2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Teşekkür ederim yaa hiç onu düşünmedim ihtimal de vermedim açıkçası ben sadece dış gebelik olup olmadığını öğrenmek istiyorum aklımdaki ilk soru o artik bu artış devam ederse
İnşallah canım allahım kucağına alıp sağlıkla büyütmek nasip etsin inşallah ama sen doktora gittikten sonra yaz mutlaka ikiz falan olursa demiştin dersin ailenizde akrabalarda var mı ikiz?

Umutsuzluk yok lütfen üzülme ben de aylarca denedim ovulasyon takibi yaptım olmadı catlatma tedavisi denedim o da olmadı saglik sorunumuz da yoktu sadece hsg çekilmedi Bi. Bu ay Dr a gitmeyi bıraktım hatta folik asiti dahi bıraktım olmuyor zaten diye. Sonradan ovulasyon vs tekrar yapasım geldi ama bu sefer akışına bırakmaya çalıştım belirti aramadım gün saymadim. Bu kendimi biraz rahat bıraktığım ilk aydı ve tuttu. Ha sağlıklı bi gebelik mi hala bilmiyorum ama ilk kez pozitif gorebildim en azından. Bu süreçte çevremdeki gebelik haberleri çocuk soranlar ohooo gırla.. o kadar iyi anlıyorum ki. Sadece biraz rahatlamaya çalış. Benim arkadaşım da pcostu çok uğraştı stres yaptı Dr Dr gezdi ağladı olmuyor dedi. Tam herseyden vazgecmisti bebegi oldu simdi 2. Ye de hamile olacak sadece zamanı var dua etmeyi bırakma ve biraz akışına bırakmaya calis zor biliyorum ama oyalanmaya çalış göreceksin olacak

Gölge gibi sanki ama 2-3 gün sonra tekrar yap bence ilk idrarla ve erken gebelik testi dene eğer bu kasetse

SAT 05.10.2024 BAT 02.11.2024

İnşallah canım allahım kucağına alıp sağlıkla büyütmek nasip etsin inşallah ama sen doktora gittikten sonra yaz mutlaka ikiz falan olursa demiştin dersin ailenizde akrabalarda var mı ikiz?
Yazarım ben zaten buranın uğuruna inanıyorum gidesim gelmiyor gruptan yani bebegi görsem de yazarım var ikiz teyzemin kızında en yakın olan

Kızlar benım dün ve bugun ilişki oldu yumurtlama dönemindeyim deniyoruz bu ayda böyle bugün böyle sarı bir akıntı geldi afedersiniz icinde kılcal sızıntılı gibi kan vardı akıntıda böyle oldumu çatlama olduğunu düsünüyorum o yüzden üzerine değerlendirdik bugunude siz böyle bisey yaşadınızmı acaba ınsallah tutmustur yaa

Teşekkür ederim canım işte stres sıkıntı yapmasak belki herşey hallolacak ama işte insanın elinden de bişey gelmiyor

Çok sevindim birlikte devam ediyoruz demek ki inşallah her şey yolundadır

Beybiler benim bugun yumurtlama akıntısı gldi yumurtlamadan önce olan saydam akıntı
Aklıma takıldı da
Önce kahverengi akıntı gldi gunduz
Akşamda hem yumurta akı kıvamında,hemde kan gldi
Peçeteye kan geliyor sildikçe neden acaba kan gldi.Soğan suyu içtim bn iki gün sabah akşam sonra bıraktım korktum hormonlarım değişirse diye ondan dolayı mı oldu acaba bilemedim

Tebrik ederim canım zaten belliydi testlerden
Rabbim kucağına almayı nasip etsin

Yumurtlama döneminde kanaması olanlar var diye duymuştum canım ondan olabilir mi

Reactions: As6
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…