Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Bende 18 haftalık hamileyim daha Rabbim yardımcımız olsun hepimizin ve inşaAllah sağlıkla kucağımıza alırız çocuklarımızı

Bende 18 haftalık hamileyim daha Rabbim yardımcımız olsun hepimizin ve inşaAllah sağlıkla kucağımıza alırız çocuklarımızı
Amin canım inşallah. İlk bebeğin şekerden dolayı mı iri doğmuştu? Yani öyle mi söylediler?

Ah ne güzel grupta bi ikiz annesi gördüğüme mutlu oldum. Benimde ikizlerim olacak 20 haftalığım. Cinsiyetleri öğrendiniz mi.

evet aynen oyle hele normal dogum yaparsan beklemene bile gerek yok burda cocuklar arasında 1 yaş fark bırakıyor aileler hep goruyırum demekki dogurup 3-5 ay sonra tekrar hamile kaliyorlar:) zorunlu sezeryan disinda sezeryanda yasak olunca herkes normal dogurup pespese siraliyor.
sezaryanda olsan 2 sene bekleyin diyorlar dikis yerleri kendine gelsin diye. yaparsiniz sizde cok ara vermeden herseyin hayirlisi

Amin canım inşallah. İlk bebeğin şekerden dolayı mı iri doğmuştu? Yani öyle mi söylediler?
Hayır o zaman şeker yüklemesi yaptırmıştım 10 yıl önce ama hiç bir şekilde ne şeker ne troid sorunum yoktu gençtim 21 yaşındaydım ve bebeğim 5.300 gram 54 cm doğru ben bebekleri besliyorum sanırım bu gebeliğimde de bebeğimin kilosu ve boyu 3 hafta önden gidince doktor korktu önceki bebek kiloluydu buda öyle olacak gibi görünüyor şekere bakalım dedi ve bu gebeliğimde şekerim çıktı

Aynı şekilde detaylı doktoru bana çıkması zor dedi. Tamamen kapatmasa da bana sorarsanız çıkmaz dedi. Çok kafaya takmıştım şimdi biraz daha rahatım. 3 hafta ciddi dikkat ettim çıkmadı şimdi daha normal yaşıyorum hayırlısı neyse o olsun modunda

Aynen o şimdi biraz kiprasip uyuyo daha minicik çünkü. Mesela ben oglumda 7 8 aylık falandı bazen gece uyanirdim kiprasirdi zaten büyüyünce bir oturma dinlenme pozisyonunda hissediyorsun hareketi tabi o zaman karnında çok belli oluyor poposu nerde başı nerde onu bile anlıyorsun. Bazen tek tarafa popisi dayıyor bı tarafin inik bı tarafın sis çok komik oluyor
Allah hepsine sağlık versin inşallah doğduğunda o ilk kokulari diyorum başka bişey demiyorum

Yaa muhtemelen öyle yaparız, tabi nasipte de varsa. Diğer türlü de aradaki yaş farkını 3ten daha fazla açmak istemiyordum da kendi yaşımı da göz önünde bulundurarak. Şimdi belki de dediğin gibi 2den bile az tutarız

Anladım canım. İlginç de bir durum tabi. Peki vaktinde mi doğuyor erken mi böyle olunca?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…