2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

masAllah Allah bağışlasın evladinizi benimde bir oğlum var 4 yaşında 9 Eylül'de betam istenildiği gibi yukselmedigi için sağlıksız gebelik dendi ve kürtaj oldum 😥 9 Ekim'de adet oldum Dr um kürtajdan sonra 1 regl ol korunmayı bırak demişti yaşım 38 yaştan dolayı bı tane daha olsun diyorum ama nasip Allah'ın dediği olur Rabbim dileyen isteyen hakeden herkese en hayırlısını versin insAllah 🤲
Allah gönlüne göre versin canim.Bende 36 yaşındayım.3.dusunuyorum yaş çok ilerlemeden olsun diye.Benim küçükte 5 yasini doldurdu.Insallah nasibimizde vardır birer tane daha sağlıklı hayirli bebis.

Yap gitsin yaaaa kittenly bu sabah yaptı galiba öyle hatırlıyorum

Bende sıgarasız ilk günüm hiç içmedim birtane bile ama aşırı gerginim .. kendimi çok zor tutuyorum içmemek için
Ohhh misss bol oksijenler gitsin zehir gitmesin minik mercimeğine.Saglikla büyüsün gelişsin ve doğsun insallah.💜

Benim de sağ kalçamdan ince ağrı sağlanıyor belime doğru acaba diyorum 🤔 daha 1 hafta var regl olmama. Regl tarihim geçmeden test yapmayı düşünmüyorum ama 🤗

Kızlar şimdi ben buraya mı yazdırmam gerekiyor sat-batı 🥹😀 en son 2022 de yazdırmıştım böyle :)

Amin canm teşekkürler.Hepimizin saglikli bebekleri olsun. Eldorin Eldorin ile birlikte ayın 20 sinde ilk testi yapmayı düşünüyoruz.Sen de katılabilirsin bize.Yalnız ben BATI uygulamaya göre yazmıştım.Esasinda 23-24 Ekim Bat.Tam 14.gün yumurtladim.14 gün sonra regl olunca Ekim 23 e tekabül ediyor.Ayın 20 si erken olmaz dersen sen bilirsin canım.
Benim uygulamaya göre 13 ekim yumurtlama günümdü. Belki daha erken yumurtlamış da olabilirim. Ovulasyonla takip etmediğim için emin değilim yumurtlamaya. Takvime göre bakarsam 7 gün olmuş oluyor ayın 20sinde. 7 gün sonrasında idrarda çıkmaz dimi

Selam canim ben adetten ilk ay 10 gün sonra başladım v2. Ay 3 gün sonra başladım 3. Ay 5 gün sonra başladım 3 aydır 10 gün kullandım soğan kurunu doğru yapmismiyim
Neden hep başlama zamanları farklı?
Saracoglunun youtubede videosunu izle canim bak anlatiyor
Saracoglu soğan kürü yaz çıkıyor

Merhaba beni de ekler misiniz ☺️ Sat 4 ekim bat 30 Ekim. 1 ay bir ara vermiştim bu arada E2 değerinin düşük olduğunu öğrendim. AMH da 0.82 geldi malesef. İlk gebeligimde normal olanlar nasıl 4 senede bu kadar düştü bilemiyorum. Bu ay da ovulasyon testleriyle takip edeceğim sanırım fazla zamanım yok 🥲 Hepimize bol pozitifli bir ay dilerim ☺️
Benimde sat 3 Ekim test yapmadan önce haberleşelimmmm

Merhabaa benim Sat 7 Ekim
Bat 2 Kasım
Yeni katıldım aranıza ama benzer duyguları beraber paylaşma fikri çok hoşuma gitti. Umarım hepimiz hayırlı haberler alırız🙈

Dün beyaz çizgi çıkmıştı bu sabah yaptım yine beyaz çizgi çıktı resimle oynadım bı çizgi gorunuyo artık ruh sağlığımız mi bozuluyo acaba 😂😂

Eklentiler

• 1000119620.jpg
    1000119620.jpg
    51,7 KB · Görüntüleme: 36
  • Komik
Reactions: As6
X