2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Benimde dün bu gun kasik ağrısı oldu. Ama yani bende geçen ayda olmuştu ama hamile degildim.

Elektriklenme gibi süt dolar gibi oluyor

Aslında evet bende çok güvenemiyorum. Çünkü 5 dakika sonra baktigimda ilk çizgi bile belirmemisti. 10 15 dakika sonra böyle oldu.
Ozaman hiç dikkate alma bu testi. Yarın yada öbür gün tekrarlarsın

Benimde dün bu gun kasik ağrısı oldu. Ama yani bende geçen ayda olmuştu ama hamile degildim.
Ben de ilk defa oldu.Hatta birkaç saat sonra bi daha oldu.Önceki gebeliklerimde hiç hatırlamıyorum kasık batması.Kist falan mı oldu ki diye korktum

Canım şöyle söyleyeyim benim yumurtlama dönemi dolgunluk ve hassasiyet olur.Regle yakın da hassasiyet ağrı dolgunluk olur.Gebeliklerimde farklı olarak süt iniyor gibi sizi oluyor canim.Damarlarını çekiştiriyor gibi.Ve yumurtlamadan adet dönemine kadar gün gün dolgunluk hassasiyet artıyor.Adet dönemi damarları iyice belirginlesiyor ve eğilip kalkarken bile acı veriyor.

Canım yaptım ve değişik şeyler oluyor şimdi yazıp Atacam tüm testlerimi size ve lütfen yorumlayıp beni aydınlatın kafam allak bullak oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…