Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Offf bi gamer a bu yapilir mi ee cocugu icin katlanacak artik napcah ahagageue

Selam kızlaar dün çok yoğundum iyi olduğumuzun bilgisini verip gelemedim bi daha. Plesentası aşağıda olanlar için iç rahatlatıcı bir gelişme oldu. 5 ayı bu hafta doldurduk plesenta yukarı çıkmış ama progestanı hemen kesemem 1'e düşür dedi.

İzmir'deki kızlar için Egepol'e de perinatolog gelmiş. Normalde yokmuş neyse ki gelmiş de başka yere gitmek zorunda kalmadım. Sizin de haberiniz olsun.

Onun dışında hiç kilo almamışım yine hamile olunca kapılara sığamam diyordum sağlıklı beslenme aşkına kiloyu sabitledim 5 aydır.Bu aydan sonra da az alırsam mis olacak.

Dün bir de normalde akşam yemeğinde dans eden bebi hiç kımıldamadı anam bi' korktum. Sonra 10 buçuk gibi yattım 12'de tekmeyle uyandırdı. Yorgunluktan uyumuş uyumuş gece bayağı oynadı kuduruk :) artık uyku rutinini bile anlıyorum yaa rüya gibi.

Gözün aydın canım, çok güzel haberler. Büyüyor bebişlerimiz ya hepsi rüya gibi, çok şükür :)

İnşallah çabucak toparlar, patoloji de temiz çıkar kuzum. Nasıl eşin nasıl karşıladı haberş
Aminn O kadar yorulmuştu ki iki aydır doktor doktor gezinmekten, en azından bir adım mesafe kat edildiği için rahatladı tabi. Ama yine de üzgün mü üzgün. Sonuç temiz gelirse aldırdığım için çok üzülücem diyor. Önemli olan senin sağlığın, iyi olman diyoruz alıyorlarsa alsınlar ne yapalım. Tek testis tek böbrekle yaşamak gibiymiş aslında hayatında bir değişiklik hissetmezsin demişler de. Yine de olası bir kemoterapi, radyoterapi ihtimaline karşın sperm dondurma protokolü de uygulanıyor.

Gunaydin kizlar demir hapi kullananlarinjz ac mi tok mu aliyor ben ac karnina aliyorum sabahlari ama cok kotu mide agrisi yapiyor bende siz nasil kullaniyorsunuz

Gunaydin kizlar demir hapi kullananlarinjz ac mi tok mu aliyor ben ac karnina aliyorum sabahlari ama cok kotu mide agrisi yapiyor bende siz nasil kullaniyorsunuz
Bende demir 3 çıktı o yüzden günde 300mg alıyorum 3 hap. doktor istersen ayrı ayrı istersen bir seferde üçünü alabilirsin dedi. ben daha önce kullandığımda sabah aç karnına içiyordum ve çok zorlanıyrodum. bu sefer gece yatmadan üçünü birden alıyorum ama 2 saat öncesinden yemeği kesiyorum, özellikle süt ve süt ürünlerini.

Bende cok kotu oluyorum sabah ac karnina alinca bulanti ve agri yapiyor kivrandiriyor bende gece alim bari ya sagol cnm sende mart grubundaydin sanirim dimi

Eşime ameliyat kararı çıktı kızlar. 2 hafta sonra sol testisi alınacak. Patoloji sonucuna göre sürecin seyrine karar verilecek. Dualarınızı esirgemeyin, temiz gelsin sonuçlar inşallah.
çok gemiş olsun canım. bizimde bu tarz bir sorunumuz olmuştu 4 sene önce. eşim bebeğimiz 2 aylıkken agrı hissetmeye başlad hemen doktora gitti ve testis kanseri çıktı. ertesi gün ameliyata girdi sol testisi alındı. sonra bir doz kemo aldı ne olur ne olmaz. şuan çok şükür iyi hiç bir sorun yok. tabi kemo öncesi biz sperm dondurduk vs onlarla şimdi 2 . bebeğime hamileyim şükür. rabbim şifa versin hastalara her şey yoluna girer inşallah.

Muhtemelen ayakları ve poposu ordadır ondan oyle hissediyorsundur. Ben 22+2 yim kafa göbeğimin sag tarafında ayaklar asagıda karnımın sagında solunda ve vajinaya yakın yerde tekmeler hissediyorum hep

Gözünüz aydın hersey yolunda ilerlesin inş bundan sonra da. Ya allahaskına su kilo almadan gebelik nasıl oluyor bi diyiverin hele 22 haftada 8-9 kilo aldım bile gemi gibi oldum bebek de iriymiş doktorum dikkat et diyor güya 3-4 haftadır dikkat ediyorum ama yine de alıyorum. Zaten dikkat etmesi de cok zor iştahım acık nolcak bilmem

Sagol cnm bende bi oyle deniycem yemeklerden 2 saat sonra alcam daha iyi olur galiba yoksa bu sekilde cok kotu oluyorum midemin agrisindan kivraniyorum
Yeni nesil demir preparatları var aslında ocean microfer var sidefer var daha başka markaların da var simdi aklıma gelmiyor. Onlar agrı da yapmıyor kabız da devlet karşılamıyor ama imkan varsa kullanılabilir. Ben oceanın microferini kullanıyorum hiç rahatsızlık yaşamadım

Aslinda bende kabizlik yapmiyor aksine tersi oluyor gerce ben hamile kaldim gunden beri hic kabizlik yasamadim ama dedim gibi mide agrisi icin kullanilabilir bi bakim kuzum dedin ilaclara

Aslinda bende kabizlik yapmiyor aksine tersi oluyor gerce ben hamile kaldim gunden beri hic kabizlik yasamadim ama dedim gibi mide agrisi icin kullanilabilir bi bakim kuzum dedin ilaclara
Bu senin dedin kapsul seklindemi nasil kullaniyorsun peki yine sabah ac mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…