2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Canım buraya paylaştım ondan sonra yaptım ve testlerim de attığım gibi çıktı , peki ben bu 2 günü değerlendireyim mi , kaçırdım mı kaçırmadım mı şimdi ben çatlamayı
Canim sen degerlendir hic belli olmaz. Doktora gitsende pek bisey yapmazlar. Türkiyede olsan en azindan bi hcg baktirirdin ama yurt disinda imkansiz. Sana tavsiyem farkli marka gebelik testlerin olsun cünkü bazen bir kutunun icinden cikan ayni marka tüm testler bozuk olabiliyor. Benimde basima geldi.

Eklentiler

• 1000030586.jpg
    53,8 KB · Görüntüleme: 14
  • 1000030587.jpg
    99,7 KB · Görüntüleme: 11
Canım buraya paylaştım ondan sonra yaptım ve testlerim de attığım gibi çıktı , peki ben bu 2 günü değerlendireyim mi , kaçırdım mı kaçırmadım mı şimdi ben çatlamayı
Umarım kacirmamissindir tabi değerlendir birkac gün daha

Kasık batmalarımla öylece bekliyorum Bdv de geziyorum canım.Sen naptın sabah test yapacak mısın tekrar
Bilmiyorum belki yaparım yada cuma günü yaparım. Benimde umudum kalmadı ya.

Yaa kimyasal mı oldu o zaman, canım ben Almanya'da yaşıyorum, kızlar 14.15 pik yapmış diyor bende o zaman bu iki günü değerlendirmem mi gerekiyor yoksa kaçırmış mı oldum dedim ama bi cevap alamadım yada cevap verildiyse de görmedim

Yani kızlar negatif ve daha yeni yumurtladım peki çatlamış mı ve kaçırdım mı yoksa değerlendirme zamanı mı çünkü bu sabah oldu ilişki ve 2 veya 3 gün önce oldu
Canım 14-15 pik olup çatlamış, bu günleri öncesi veya sonrası değerlendirdiysen bişi kaçırmamışsındır korkma. Gebelik testlerinde hata var bence çünkü takvimine bakınca bu kadar erken sonuç çıkması çok zor. Testlerdeki kuruma çizgisi olabilir. Mesela Ben dün yaptığım bi test vardı mesela aynı böyle ikinci çizgi oluşmuş ama bariz kurumaydı çünkü saatlerce negatif duruyordu Buda öyle olsbilir. Umutsuz olma gayet ilişki günlerin güzel :)

Valla zaman baya yavaş akıyor bugün bı bakistik testlerle dedim bekleyin durun durtmeyin beni zaten negatif çıkacaksınız su an yapsam bile
Cuma sabah patlat bi tane diye sağdan sağdan durtuyorlar beni de.Sonra diyorum yalancı negatif çıkarsa.Yeni bir uygulama indirdim orda da Bat 25 Ekim gösteriyor.Gecen ayki 3 günlük gecikme kafamı karıştırıyor.

Tamam canım teşekkür ederim durumu pek anlamadım ama o zaman ben değerlendircem bu iki günü de değil mi

Valla kuruma mı değil mi bilmiyorum canım ama yapar yapmaz çıkan sonuçlar çünkü bekledikten sonra çıkan çizgi değildi idrale batırınca çıkan sonuç testler , ya inşaallah dediğiniz gibiyse tutarda 10,12 gün sonra tekrar ve gerçek anlamda pozitifi görürüm

Sen reglin gelen kadar yine de umudunu kaybetme ama belki de 14/15 piktir. Ama gebelik testi pozitif pozitif pozitif negatif seyrettiği için ben öyle bir çıkarım yaptım. Sen yine değerlendir. Umarım benim düşündüğüm gibi değildir

Canım gondercem ssleri tek tek biraz zaman alcak ama yarın gondereyim olur mu tek tek çekmem lazım çünkü
Canim soylemeyi unutmuşum. Dedigini buldum ama benim internet zayıf geldi inceleyemedi testi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…