2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Hsg sırasında çok ağrı oldu mu bende pazartesi yaptıracaktım ama enfeksiyon olduğu için iptal edildi biraz anlatır mısın lütfen
Kişiden kişiye değişir cnm benim ağrı olmuştu
İki kez çektirdim
Sıktıkları ilaç tüplere kadar gittiği için oyuzden ağrı oluyor cnm ,ilaç vermeseler ağrı olmıcak ama oda mecbur

Hsg sırasında çok ağrı oldu mu bende pazartesi yaptıracaktım ama enfeksiyon olduğu için iptal edildi biraz anlatır mısın lütfen
Canım bende 26 eylülde çektirdim ve aşırı korkuyordum çok fazla yorum okumuştum. Sana şöyle söyleyeyim bu olay kesinlikle kişiden kişiye ve tüplerin açıklık durumuna göre değişiyor . Ben Amerika’da yaşıyorum ve asla anestesili çekmiyorlar ve benim ağrı eşiği inanılmaz düşüktür ama çok iyi geçti benim iyiki anestezili değil dedim hatta 3 saniyelik adet sancısı gibi oldu. İlacı verirlerken ben ekranda görüyordum sol açıktı ilaç hızlı dağıldı ve ağrı hiç bişi hissetmedim, sağ taraf biraz zorlanınca basınçlı verdi biraz daha sonra dağıldı içerde ve o kısımda 3 sn lik bi adet ağrısı gibi oldu. Korkma kesinlikle çok hızlı geçiyor :) ben bile çektirdim diyorum canım çok tatlıdır :)

çok teşekkür ederim 1 regl gördüm 9 eylül kürtaj 9 ekim regl oldum dr um1 regl sonrası denemeye başlayabilirsin dedi bu ay bakalım bi kaç deneme yapabiliriz diye düşünüyorum yaşımda geçiyo hemen olmazsa diye de tedirginim yaş 38 🫣
Canım 2020 yılında 31 Aralık'ta 9 haftalık bebeğimin kalp atışları durduğu için kürtaj oldum. Aynı senin gibi tam bir ay sonra adet olmuştum 31 ocakta. O döngüde oğluma hamile kaldim ❤️

Şimdi 1 ay sonra 3 yaşına geliyor ❤️ sen de sağlıkla kucağına alırsın inşallah bebeğini. Doktorun bir regl dediyse denemekten hiç çekinme 🥰

Günaydin canolar iyisiniz inşallah. Bol bol çift çizgili günler diliyorum . Benim test yine negatif kizlar

bu arada örnek olsun diye koyayım dedim ilişkiden 10 gün sonraki gebelik testim beta 15 idi bu testte .. ama malesef 6 haftalıkken sağlıksız gebelik dendi hcg istenilen gibi artmadı ve 9 eylülde kürtaj oldum 😢
Canim çok geçmiş olsun.Allah bir daha göstermesin.En kısa sürede saglikli bir gebeliğin ve sağlıklı bir bebeğin olur inşallah.

Canım bende 26 eylülde çektirdim ve aşırı korkuyordum çok fazla yorum okumuştum. Sana şöyle söyleyeyim bu olay kesinlikle kişiden kişiye ve tüplerin açıklık durumuna göre değişiyor . Ben Amerika’da yaşıyorum ve asla anestesili çekmiyorlar ve benim ağrı eşiği inanılmaz düşüktür ama çok iyi geçti benim iyiki anestezili değil dedim hatta 3 saniyelik adet sancısı gibi oldu. İlacı verirlerken ben ekranda görüyordum sol açıktı ilaç hızlı dağıldı ve ağrı hiç bişi hissetmedim, sağ taraf biraz zorlanınca basınçlı verdi biraz daha sonra dağıldı içerde ve o kısımda 3 sn lik bi adet ağrısı gibi oldu. Korkma kesinlikle çok hızlı geçiyor :) ben bile çektirdim diyorum canım çok tatlıdır :)
Benimde randevum yarına umarım benimde güzel geçer aşırı gerginim ya

Günaydın Ekim bekleyenleri 🍀

Teste kaldı 3️⃣ gün ❤️

Ben bugün umutsuz uyandım 😔 negatif çıkacakmış gibi hissetmeye başladım 🥺 neyse az kaldi kısa süre sonra silik de olsa bir çizgi çıkması lazım pozitifse 🤷🥰

Güzel ve neşeli bir gün olsun 🌺

Ay yanlış gruba atmışım ya 😂 uyku sersemi sabah 7den beri neden kimse yazmıyor diyorum ben de 😂😂😂

Yaptiktan sonra uyudum rüyamda o yaptigim test pozitife donusuyormus 😅 artik iyice delirdik
Ahahahahahaha evet ya valla kafamın içinde sadece çift çizgiler var 😂 su 20si gelse de bir netleşse en azından silik milik bizi çıksa bari 😂

Günaydın Ekim bekleyenleri 🍀

Teste kaldı 3️⃣ gün ❤️

Ben bugün umutsuz uyandım 😔 negatif çıkacakmış gibi hissetmeye başladım 🥺 neyse az kaldi kısa süre sonra silik de olsa bir çizgi çıkması lazım pozitifse 🤷🥰

Güzel ve neşeli bir gün olsun 🌺

Ay yanlış gruba atmışım ya 😂 uyku sersemi sabah 7den beri neden kimse yazmıyor diyorum ben de 😂😂😂
Ben de negatifse diye kendimi alıştırmaya çalışıyorum.Bugün bana da bi umutsuzluk çöktü.Kızlar negatif diye yazıyorlar ya ondan mı acaba🥺

Valla seni hiç korkutmak istemem ama benim çok ağrılı ve sancılı geçti. O kadar zor olacağını bilseydim anestezili yaptırırdım. Sonrasında da çok ağrı oldu. Dizlerim titredi hatta kustum. Ama bazılarıda çok kolay geçiyor diyor benim bi tüpümde doktor baloncuk gibi bişey gördü açılması için 3-4 kere ilaç verdi belki ondandır canım. Kimiside çok basit diyor seni yanlış yönlendirmek istemem. Ama bebiş için katlanıyoruz napalım. Sende yaptır kesinlikle başka türlü tüpleri kontrol ettirme şansımız yok çünkü

Ben de negatifse diye kendimi alıştırmaya çalışıyorum.Bugün bana da bi umutsuzluk çöktü.Kızlar negatif diye yazıyorlar ya ondan mı acaba🥺
Bilmiyorum ki aklımızın işleri işte 🤷 galiba hayal kırıklığına uğramamak için böyle hazırlıyor kendini. Hayırlısı ya olursa olur olmazsa artık yapacak bir şey yok. İşin kötü tarafı önümüzdeki ay oğlumun doğum günü. Kayinvalidemler gelip bizde kalacaklar o ay değerlendiremem kesin 😔 bu ay olsa çok güzel olacaktı 🍀 kısmet değilmiş der geçeriz napalım

Bilmiyorum ki aklımızın işleri işte 🤷 galiba hayal kırıklığına uğramamak için böyle hazırlıyor kendini. Hayırlısı ya olursa olur olmazsa artık yapacak bir şey yok. İşin kötü tarafı önümüzdeki ay oğlumun doğum günü. Kayinvalidemler gelip bizde kalacaklar o ay değerlendiremem kesin 😔 bu ay olsa çok güzel olacaktı 🍀 kısmet değilmiş der geçeriz napalım
Benim eşimde yeni işe girdi her aksam evde olmucak. bu ay olmazsa Diğer aylarda zor olur gibi.

X