2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Benimde genelde tansiyonum 9/5 hep öyledir hafif yükselse başım ağrır ama dönüyorsa sana düşük gelmiş demekki bence
Döndü canim ya.Genelde normaldir tansiyonum 11/8 -12/8 falan.Gebeliklerimde 9/5 falan oluyor ona da normal diyodu doktorum.Zemin bi gitti geldi yanımda çocukta vardı korktum.Eczaneye girdim ölçtürdüm

Tamam pazar sabah buluşuyoruz kızlar.Ben erken kalkıyorum sabah 06.30 gibi falan yaparım inşallah.Insallah hepimiz sağlıklı gebeligimizin pozitiflerini görelim
Ay ben o saatlerde daha 2-3 saatlik uykuda oluyorum uyanınca yaparım bende testlerin yetisirse insallah

Canım benim biraz karışık durum şöyle diyeyim evlendigim gün bat günümdü ama olmadım bir ay sonra hastaneye gittim çok ağrılarım vardı ki kimyasal gebelik olmuş diğer ay oğluma gebe kaldım adet döngüm duzensizdi. Ben adetim beş gün gecikince test yaptım pozitifi gördüm

Anladımm. gecikmeyi beklemek en sağlıklısı gerçekten ama sabretmek çok zor. teşekkür ederim

Hsg den sonra ilk 4 ay denemeye devam. İnsallah olacak en yakın zamanda Bende bu ay yapcam canım ilk defa ovülasyon testi, adet döneminden kaç gün sonra başlanıyor herkes farklı birşey söylüyor.
Benimde ilk olucak bu ay ovulasyon takibi , gelmelerini bekliyorum Lioo benide ekler misiniz sat : 15.10 bat: 10.11 . Selamlar herkese , mutlu haberler alacağınız günlere

Maalesef yine olmadı. Tam günümde adet oldum çok kötüyüm artık hiç gücüm kalmadı göz yaşlarımı tutamayacağımı bildiğimden işe bile gitmedim
Dünyanın sonu değil biliyorum uzuluyorsun. Ama lutfen kendine gel. Ağlama

Sabahtan beri midem bulanıyor kızlar bunu izninizle gebelik belirtisi olarak değerlendiriyorum
Ohhh mis gelsin mide bulantilar. Ben seni 3 4 ay sonra çişini tutamayincada goruruz.

Kızlar alışverişe gittim bugün.Baya yürüdüm.Sonra başım döndü.Eczanede tansiyonuma bakıldı.10/6 çıktı.Çok düşük değil gibi.O yüzden mi döndü acaba?
Şimdi iyimisin canım. O yuzdendir galiba

Erken gebelik testi yaptım negatif çıktı malesef çatlatma iğnesi 13.gün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…