2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Günü kapatiyore 🙋

Yarın iyice yaklaşmış olacak. Sabır diliyorum kendime ve güzel haber bekleyen herkese ❤️

Benim bugün memelerde hafif ağrı oldu, yine rahimde doluluk hissi, yorgunluk, uyku hali vs var. Ama bunlar regle bir hafta kaldığı için de olabilir. Yumurtlamayı yakalayıp değerlendirdiğimiz için çok umutluyum ama her döngüde hamile kalma ihtimali zaten %20/30 arası. Bakalım kismetimizde var mı 🤷

Yarın şafak sayarim yine 😂

İyi geceler beybiler 🙋

Canim soylemeyi unutmuşum. Dedigini buldum ama benim internet zayıf geldi 😂 inceleyemedi testi
Anladım canım iyi sevindim bulmana ❤️ kullanabilirsinimarim diğer testlerde internet ile çok alakası var mı emin. Değilim ama telefonunun hafızası çok doluysa ondan okuyamamis da olabilir.

Anladım canım iyi sevindim bulmana ❤️ kullanabilirsinimarim diğer testlerde internet ile çok alakası var mı emin. Değilim ama telefonunun hafızası çok doluysa ondan okuyamamis da olabilir.
Hafiza dedigin gibi dolu. Ama internet zayıf diyordu

bu arada örnek olsun diye koyayım dedim ilişkiden 10 gün sonraki gebelik testim beta 15 idi bu testte .. ama malesef 6 haftalıkken sağlıksız gebelik dendi hcg istenilen gibi artmadı ve 9 eylülde kürtaj oldum 😢

Eklentiler

• IMG_7691.png
    IMG_7691.png
    328,9 KB · Görüntüleme: 27
  • Üzgünüm
Reactions: As6
bu arada örnek olsun diye koyayım dedim ilişkiden 10 gün sonraki gebelik testim beta 15 idi bu testte .. ama malesef 6 haftalıkken sağlıksız gebelik dendi hcg istenilen gibi artmadı ve 9 eylülde kürtaj oldum 😢
Çok geçmiş olsun cnm
Kürtaj olduğun için rahmini dinlendir bir iki ay toparlansın

Çok geçmiş olsun cnm
Kürtaj olduğun için rahmini dinlendir bir iki ay toparlansın
çok teşekkür ederim 1 regl gördüm 9 eylül kürtaj 9 ekim regl oldum dr um1 regl sonrası denemeye başlayabilirsin dedi bu ay bakalım bi kaç deneme yapabiliriz diye düşünüyorum yaşımda geçiyo hemen olmazsa diye de tedirginim yaş 38 🫣

Arkadaşlar bugün hsg çektirdim gebeliği kolaylayştırdığı doğrumu varmı çektirdikten sonra hamiş kalan.

çok teşekkür ederim 1 regl gördüm 9 eylül kürtaj 9 ekim regl oldum dr um1 regl sonrası denemeye başlayabilirsin dedi bu ay bakalım bi kaç deneme yapabiliriz diye düşünüyorum yaşımda geçiyo hemen olmazsa diye de tedirginim yaş 38 🫣
Hayırlısı olsun inşallah
Ovulasyon testlerinden dene sende istersen temkinli olursun
Bnde 9 ekim regl oldum
Beraber yaparız gebelik testini 😂

Kızlad yarın çatlama günümle birlikte 10.günüm
Bat 2 gün geçti. Test yapsam bir şey varsa çıkar mı 1 tane test var elimde 🥺

Şimdii özellikle hamile olanlara veya hamilelik geçirmişlere bir sorum olacak 🫶🏼 yaşadığınız göğüs hassasiyeti ağrısı nasıldı ? Benim bugün başlayan bişey var ama hassasiyet değil ona eminim sadece koltuk altından göğüs yanlarına doğru bi ağrı oluyor ara ara. Birde dün sol göğsümde pır pır pır damar atması gibi değişik bişey oldu bir kaç kere. Bunlara belirti diyebilir miyiz ? 😀
Benim oğlumda göğsümde sızı vardı ve göğsümde ki damarlar yemyeşil ben burdayım diyordu resmen.

Arkadaşlar bugün hsg çektirdim gebeliği kolaylayştırdığı doğrumu varmı çektirdikten sonra hamiş kalan.
Hsg sırasında çok ağrı oldu mu bende pazartesi yaptıracaktım ama enfeksiyon olduğu için iptal edildi biraz anlatır mısın lütfen

X