2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Ben yaşamadım yerleşme kanaması.Ilk cocugumda ikinci regl dönemimde aynı tarif ettiğin gibi olmuştu.Progestan kullandım.Bir daha olmadı.Ama tariflere göre genelde peçeteye gelen kahverengi ya da pembemsi çok az kanamalar devamı gelmezse yerleşme kanaması
Takip edeceğim bakalım simdilik sadece 1 kez geldi devamı olmadı. umarım devamı gelmezz çok teşekkürler

Takip edeceğim bakalım simdilik sadece 1 kez geldi devamı olmadı. umarım devamı gelmezz çok teşekkürler
Reglinin bu sekilde erken geldigi oldu mu hiç canim ya da böyle kahve leke ile mi başlar direkt kırmızı mi

Kızlar selam reglime 4 gün kaldı tahmini.. kasıklarımda ağrı var. az önce tuvalette peçeteme böyle vıcık vıcık sütlü kahve bi akıntı geldi. bunu yaşayan oldu mu?
Canım ben oğlumda yerleşme kanaması gördüm aynı senin gibiydi benim adet olacağım gün gelmişti iki gün bir kere geldi sonra test yaptım pozitifi gördüm. Tabi benim geç döllenmeydi

Canım ben oğlumda yerleşme kanaması gördüm aynı senin gibiydi benim adet olacağım gün gelmişti iki gün bir kere geldi sonra test yaptım pozitifi gördüm. Tabi benim geç döllenmeydi
benim döngüm çok karışık . geçen ay 16 sında oldum ama 6 ekimde yumurtladım. 21 i bat olması gereken.
Hep diyorum ki kesin benim de geç döllenme olur :olamaz:
siz gecikme sonrasında mı test yaptınız? Döngünüz nasıldı?

Kızlar alışverişe gittim bugün.Baya yürüdüm.Sonra başım döndü.Eczanede tansiyonuma bakıldı.10/6 çıktı.Çok düşük değil gibi.O yüzden mi döndü acaba?

Kızlar alışverişe gittim bugün.Baya yürüdüm.Sonra başım döndü.Eczanede tansiyonuma bakıldı.10/6 çıktı.Çok düşük değil gibi.O yüzden mi döndü acaba?
Benimde genelde tansiyonum 9/5 hep öyledir hafif yükselse başım ağrır ama dönüyorsa sana düşük gelmiş demekki bence

Kızlar ben meraktan ölcem randevu aldım doktora , Japonbaby Japonbaby sana gitme gitme dedim kendim çatladım , bugün 5+0 birazdan ilk kontrole gircem sizede haber veririm kızlar dua edin en son gittiğimde iki ay önce düşük yaptım çok korkuyorum 😥

Ovulasyon testi kıllanıyorum o şekilde değerlendirmiştik canım
Hsg den sonra ilk 4 ay denemeye devam. İnsallah olacak en yakın zamanda 😘🙏Bende bu ay yapcam canım ilk defa ovülasyon testi, adet döneminden kaç gün sonra başlanıyor herkes farklı birşey söylüyor.

Hsg den sonra ilk 4 ay denemeye devam. İnsallah olacak en yakın zamanda 😘🙏Bende bu ay yapcam canım ilk defa ovülasyon testi, adet döneminden kaç gün sonra başlanıyor herkes farklı birşey söylüyor.
Genelde adetten 2 3 gün sonra başlayabilirsin ben elimde test çok olduğunda bazen adet biter bitmez başlıyorum. Önemli olan sabah ilk idrarla yapılmaması buna dikkat et, gün içinde 2 saat sıvı almadığın idrar daha sağlıklı sonuç verir.

X