2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Yani bu ayda olmadı boşuna pozitifi görünce sevindim , sanırım ben hiç bir zaman bu listede gebe yerimi alamicam yaa
Olup olmadığını bilemiyoruz canim kan verme imkanı olsa belli olurdu.Bir de reglin gecikti mi

Mecbur beklicem o zaman ve 14.15 pikse değerlendirsem olur değil mi bu 2 gün daha ve sabah değerlendirmiştik kaçırmış olmadım değil mi

Evet ama beyaz, gebelik ilerledikçe şeffaflaştı benim
Dinlen canım akıntın azalır
Canım daha çok erken 10 gün var bir hafta daha bekle bence

Ben de klomen kullandım bana öncesi için bir şey dememişti sadece 36. Saatte mutlaka ilişki olsun dedi ben de iğne öncesindeki gün ilişki iğne günü boş sonrası 4 gün ilişki şeklinde yaptım

Alıntı yapmayı unuttum
Benim bu iki gündür kasık ağrılarım çok oluyor. Geçen ay sancı çoktu ilişki sırasında bile gaz sancısi gibi sıkıştırıyordu gaz sancısı gibi ama kasıklarında bunay ilişki sırasında neredeyse hiç olmadı gibi. Aslında ben büyükannemin rahatsızlığı için şehir değişikliği yaptım ve sabah 10:30 da çatlatma iğnesi yaptım o gün ve ertesi gün maalesef ilişki olamadı. 14 ekim akşamı olabildi. Aslında bu ay çok da ümitli değilim o yüzden doktorum da bir sonraki ay da deneriz sonra tüp bebek dedi ama bu ay resmen aslında dolu dolu geçememiş olacak üzgünüm bende

Sıkmayın canınızı sizin yumurta muhtemelen 13 Ekim gecesi çatladı yumurta 24 saat canlı kalabiliyor ertesi günkü ilişki denk gelebilir yumurtaya bir de çatlama öncesi de ilişki olmuş umarım olumlu olur

Sıkmayın canınızı sizin yumurta muhtemelen 13 Ekim gecesi çatladı yumurta 24 saat canlı kalabiliyor ertesi günkü ilişki denk gelebilir yumurtaya bir de çatlama öncesi de ilişki olmuş umarım olumlu olur
Aynen iğne 12 sinde oldu ilişkiler 10-11-14-15 umarım denk gelir

Kızlar pik günün üstünden 10 gün geçince mi test yapıyosunuz yoksa çatlamanın mı o kısmı anlayamadım hshhshs

Canım bütün testlerin bozuk çıkma ihtimali yok. HCG yukselmese hadi biri yüksek çıktı diyelim diğerleri doğru gösterir. Çok yüksek ihtimalle 5 Ekim'de kimyasal gebelik oldu çünkü kimyasal gebelikte de HCG önce yükselip sonra düşmeye başlıyor.

Hangi ülkedesin? Kadın dogumcuya gitme saansin ya da acilden görünme şansın yok mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…