2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Evet ama beyaz, gebelik ilerledikçe şeffaflaştı benim
Merhaba benimde adetten 2-3 gün önce öyle camasirima bulaşacak kadar değilde vajinamda oluyordu süt kesiği gibi. Şimdi 5 gün var dünden beri hep ıslaklık hissediyorum dediğiniz gibi beyaz akıntı inşallah vardır benimde

Bakın şimdi kızlar ben 28 Eylül'de adet oldum ve ovu testine başladım 2 Ekim'de resimde tarihleri yazmışım , şimdi benim tahminimce 5 Ekim pik çünkü ondan sonra silikleşmeye başladı ama belirli gün sonra tekrar koyulaşmaya başladı kaç gün üst üste ve burdan bir arkadaşımız test yap gebelik olabilir dedi bende yaptım ve pozitif çıktı 2 gün veya 3 gün üst üste pozitif çıktı sonra iki tanesinde de çok çok silik çıktı resimde belli değil ama gözle görülüyor çok silik ondan sonra dün gün içerisin de 4.5 saat sıvı almadan tekrar yaptım gene pozitif ama bu sabah yaptığım da negatif silik varsa da ben görmüyorum bilmiyorum ve ovu testine gelince kaç gün koyu çıkıyordu ama sanki dün yaptığımdan beri biraz silikleşme olmuş . şimdi çok sorum varda ama ben yeni yumurtlayıp çatlama mı oldu yoksa ayın 5 in de yumutladım mı ki yeni yumurtladıysam gebelik testleri neden pozitif çıktı pozitifse neden bu sabah negatif çıktı anlamadım kafam çok karıştı ve dün ovu testi akşam silik olunca biraz yani ben silikleşti biraz diye görüyorum ama pek anlamam bilmiyorum kaçırmamak adına bu sabah ilişki oldu şimdi kaçırmış mı oldum yoksa zamanında mı değerlendirdim bu sabahın ilişkisiyle çatlama olduysa , çok uzun oldu sanırım ama lütfen hepiniz beni aydınlatın ne oluyor bu testlere ne oluyor bana bu arada markalar hep aynı farklı marka yok sadece bu gün yaptığım ovu testi iki tane yaptım biri farklı marka onu da yanına koymuşum sonuç aynı mı diye görmek için, bana yardımcı olun lütfen

Eklentiler

• IMG_20241016_183230.jpg
    70,8 KB · Görüntüleme: 35
  • IMG_20241016_182516.jpg
    91,4 KB · Görüntüleme: 34
Bu kasık batması yine oluyor şu an.Çok kuvvetli değil ama biraz acıyor.Kist mi oluştu ki ya da dıs gebelik falan şimdi belli olur mu korkuyorum

Canim kan versen netleşir.Kafa karisikligindan kurtulursun.

Bu kasık batması yine oluyor şu an.Çok kuvvetli değil ama biraz acıyor.Kist mi oluştu ki ya da dıs gebelik falan şimdi belli olur mu korkuyorum
Canım dış gebelik kasık ağrısı yapması için betanın en az 1000 olması gerek yani olamaz. neden kist ihtimalini düşünüyorsun bebiştir belki. Bende kasık batması oldu azck geçti şuan hiçbişe yok ama 4 cm kist varmıs yani ondan o anlaşılmaz içini ferah tut kendini dinleme

Ben hiç bilmediğim için farklı saatler oldu kese görmeye ortalama 25inden sonra olcak heralde 1500-2000 dedi doktor çünkü hiçbir şey anlamadım doğru mu hesaplıyorum bilemedim
Canm kişiden kişiye değişse de kese ortalama 5.haftada görülür.

14-15 ekim pik olmuş yumurtlamışsın gibi geldi döngünün kaçımcı günü oluyor 15 ekim?
Gebelik testlerindede hata var gibi hissettim ben
Bat ne?

Bu yaşıma kadar hiç hatırlamıyorum böyle bir şey gerçekten korktum birkac saat arayla durup durup batıyor.

Canım kan veremiyorum kan almıyorlar sadece kadın doğuma gitmeliyim onun için de randevu yok şuan da yurtdışında kalıyorum ben hatta dün gittik ama almadılar
Anladım.Ben de çok anlamıyorum ama 15 ekimde yumurtlama olmuş gibi.Hcg testleri hatalı olabilir.

14-15 ekim pik olmuş yumurtlamışsın gibi geldi döngünün kaçımcı günü oluyor 15 ekim?
Gebelik testlerindede hata var gibi hissettim ben
Bat ne?
Adetime 10 gün var canım takvimimi atıyorum bak ve dediğin gibiyse biz 2 veya 3 gün önce ilişki oldu ve bu sabah oldu saat 4 gibi sabah , kaçırmış mı oldum atlamayı yoksa ve dediğinize göre gebelik yok mu testler nasıl bozuk nasıl anlaşılıyor çünkü bi kaç test de pozitif çıktı tek test de değil

Eklentiler

• Screenshot_2024-10-16-19-13-06-784_org.iggymedia.periodtracker.jpg
    37,6 KB · Görüntüleme: 27
13-14-15-16 yumurtlama ve sonra çatlama gibi geldi bana cokda anlamam bu tarihlerde birliktelik oldumu. 2 gün sonra test yap bdaha eger pozitifse vardır. Değilse bata yakın yaparsın brdaha canım. Daha cok erken bence yumurtlama oldu dedigim tarihlerde.

Canım strip HCG testleri pozitif değil ne yazikki pozitif onlarda daha koyu oluyor onlarda yerinde hep böyle çizgi çıkıyor maalesef

Yani kızlar negatif ve daha yeni yumurtladım peki çatlamış mı ve kaçırdım mı yoksa değerlendirme zamanı mı çünkü bu sabah oldu ilişki ve 2 veya 3 gün önce oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…