2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

korkmaaaaaa duanı oku elini karnının üstüne koy salavat getir. Korkacak hiçbir şey yok Allah verdi Allah korur :) Ben de gitcem korkma

Kuzum gittim işte 5+1 kese gözüktü 10 güne gel bebek ve kalp belli olur dedi
Yaa maşallah maşallah.Şoyle fotolar gelsin herkesten.Saglikla bebisini gör kalp atışını duy ve kucagina al insallah

Gözünn aydın sağsağlim kucağına alırsın inşallah

Ayyyy çok güzel çok sevindim canım sağ salim kucağına alırsın inşallah

Hayırlı olsun sağlıkla kucağınıza alın inşallah

korkmaaaaaa duanı oku elini karnının üstüne koy salavat getir. Korkacak hiçbir şey yok Allah verdi Allah korur :) Ben de gitcem korkma

ya allahıma şükürrrr ay cok mutlu oldum :)
Kızlar çok sağolun Allah isteyen herkese nasip rtsin

Merhaba kızlar, bugün aşılama yaptırdım. İlk aşılamam. 14 gün sonra test yapacağım. Listedeki sat ve bat tarihimi yeniler misin canım? Lioo
SAT: 5 Ekim
BAT: 2 Kasım
Merhaba canim hadi hayırlısı.Mujdeli haberi alırsın inşallah 14 gün sonra.

Merhaba kızlar, bugün aşılama yaptırdım. İlk aşılamam. 14 gün sonra test yapacağım. Listedeki sat ve bat tarihimi yeniler misin canım? Lioo
SAT: 5 Ekim
BAT: 2 Kasım
Ya maşallah. Şöyle bir 2 hafta sonra çift cizgiyi goruyoruz o zman

Sabahtan beri midem bulanıyor kızlar bunu izninizle gebelik belirtisi olarak değerlendiriyorum
Ayyy hadi insallah yaaa.Benim de başım döndü ama tansiyonum düşük çıktı ondan sanırım.Bir de beyaz ve şeffaf karışık akintim var.Normalde regle bir hafta kala akinti olmaz.Hadi hayirlisııı beklemek daha heyecanlı hale geliyor böyle.

amin inşallahçok az bulantım oldu ama kusmam falan olmadı hala inşallah olmaz
Bebisim 6-7.nci haftalardan sonra başlıyor genellikle bulanti kusma.Insallah sen de olmaz.Zorluyor baya hele ki sabah bulantilari kokulardan yiyeceklerden tiksinmek.İnsallah rahat bir hamilelik geçirirsin.

Tahmini doğum tarihi haziran ayına denk geliyor di mi
Evet 18.06 ama bence 1 haziran olur oğlum gibi
Canım gözün aydın. İnşallah saglikla kucağına alırsın
Amin cnm inşallah
Canim ilk pozitifini regle 8 gün kala görmüştün diye hatırlıyorum.Peki yumurtlamanın üzerinden kaç gün geçmişti onu hatirliyor musun?
27/09 yumurtlama, 03/10 ilk pozitif gördüm çok silik regledn 8 gün önce

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…