Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Hihihi o kadar da değil ya canı ne daha onun endişelenmekte haklısın ama benim ikinci ben bile hergun hissetmek istiyorum iki üç gün hissetmedigimde bişey mi oldu diye aklıma takılıyor da kriz geçirecek kadar değil. Yani şöyle düşün kendi büyüyor ama rahimde büyümeye devam ediyor yeri genisliyo rahat hareket ettiğinde her hareketini hiseedemeyiz belki biz uyurken daha çok hareket ediyordur nerden bilcez😂
Yok ya çok şükür o kadar stres yapmıyorum. Birazcık mübalağa yaptım😄Çok şükür iyi olduğunu zaten hissediyorum. Sadece çok hissetmek istiyorum. Hareketlerini hissedene kadar hic annelik icgudum yokmuş. Mesela eşim gece ayağını üzerime atıyor bazen karnıma olacak şekilde uzatıyor normalde top atılsa uyanmam öyle bisey ki daha ayağını koyar koymaz uyanıp eşimin ayağını düzeltiyorum. Karnımda hissiyatı bu kadar güzelse kucağımda nasil olur heyecanlanıyorum. Yani hareketlerini hissetmeye çalışmam fazla sevgiden🤭🤭 ama dediğin de çok doğru sadece bebek büyümüyor ayni oranda rahim de büyüyor yeri de daralıyor bi de 20 saat uyuyorsa boşuna rahatsizlik veriyorum bebise😂

Miden mi osuruyo nskfkffk ben de solda kasık tarafında hissettim, az önce de böyle dönüyo gibi bi his oldu pıt olmasa da, bence başladı 🥲

Dolabı var işte, bende de oda yok ek odada boydan boya kitaplık var, çalışma masasını hadi binanın deposuna indiririm kullanmasam da ölmem ama kitaplığı & kitapları kaldırmamın şu an imkanı yok nereye koycam :KK43: dolabı köşeye sığdırdım, sallanan koltuğum da vardı o da emzirme zamanı iyi oluyomuş zaten işime geldi ama oda olmadı tabii. 1 yaşına gelesiye inşallah 3+1e taşınırız yoksa da kitaplığı salona taşıma yolu arıcam
Bizim ev küçük ama salon ve hol bayağı kullanışlı, holde kitaplık ve portmanto var, şimdi kitaplığı salona alıp ekstra dolap yaptıracağım onun yerine rahatlatacak bizi. Müsait oda da eşimin çalışma odası ama onunla vedalaşacak artık, 2 monitör ve koca gamer kasası var 😒 zaten bizim odaya park yatak sığmıyordu işime geldi, 2 sene oda yaptırtmazdı bana park yatak sığsa ajfmdkd

Bizim ev küçük ama salon ve hol bayağı kullanışlı, holde kitaplık ve portmanto var, şimdi kitaplığı salona alıp ekstra dolap yaptıracağım onun yerine rahatlatacak bizi. Müsait oda da eşimin çalışma odası ama onunla vedalaşacak artık, 2 monitör ve koca gamer kasası var 😒 zaten bizim odaya park yatak sığmıyordu işime geldi, 2 sene oda yaptırtmazdı bana park yatak sığsa ajfmdkd
Ayy 2 monitör gamer kasa ne yer kaplıyodur hee, ne diyo bunları göndermeye 😅

Bu hafta aldıklarım ektedir ajfksks fikir olsun size de, hepsini daha ucuza aldım ama indirim kovalamıştım. Size göstermeyince içim rahat etmiyor 🥲🥰

Eklentiler

• IMG_4428.png
    IMG_4428.png
    485,3 KB · Görüntüleme: 52
  • IMG_4429.png
    IMG_4429.png
    185,2 KB · Görüntüleme: 50
  • IMG_4430.png
    IMG_4430.png
    290,7 KB · Görüntüleme: 49
  • IMG_4431.png
    IMG_4431.png
    537,2 KB · Görüntüleme: 51
  • IMG_4432.png
    IMG_4432.png
    167,8 KB · Görüntüleme: 50
  • IMG_4434.png
    IMG_4434.png
    253,1 KB · Görüntüleme: 54
  • IMG_4435.png
    IMG_4435.png
    164,9 KB · Görüntüleme: 50
  • IMG_4433.png
    IMG_4433.png
    259,1 KB · Görüntüleme: 54
Tetanoz aşısı olan var mı? Benim 2 gün oldu çok kötü kolumun ağrısından gece uyanıp ağladım ya lanet bir acı eğer yakın tarihte olan varsa 10 sene koruyuculuğu var doktoruna danışsın olmasın valla 🥺

Tetanoz aşısı olan var mı? Benim 2 gün oldu çok kötü kolumun ağrısından gece uyanıp ağladım ya lanet bir acı eğer yakın tarihte olan varsa 10 sene koruyuculuğu var doktoruna danışsın olmasın valla 🥺
Ben oldum iki gün orta halli ağrı yaşadım üçüncü gün kayboldu zaten azaldı yani bilmiyorum belki de acı eşiğim yüksek ama ilaç bile içmedim ağrıdı zorladı ama dayanabileceğim kadar şişme kızarma ateş olmadı mesela

Kızlar ben bu ara çikolata, cezerye, bisküvi ne bulsam affetmiyorum ama orantısız fazlaca yiyorum birden. Sonra üzülüyorum tabi . İlk 3 ay bulantılardan ötürü ağzıma almıyordum şimdi canım çok istiyor. Siz şekerli şeyler yememeye dikkat ediyor musunuz , yoksa rahatça yiyor musunuz
Bende yiyorum canım çekince çok kasmıyorum ama tabii dikkat etmek lazım bazen kendime kızıyorum bu yüzden. Dün canım çikolatacılardaki tatlılar oluyor ya onlardan istedi gittim yedim çok güzeldi😋sonrada üzülüyorum dikkat etmiyorum diye

Benimde ağrıdı canım ama üzerine yatınca ağrısını hissediyorum oynatınca falan aşırı değil ama

Bende yiyorum canım çekince çok kasmıyorum ama tabii dikkat etmek lazım bazen kendime kızıyorum bu yüzden. Dün canım çikolatacılardaki tatlılar oluyor ya onlardan istedi gittim yedim çok güzeldi😋sonrada üzülüyorum dikkat etmiyorum diye
sen eşittir ben canım, bugün memlekete gidecem bi hafta kalacaz orada çok dikkat edemem ama döndükten sonra diyetisyenle görüşmeyi düşünüyorum

Merhaba kızlar , ben de nisan ayında tüp bebek transferi oldum . Şimdi 17 haftalık ikiz gebeyim . Sizi çok uzun zamandır takip ediyorum . Riskli gebelik olduğu için bebeklere bişi alamadım ama sizin fikirlerinizi kaydediyorum bunun için çok mersii 🤍Tüp bebek olduğu için yaklaşık 1 senedir diyetisyen desteği alıyorum . Tatlı konusunda diyetisyenim beni kısıtlamadı . Enerji ihtiyacımız çok olduğu için vücut istermiş . Tek söylediği ani dalgalanmaları önlemek için yanında fındık fıstık badem , ya da öncesin de kefir ayran içmelisin demişti . Hafta 2 3 serbest bana 🥲 pylaşmak istedim .

X