2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Ben evet cuma günü erken gebelikte pembeli bir çizgi gördüm ama çokk çok silikti bir de pazar günü kaset testte gördüm yine ancak yaptıktan 2-3 saat sonra olmuştu🥺
İşin kötüsü ov. Zamanı geçtiyse ve bebiş varsa diye eşim de yaklaşmıyor şimdi🤣🤣

Ben evet cuma günü erken gebelikte pembeli bir çizgi gördüm ama çokk çok silikti bir de pazar günü kaset testte gördüm yine ancak yaptıktan 2-3 saat sonra olmuştu🥺
Elinde testin varsa yine yapsana. Inşallah kanda pozitif çıkar

İşin kötüsü ov. Zamanı geçtiyse ve bebiş varsa diye eşim de yaklaşmıyor şimdi🤣🤣
En kötusunu soyleyyimmmi şuan bide boş gecdigin gunlerde yumurtluyormuşsun 🤣🤣

İşte ondan da korkuyorum tam takipli ov testi yapamadım bu ay ve uygulamaya göre bugünlerde yumurtlamam
😅 kiz o zamn boş gecmeyin bisey olmaz varsada allahin izniyle

ya sabaha karsı rüyamda gördüm bebişimi :) karnımda da cok basınc var kötü bişi olmaz dimi
Günaydın tatlım😘 artık iyice alışıyorsun değil mi 🙏🏻🤍 Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin, bir doktorla görüşmeye başladın mı veya kese gördünüz mü? Doktorunla iletişim halinde ol mutlaka

Benim gibi hamile olmamasına rağmen bu ay hamile kalirsam aaa yıl başında filanca haftalik oluyormusum aaa düğünde filanca aylik oluyormusum aaa haziranda doğum yapiyormusum diye sırf meraktan. Hamileligi etkinlestiren sonra yine eski haline getiren bir tek ben degilimdir demi. 🤣🤣🤣
Yumoscum guncellermisin 14 Ekim sat 6 Kasım bat canım 3 gün erken oldum regl

Günaydın tatlım😘 artık iyice alışıyorsun değil mi 🙏🏻🤍 Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin, bir doktorla görüşmeye başladın mı veya kese gördünüz mü? Doktorunla iletişim halinde ol mutlaka
Günaydın canımm, yani garip bi şeymiş. Karnımda göbek deliğimin altında bi his var böyle basınç gibi de çekilme gibi de. mide bulantım oldu bu sabah , sigarayı bıraktıgım için de boğazım ağrıyo grip gibiyim. göğüs hassasiyeti şişkinlik falan devam. Folik asite başlattı doktor bi de D vitamini verdi. kabızlık düzeldi gibi. Ay sağlıcakla bir keseyi görseydim sonra da kalp atışı vs büyüseydi. Çok stresli bi şeymiş ya

hala test yapmadın mı
Adetime 8 gü kana ilk kan testimi yaptırdım 1.34 çıktı sonrasında erken gebelik kaset test v.s yaptım onlarda negatif ama 1 tane erken gebelik çok çok silik bir şekildeydi adetime 8 gün kala yaptığım testte sonra adetimin başlaması gereken gün yaptım bir test daha onda da 1.45 çıktı dün sabah idrariyla 1 kaset test yaptım negatif çıktı ama ben belirtileri yaşıyorum

Günaydın canımm, yani garip bi şeymiş. Karnımda göbek deliğimin altında bi his var böyle basınç gibi de çekilme gibi de. mide bulantım oldu bu sabah , sigarayı bıraktıgım için de boğazım ağrıyo grip gibiyim. göğüs hassasiyeti şişkinlik falan devam. Folik asite başlattı doktor bi de D vitamini verdi. kabızlık düzeldi gibi. Ay sağlıcakla bir keseyi görseydim sonra da kalp atışı vs büyüseydi. Çok stresli bi şeymiş ya
Sigarayı nasıl biraktin ne kadar oldu bırakalı ne olursa olsun vazgeçemiyorum o zikkimdan yapamıyorum atamıyorum hayatimdan 😑

Bide sen ne zaman öğrendin gebeliğin

X