2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Yeni belirtilerde bugün.Herkes yazıyordu kasık batması diye.Ben de ne batması yaaa diyodum.Şu an benim sol kasıgima bisey batıyor çıkıyor batıyor çıkıyor ve batıyor çıkıyor :rolleyes: @Eldorin Lioo Lioo @kittenlyy tubaslk tubaslk Japonbaby Japonbaby ve diğer kızlar yorumları alayim lütfen :KK52:
Benimde dün bu gun kasik ağrısı oldu. Ama yani bende geçen ayda olmuştu ama hamile degildim.

Şimdii özellikle hamile olanlara veya hamilelik geçirmişlere bir sorum olacak 🫶🏼 yaşadığınız göğüs hassasiyeti ağrısı nasıldı ? Benim bugün başlayan bişey var ama hassasiyet değil ona eminim sadece koltuk altından göğüs yanlarına doğru bi ağrı oluyor ara ara. Birde dün sol göğsümde pır pır pır damar atması gibi değişik bişey oldu bir kaç kere. Bunlara belirti diyebilir miyiz ? 😀
Elektriklenme gibi 😅😅 süt dolar gibi oluyor

Aslında evet bende çok güvenemiyorum. Çünkü 5 dakika sonra baktigimda ilk çizgi bile belirmemisti. 10 15 dakika sonra böyle oldu.
Ozaman hiç dikkate alma bu testi. Yarın yada öbür gün tekrarlarsın

Benimde dün bu gun kasik ağrısı oldu. Ama yani bende geçen ayda olmuştu ama hamile degildim.
Ben de ilk defa oldu.Hatta birkaç saat sonra bi daha oldu.Önceki gebeliklerimde hiç hatırlamıyorum kasık batması.Kist falan mı oldu ki diye korktum 🥺

Şimdii özellikle hamile olanlara veya hamilelik geçirmişlere bir sorum olacak 🫶🏼 yaşadığınız göğüs hassasiyeti ağrısı nasıldı ? Benim bugün başlayan bişey var ama hassasiyet değil ona eminim sadece koltuk altından göğüs yanlarına doğru bi ağrı oluyor ara ara. Birde dün sol göğsümde pır pır pır damar atması gibi değişik bişey oldu bir kaç kere. Bunlara belirti diyebilir miyiz ? 😀
Canım şöyle söyleyeyim benim yumurtlama dönemi dolgunluk ve hassasiyet olur.Regle yakın da hassasiyet ağrı dolgunluk olur.Gebeliklerimde farklı olarak süt iniyor gibi sizi oluyor canim.Damarlarını çekiştiriyor gibi.Ve yumurtlamadan adet dönemine kadar gün gün dolgunluk hassasiyet artıyor.Adet dönemi damarları iyice belirginlesiyor ve eğilip kalkarken bile acı veriyor.

Ben femometer kullaniyorum ❤️ testi canlı çekersen akıllı teşhis de yapıyor 🙈 ben ogkuma hamileyken testin pozitif olduğunu uygulamadan öğrendim 😂

Kız adetin gecikmiş bence yap sen yine. Bak ben kolay kolay test yap demem. 😂 En son starkarya starkarya ya dedim ikinci çizgi çıktı 🙈

Sahi kız sen kayboldun starkarya starkarya ne oldu yeniden test yaptın mı?
Canım yaptım ve değişik şeyler oluyor şimdi yazıp Atacam tüm testlerimi size ve lütfen yorumlayıp beni aydınlatın kafam allak bullak oldu

X