Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Ocean tablet seklinde sidefer daha once kullanmıştım şase o toz seklinde böyle patlayan seker gibi tadı da güzel hatta sideferin damlasını bebeklere cok veriyor doktorlar katkısız doğal diye. Yine sabah ac karnına ya da işte yemekten 2 saat sonra kullanıyorsun. Eczacıyım ben de ilaçdışı ürünlere de ilgim var o yüzden hakimim

Oceana ben kendim başlamıştım ferritinim düşük cıkıyor diye yine b12 ve dvitaminini de kullanıyorum oceanın. Doktorum iyi yapmışsın iyi ürünler kullanıyorsun devam et demişti

Eşime ameliyat kararı çıktı kızlar. 2 hafta sonra sol testisi alınacak. Patoloji sonucuna göre sürecin seyrine karar verilecek. Dualarınızı esirgemeyin, temiz gelsin sonuçlar inşallah.
Çok geçmiş olsun. Allah şifalar versin. Sonuçları temiz gelir inşallah

Özellikle dikkat ettiğiniz bir şey oldu mu? 21. Hafta hala çıkmamış evde dinleniyordum 3-4 haftadır. Bu hafta doktor normal hayatına devam et dedi. Öyle olunca da saldım ben de çıkmazsa da yapacak bir şey yok sezaryen olurum dedim. Hatta o kadar saldım ki son üç gündür eve girmiyorum. Teknede yaşıyoruz belki sallantıda geçer dedim

Ayy çok teşekkürler canım, içim rahatladı ben de öyle yapayım . Sağlıkla gelsin inşallah bebeklerin

Ahahah yok yaa sadece cok egilip kalkmadim. İş yerinde hep oturuyorum evde de yattim hep. Başka da bi şey yapmadim

Ozel bi şey yapmıyorum. Ekmek sevmem,hamurişi,tatlı falan haftada bir, akşamları da yemeği erken yiyoruz bu kadar. Fast food kizartma falan yok ama sadece ev yemeği yiyoruz.

Eşime ameliyat kararı çıktı kızlar. 2 hafta sonra sol testisi alınacak. Patoloji sonucuna göre sürecin seyrine karar verilecek. Dualarınızı esirgemeyin, temiz gelsin sonuçlar inşallah.
Geçmis olsun şimdiden canım benim inşallah sorunsuz atlatırsınız şu süreci de.

36 senedir ağzıma asla pancar sürmeyen ben az önce kaşık kaşık pancar yedim en sevdiğim şeymiş gibi. Evde turşusunu yaparım eşim çok seviyor. Nasıl olmuş diye tadına bile bakmam öyle bi' nefretti. Bu kız sürprizlerle dolu gerçekten.

Aaaa öyle mi? Size de çok geçmiş olsun bir daha uğramasın inşallah Eşime ne yazık ki 2 aydır tam olarak teşhis koyamadılar biz o yüzden epey bir bekledik. Ultrason ve kan testi bulguları tümöre işaret etmiyor, fiziki muayenesinde de ele gelen bir kitle vs yok ama MR olduğunu gösteriyor. O da içine pek sinmeyerek girecek ameliyata o nedenle, boşuna mı aldırıyorum acaba düşüncesiyle Ama inşallah kanser yoktur da giden bir testisi olsun hiç önemli değil.
Sonrasında iyileşme süreci ne kadar sürmüştü canım? Ne zaman ayaklandı, ağrı sancı durumları oluyor mu? Bir de doğal yoldan gebelik şansı hiç mi kalmıyor mu tek testis varken?

Gunaydin kizlar demir hapi kullananlarinjz ac mi tok mu aliyor ben ac karnina aliyorum sabahlari ama cok kotu mide agrisi yapiyor bende siz nasil kullaniyorsunuz
Ben hap olarak değil de efervesan olarak kullanıyorum öğle yemeğinden 2 - 3 saat sonra falan. Aslında aç alınması gerektiğini hiç bilmiyordum, öyle miymiş?

Ben de sideferi kullanmaya başladım gerçekten çok rahatmış.Diğer hapları gece de gündüz de aç veya tok nasıl alırsam alayım midem çok bulanırdı bu çok hoşuma gitti.Tadı da güzel sonrasında bir etki hissetmemek ayrı güzel.Boşu boşuna o kadar süre bulantı yaşamışım dedim

Çok geçmiş olsun balım İnşallah tez zamanda sonucların temiz oldugunu öğrenirsinizde içiniz ferahlar. Sağlık olsun yeter ki.

üç günlük şeker sonucum bu şekilde. doktorum sınırda olduğumu söyledi. bir diyetisyenle görüşmemi tavsiye etti. diyetisyenden önce kendi başıma düzenleyebilir miyim diye bir bakacağım. tavsiyelerinize açığım

Darısı başıma. Benim plasenta için 17.haftada aşağıda dediler, servikse uzaklığı 1cm idi. Bugün detaylı ultrasona gittim 22mm dedi. Halen çıkmamış yani. Takip doktorum 28. haftaya kadar çıkar demişti. Bekliyorum bakalım. Kanamam falan yok çok şükür. Diğer her şey yolunda inşallah o sıkıntı da hallolur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…