2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Test yapmıştım çok hafif bişi gördüm. Karartınca böyle oldu 👀 bu kadar erken çıkması imkansız gözlerim mi bozuldu acaba 😀
27363A48-4C0B-4B91-9CBF-4F4205DA59D9.jpeg

Eklentiler

• 3EA18B55-4CC7-4561-B05E-438ED9203101.jpeg
    3EA18B55-4CC7-4561-B05E-438ED9203101.jpeg
    70,9 KB · Görüntüleme: 38
Canım 2020 yılında 31 Aralık'ta 9 haftalık bebeğimin kalp atışları durduğu için kürtaj oldum. Aynı senin gibi tam bir ay sonra adet olmuştum 31 ocakta. O döngüde oğluma hamile kaldim ❤️

Şimdi 1 ay sonra 3 yaşına geliyor ❤️ sen de sağlıkla kucağına alırsın inşallah bebeğini. Doktorun bir regl dediyse denemekten hiç çekinme 🥰
masAllah Rabbim sağlıklı uzun ömür versin evladinizi insAllah hayırlısı olur bizler içinde 🤲

Merhaba kızlar, bugün aşılama yaptırdım. İlk aşılamam. 14 gün sonra test yapacağım. Listedeki sat ve bat tarihimi yeniler misin canım? Lioo Lioo
SAT: 5 Ekim
BAT: 2 Kasım

Sonuçlarım çıkmış. AMH 22’sinde çıkacakmış. 😐 normal mi sonuçlarım sizce

Eklentiler

• IMG_4975.jpeg
    IMG_4975.jpeg
    61,3 KB · Görüntüleme: 35
Kızlar selam reglime 4 gün kaldı tahmini.. kasıklarımda ağrı var. az önce tuvalette peçeteme böyle vıcık vıcık sütlü kahve bi akıntı geldi. bunu yaşayan oldu mu?

Kızlar selam reglime 4 gün kaldı tahmini.. kasıklarımda ağrı var. az önce tuvalette peçeteme böyle vıcık vıcık sütlü kahve bi akıntı geldi. bunu yaşayan oldu mu?
İlk gebeliğimde yaşsdım, hamileydim. Yerleşme kanamasıydı. Benimde 4 gün kalaydı. İnşallah yerleşmedir sizinde :)

Ben yaşamadım yerleşme kanaması.Ilk cocugumda ikinci regl dönemimde aynı tarif ettiğin gibi olmuştu.Progestan kullandım.Bir daha olmadı.Ama tariflere göre genelde peçeteye gelen kahverengi ya da pembemsi çok az kanamalar devamı gelmezse yerleşme kanaması

X