2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Kızlar pik günün üstünden 10 gün geçince mi test yapıyosunuz yoksa çatlamanın mı o kısmı anlayamadım hshhshs

Bu arada hiçbir doktor da hormon test istemedi burda okuduklarından yaptırmam gerektiğini düşündüm ben talep edicem doktordan
Sanırım bir seneye kadar normal gözüyle bakılıyormuş ama yine de içinizin rahat etmesi için isteyebilirisiniz belki de test

Bu arada hiçbir doktor da hormon test istemedi burda okuduklarından yaptırmam gerektiğini düşündüm ben talep edicem doktordan
aynı şekilde benim de sanırım yaş ve deneme süresine göre. ben geçen ay yaptırdım. bu ay denemeye başlayalı 10ay oluyor. 28 yasındayım doktor bana sen 18 ayın dolmadan bir daha gelme sorunun yok dedi.. bu evet iyi bir şey ama nedense öyle hissettirmiyor.

Femometr I bende kullaniyorum nasil cekiliyor. Neresinden var o ozellik

Yumurtlama akintisinin içinde olabiliyormuş bu sekilde yumurtlama olmadığına emin misin döngünün kaçıncı gunundesin

1 yıla kadar normal kabul ediliyor canım. Ama doktorun da onaylarsa yaptırabilirsin. Yine de bence hemen negatif diye düşünme 1 gün bile fark ediyor

Femometr I bende kullaniyorum nasil cekiliyor. Neresinden var o ozellik
Canım günlük kayıt kısmında HCG sekmesi var. Artıya tikliyorsun sonra akıllı teşhis diyorsun o fotoğraf çekildikten sonra negatif ya da pozitif diye isaretliyor.

Haber bekliyorum muhakkak

Canım bu alttaki mavi teste pek güvenme koyu çizgi çıkmadıkça. Ben o testi suya tuttum onda bile çizgi çıkardı

Hayatım benim de öyle başladı sağda benim ama böyle bi anda girip cıkıyordu hatta apandisit sandım

Yumurtlama akintisinin içinde olabiliyormuş bu sekilde yumurtlama olmadığına emin misin döngünün kaçıncı gunundesin
Yumurtlama gününe 2 gün görünüyor ovulasyon testi yaptım aynı koyulukta değil silik, ilk defa yaptığım için öncesiyle kıyaslayamıyorum ama yarın da bakıcam.

Hayatım benim de öyle başladı sağda benim ama böyle bi anda girip cıkıyordu hatta apandisit sandım
Baya sızı gibi acıdı yani solda bi hareketler var hadi hayırlısı.Önceki gebeliklerimde hatırlamıyorum batma falan.

Yumurtlama gününe 2 gün görünüyor ovulasyon testi yaptım aynı koyulukta değil silik, ilk defa yaptığım için öncesiyle kıyaslayamıyorum ama yarın da bakıcam.
Yumurtlamadan bir iki gün önce başlıyor zaten akinti.Buyuk ihtimal yumurtlama akıntısı.Çok çok hafif senin bahsettiğin tarzda kanama olabiliyormuş.

Dün çatlatma iğnesinin 11.gunu idi sağlık ocağında ve hastanede kan testi verdim ilk önce sağlık ocağında kan testi verdim 0.8cikti 6/7saat sonra hastanede verdim kan orda ise 3.2cikti sizce artismi var yoksa farklı hastne olduğu için mi böyle çıkti umutlanmalimiyim

Bi iki gğne elektriklenme de olursa bu iş tamam demektir bendede öyle olmuştu,
11.10.cuma 23.6 beta
12.10.cumartesi 37.0 beta
16.10.çarşamba 117.0 beta

Kızlar bu okay mi sağlıklı dimi tubaslk A As6 Eldorin
Canım kanların hepsi aynı hastanemi ? Ortalama 75 % fln artmış , iyi 60% üstü iyi aynı hastanede aynı saatte ver hep, reglin kaç gün geçti ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…