Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Link atsana canım süt sağma makinesi için

Süt sağma makinesinin linkini paylaşabilir misiniz

ben 3-5 kıyafet, emzik, elektronik törpü falan aldım diye annemler her seferinde benimle dalga geçiyor valla benim de alasım var her şeyi bir an önce ama zorbalanma korkusuna alamıyorum
Bende kıyafete dayanamıyorum H&M nin bütün yeni doğan ürünlerini almış olabilirim shsjsjd hatta 1 yaşında giyeceği jeanleri bile

Sağolasın canım benimki düşük epey agrikarim var onun için sordum
Rica ederim canim. Benim kalçamin tam üstünde ağrı oluyor bazen. Doktora sordum dediki magnezyum daha çok kramplar için etkili, ağrıya çok faydası olmaz. Ağrılar için egzersiz yapman lazım. Beni fizyoterapiye yönlendirdi, ama henüz gitmedim. Seninde aklında bulunsun.

Fırında türlü yapabilirsin canım. Yada İzmir köfte. Yanina salatayla çok güzel olur. Kolay gelsin bu arada. Hamilelikte taşınma yorucu olmuştur.

Fırın yemekleri o zaman en güzeli iki gün idare eder tavuk falan da olur Air fryer da börek çayla kahvaltı gibi

Fırında türlü yapabilirsin canım. Yada İzmir köfte. Yanina salatayla çok güzel olur. Kolay gelsin bu arada. Hamilelikte taşınma yorucu olmuştur.
Türlü iyi fikir evet ya çok teşekkürler gerçekten ölüyorum yorgunluktan, çok ama çok yoruldum kaç gündür. Şimdi detaylı ultrasona gidiyorum umarım bebeğim etkilenmemiştir bu yorgunluktan

Biz direkt arayip hocadan randevu almistim once kadindogumdan randevu almadık demekki hastaneden hastaneye farklilik gösteriyor

Link atsana canım süt sağma makinesi için

E emiratam blackcat07 Umarım olmuştur. Çok araştırdım en pratik bu diyorlar. İlk geldiğinde 2500 falandı yeni düştü fiyatı. Yurtdışı faturasız alırsanız daha da uyguna geliyor hepsiburada'da var

Son düzenleme:
Bebek arabası aynı modele karar vermişiz ana kucağı olarak arabada kullanmak icin atom modelini mi alsam kararsizim siz anakicagi olarak hangi modelini seçtiniz süt sağma makinesi nin linkini atabilirmisiniz
Attım canım markası Bebebao. Aton modelini alacağım, birleştirme aparatına da dolaptan falan bakıcam daha uyguna o da ayrı satılıyormuş. Biraz pahalı ama en çok o içime sindi, şu an indirimde zaten, ilerde satması da daha kolay olur diye düşünüyorum

Kızlarr bugün detaylı ultrason günümüzdü. 22+1 beylikdüzü medilife ta yaptırdık. Gayet iyi geçti. Şansımıza bütün ultrasonlarda hiç durmayan bebem bugün ters dönmüş yüzüstü elleriyle de yandan yüzünü kapatmış uyuyordu kahve ve çikolataya rağmen :) doktorumuz baya uğraştı döndürmek için. Neyse ki biraz olsun döndü. Her şey yolunda çok şükür darısı tüm hamişlere

Teşekkür ederim siz ikili mi aldınız, tekli mi aldınız?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…