çıktı sizce pozitif mi? 🥺
Sabah burada bir konu okudum pcoslu biriydi
Adeti gecikmis hamile olduğunu hissediyor kan veriyor kanda yok ama testte var
Aradan 3 hafta geciyor hâlâ test pozitif bu defa yine kan veriyor 6 haftalik hamile
Bu süreç resmen beni şok etti ama aşırı mutlu oldum
Su sebeple anlattım belki gizlenmistir gec dollenmistir adet olana kadar umut hep var ♥️

Kızlar 10 tane test aldım yarın ilk idrarla yapıcam. Bata 6 gün var büyük ihtimalle negatif olacak ama yapmazsam içim içimi yer 😁😁😁
Ayyy ne guzel bat yaklaşiyor. 😁 gelsin çift çizgiler

Kuzum bence testin pozitif kanda da pozitif çıkar diye düşünüyorum. Hayırlı olsun sağlıcakla ilerlesin ve sağlıcakla kucağına alırsın inşallah🥰🥰🥰🥰🥰
Ayy candyyy öyle mi diyorsun gecen topicte de danışırdım hep sana 🧡 şimdi bakacağım
Sabah burada bir konu okudum pcoslu biriydi
Adeti gecikmis hamile olduğunu hissediyor kan veriyor kanda yok ama testte var
Aradan 3 hafta geciyor hâlâ test pozitif bu defa yine kan veriyor 6 haftalik hamile
Bu süreç resmen beni şok etti ama aşırı mutlu oldum
Su sebeple anlattım belki gizlenmistir gec dollenmistir adet olana kadar umut hep var ♥️
Benim de işler karmaşık bir netleşsin bakalım anlatacağım gecen ay amh 12.5 çıktı hayatımda bu yaşa kadar pcos diye bir şey duymadım ama bu testler beni de şok etti

Ayy candyyy öyle mi diyorsun gecen topicte de danışırdım hep sana 🧡 şimdi bakacağım

Benim de işler karmaşık bir netleşsin bakalım anlatacağım gecen ay amh 12.5 çıktı hayatımda bu yaşa kadar pcos diye bir şey duymadım ama bu testler beni de şok etti
Kesin demeyim ama %98 hamilesin. Ne zaman vericeksin kan

Üzülme lütfen 🥲 hormonlar nedeniyle oluyor bunlar ama stres de etkiliyor 🥲 bol sıvı almaya çalış sebze meyve bol posalı şeyler tüket bir de sakıncası yoksa hafif yürüyüşler barsakları hareketlendirir iyi gelebilir Dr aksini soylemediyse tabi. Yine Dr sakıncası yok derse sabah aç karnına gün kurusu kayısı ılık su tüket evin içinde dolaş sonra kahvaltı hazırla o arada hareketlendiriyor. Ama Dr una sor yanlış birseye sebep olmak istemem onay verirse dene😇
Sagolun kuzular su an dikkat ediyorum şekersiz hoşaf içiyorum işe yarıyor ama olan oldu tutmazsa hep kendimi suçlayacağım inş tutunur🙏

X