2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Anladım canım aynen öyle.Bu arada agustos ayında kimyasalı yakaladım ben de 2 tane test yaptım pozitif çıktı.Aynı gün regl oldum.Normalden yogun pihtili beklenenden 2-3 gün önce.Hatta regl iken de denedim pozitif çıktı.4 gün sonra negatife döndü.😪

Merhaba hayirli olsun canim insallah saglikla ilerler kucagina almak nasip olur.Negafif gördüğün testi yumurtlamanin kaçıncı günü yaptın.Pozitifi kaçıncı gün gördün?
Amin teşekkür ederim 😊 tahminen 7 Ekim yumurtlama. 2 ya da 3 gün önce yaptım tam gününü hatırlamıyorum canım

Merhaba kızlar. Umarım herkes iyidir. ☺️
Bişey danışmak istiyorum. Bugün benim döngümün 8. Günü.
Yani 5 gün sürer.
3 gün oldu biteli diyebşlirm.
Az önce uzun akıntım oldu, üstelik hala kan var.
Yumurtluyor muyum? Eşim şehir dışında.. yarın veya öbür gün gelecek.
Canım sıkıldı bu duruma. 🥲
Her uzayan akıntı yumurtlama demek mi ya?

Yani 5 gün sürer.
Merhabaa, bence çok kısa zaman olmuş olmayabilir yumurtlama ama siz emin olmak için ovulasyon testi yaparsanız daha sağlıklı olur bence.

Yani 5 gün sürer.
Benim yumurtlama dönemleri 2-3 gun sürüyor o akıntı ve yumurtlama olduktan sonra akıntı değişiyor mesela. Yanj hemen 1 gunde olacak diye kaide yok. Takip et bence daha yeni başladıysa

Benim 27 si 24 ünde başlamayı düşünüyorum canım; belki silikleşerek bir koyuluk denk gelir 27sine kadar :KK49:
Bende bekliycem diyorum ama kesin bekleyemem bende 25i gibi yapmayı düşünüyorum

Erken testte 6gün önce yazıyor bunlar doğru mu ki ya çok erken başlayıp negatifleri yemekten de korkuyorum🤣 eşim çok takıyorsun demeye başladı insanın hevesini paylaşmaya da gelmiyor yahu😒
Ay ben paylaşmıyorum artık eşimle onlar bizim gibi değiller farklı düşünüyorlar maalesef🤦‍♀️ bence okadar erken başlamaya gerek yok ya 2-3 gün önce falan başlasan da olur

Kv lerle beraber mi oturuyorsun canim.Ben aynı binaya tahammül

Diger testlerinle birlikte hepsini atman mümkün mü?Böylece daha net yorumlanabilir.13 Ekim döngünün kaçıncı günüydü
Evet malasef beraberim. Yasadigimiz yerler yakinda yikilacak. Yerine ev verilecek. O sebepden ayrı eve cikmiyoruz bizede ayrı ev verilecek

Ay kızlar yaaa ben bir şey fark ettim.

Mide bulantılarım folik asitten bence 😔 sabahtan beri yoktu. Bugün unuttum almayı biraz geç aldım midem bulantım yeni başladı 🥺

Olsun artık iki gün kaldı öğrenmeye 🥰 inşallah bugunki gibi çift çizgi dolsun buralar pazar günü ❤️
Folik asit bendede bulantı yapıyor😞
Cnm sendin demi jel kullanan 😀
Hayırlı olsun inşallah gebesindir
Jelci geldii😬😬bu hangi jeldi ya?

Kiz bana yardimci olanlar çok kp derim kv eşim de çok yardimci o yuzden ayrı eve geçmeden bi tane daha yapmak istiyoruz. Hem birlikte büyürler.
Bence aşırı mantklı bi hareket aferim kız

Kızlar kayganlaştırıcı öneriniz varmı ben ihtiyaç duyuyorm da bazen🫤. Hemde gebeliğe engel olmcak bişe olsa?
Doktorum su bazlı bişe kullanabilirsin dedi ama marka söylemedi

Hindistan cevizi yagı sizce zararlımı

Kızlar kayganlaştırıcı öneriniz varmı ben ihtiyaç duyuyorm da bazen🫤. Hemde gebeliğe engel olmcak bişe olsa?

Marka bilmiyorum ama spermi öldürmeyen kayganlaştırıcalar var onlardan alabilirsin. Bende aksine çok ıslanıyorum ya

Durex naturals serisine bak bence kesinlikle ,doğal içerik diye aldık koku vs de yok daha önce denk geldiklerimiz çok kötüydü bir tek bundan memnun kaldım

X