2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Ay hep böyle hayırlı feda etmelerimiz olsun ya

Testlerim yolda istersen birbirimize söz verip ilk testi aynı anda yapalım beraber atarız buraya da
Tamam canim olur.Ben test sipariş vermedim henüz.Hangi marka aldın sen?

Ben değerlendirdim adet olacak miyim yoksa gebelik mi olacak diye bekliyorum canım
Tamam canim olur.Ben test sipariş vermedim henüz.Hangi marka aldın sen?
Predictor aldım ben canım ya garanti olsun diye 5 tane. Erken gebelik testi olanından

Ben değerlendirdim adet olacak miyim yoksa gebelik mi olacak diye bekliyorum canım

Predictor aldım ben canım ya garanti olsun diye 5 tane. Erken gebelik testi olanından
Ben sure lab diye bi marka aldim kaset testinden. 5 li hadi bakalım Kaset test erken gebeliğe karşı İlk test günü 20 ekim

Canım sabah idrarinda daha yoğun HCG oluyor o yüzden sabah çıkıp öğleden sonra çıkmaması normal. Bence acele etme. İki gün daha bekle sabah ilk idrarla yebiden yap H hygieia

İnşallah canım ya bir gün diyorum ki kesin tuttu hamileyim öbür gün yokmya kesin değilim. Bakalım 20sinde Zeyna03 ile ogrencez en azından ilk testi yapcaz varsa silik de olsa çıkması lazım
Kız keşke erken test alsaydın ben kaset aldım laboquick resmen pişman oldum. Paranoyak ediyor varda algılamıyormu acaba erkenmi alsaydım vs die Zeyna03

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…