2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

ayy evet yaşamdan aldığım zevk sıfır çünkü yemeyi çok severiimm karabuğday zaten yenecek gibi değil allahtan bu hafta değiştirdi listemi bir tık daha iyiyim :))
Salataya falan karıştırmayı düşünüyorum ben de artık gerçekten yenmiyor. Yani yemesem de olur aç kalırım daha iyi

Kız bozma moralini değerin normal
Benimde 1.55 di 2 sene falan oldu baktıralı
Her ayda yumurtlama oluyo
3 tanede gebelik oldu
Kız ne bileyim alışmışız normal olmayan değerlere moral oldunuz gerçekten çoook teşekkür ederim

Reactions: As6
En iyisi gidip kan mı versem acaba. Gölge kovalayıp duruyorum. Kan testine de 400 tl istiyorlar boşa mı para vermiş olurum bilemedim

Aslında bat günü öğrendim ama bekleyeceğim belli ki saklamak zor oluyor aslında acele ettiğimden değil
Değer olarak küçük ya daha oyüzden erken dedim. Amaaaann tadını çıkar hamişsin aşer eşine nazlan ne bileyim bir şeyler yap mutlu ol

Değer olarak küçük ya daha oyüzden erken dedim. Amaaaann tadını çıkar hamişsin aşer eşine nazlan ne bileyim bir şeyler yap mutlu ol
Sagol kuzum evet minik daha o da nasıl oldu bilmem hahahah matematikle yaşanan aynı olmuyor onu anlamış olduk.
Şimdiden aşermiyim biraz nazlanabilirim ama

En iyisi gidip kan mı versem acaba. Gölge kovalayıp duruyorum. Kan testine de 400 tl istiyorlar boşa mı para vermiş olurum bilemedim
Kız neye vermiyoruz ki ver gitsin. Boşa stres yapıyorsun. Pozitiftir o değer o parayı verdiğine gebelik testleri de çok ucuz değil hem bisürü onu harcamak yerine kesin çözüm

Kız neye vermiyoruz ki ver gitsin. Boşa stres yapıyorsun. Pozitiftir o değer o parayı verdiğine gebelik testleri de çok ucuz değil hem bisürü onu harcamak yerine kesin çözüm
Haklısın canım bata 6 gün var o yüzden emin olamadım ama içim içimi yiyor

D
Devlet hastanesine acile git canım midem çok bulanıyor ama ilaç alamıyorum gebelikten şüpheleniyorum de hemen test yapıyorlar
Denendii ve yapıldııı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…