Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,1%
  • erkek

OY: 81 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    151
Ben kabinden çift yön olmaması sebebiyle vazgeçtim. Güneş, rüzgar gibi durumlarda rahatsız edici oluyormuş kullananlar öyle dedi. Tentesi falan da var tabii de çocuk önünü göremeyince daha rahatsız edici. Prego Mios aldım, direkt tutma sapından değiştiriliyor yönü. Bakmak isteyen olursa aklında olsun

Çok geçmiş olsun kısa sürede çözülür umarım

Kabin boy tek yönlülerin tentesi de kısa zaten

aa bende çift yönlü düşünüyordum, çift yönlü değil mii o kadarını bile bilmiyorumm.

Çift yön listende neler vaar :)

yaa bende bakmadım henüz, hatta gelen ufak tefek şeyler dışında bebişin hiç bir şeyi yok

prego cross güzel geliyor gözüme ama bilgi 0 :/
Bebek arabası için aklınızda bişeyler var mı, ben çok kararsızım.
Ya ben de şu Kanz'ın modelleri ile ilgileniyorum. Ama bu serinin D-Go, V-Go, X-Go gibi farklı modelleri mevcut. Farkını da asla anlayabilmiş değilim.

Senin kaoslu bir sürecin vardııı almıştın dimii :))

Ay bakayım ona da, pratik mi peki

aa bende çift yönlü düşünüyordum, çift yönlü değil mii o kadarını bile bilmiyorumm.

Çift yön listende neler vaar :)

D GO Bebek Arabası ile tanışın!
  • Çift yönlü kullanılabilen port bebe
  • Bebeğinizin konforu ve sürüş rahatlığı için amortisörlü ön ve arka tekerler
  • 360 derece dönebilen, istendiğinde sabitlenebilen ön tekerler
  • Ayarlanabilir güneş siperlikli tente
  • Koldan tek elle katlanabilme
  • Katlandığında otomatik kilitlenme
  • Portbebe ile katlanabilme
  • Portbebenin yönü değiştirilerek çift yönlü kullanılabilme
  • Tek noktadan frenleme ve serbest bırakma
  • Ayarlanabilen port bebe ayaklığı
  • Geniş alt sepet
  • Port bebe ile 4 kademe ayarlanabilen yatış pozisyonu
  • 0-36 Ay kullanım
  • 25 kg Taşıma kapasitesi
  • Çıkarılıp takılabilen ön bar
  • Ayak örtüsü
Oto Koltuğu:
  • 0-13 Kg arası kullanım
  • 0+ Kullanım
  • Ekstra dolgulu iç ped
  • 30 derecede yıkanabilen kumaş
  • Üç noktalı emniyet kemeri
  • Yan darbelere karşı kafa koruma pedi
Temizleme Özellikleri:
  • Ağartıcı, çamaşır suyu ve kimyasal bileşenli temizleyiciler kullanılmamalıdır.
  • Sadece nemli bez ile temizleyiniz.
  • Kumaş aşırı güneş ışığına maruz kaldığında solma yapacağından, bebek arabası kullanmadığı zamanlarda balkon pencere gibi güneşe maruz kalacağı yerlerde saklanmamalıdır.
Kalite Özellikleri:
  • Taşıma koltuğu ECE/R44/04 Standartlarına uygun üretilmiştir.
  • Bebek arabası EN 1888-2018 standartlarına uygun olarak üretilmiştir.
  • Kumaş ve malzemeler azo boya ve fitalat içermez.

Kabin boy tek yönlülerin tentesi de kısa zaten
Ya evet kapanması falan ekstra pratik ama kullanışlı gelmedi nedense.
Senin kaoslu bir sürecin vardııı almıştın dimii :))

Ay bakayım ona da, pratik mi peki
Ajahaba aldım pratik canım, diğer arabalarda oturma ünitesini çevirmen lazım o da çocuk içindeyken zor. Bu direkt saptan çevrildiği için kolay, kapanması da kolay kapanınca küçük oluyor, kabin kadar hafif değil ama ben taşıyabildiysem herkes taşır kfkf

bi yerde bulursam deneyip alayım bende artık yaa.

Sizin yazdıklarınızı okurken kendimi sorguluyorum ahahha hala neden bir şey almıyorum diye

Modern ve Şık tasarım
Doğumdan itibaren kullanabilme
Çift yönlü olarak kullanabilen kol mekanizması
3 Farklı pozisyonlara ayarlanabilen ve tam yatabilen sırt dayanağı
4 tekerlek kendi etrafında dönebilir ve sabitlenebilir
Ekstra yumuşak dokulu kumaş
Oturma ünitesi ile kapanabilme özelliği
Kompakt katlanabilme
Alüminyum gövde yapısı
Tek nokta fren sistemi
Yüksekliği ayarlanabilir itme kolu
Ayarlanabilir ayak dayanağı
Tam kapanabilir tente
Taşıma ile birlikte kullanılabilme (Travel System)
Çıkarılabilir ön bar
5 noktalı emniyet kemeri
360° dönebilen ve sabitlenebilen ön ve arka tekerlekler
Geniş alt sepet
Ayak örtüsü
Taşıma kapasitesi: 22 kg max.
Ağırlık: 11.6 kg
TAŞIMA
Taşıma grup 0+ (13 kg’a kadar olan bebekler için)
Farklı açılarda ayarlanabilen taşıma kolu (sabit, taşıma ve sallanma pozisyonu)
Baş koruma yastığı
ECE R44/04 belgeli
Bebeğinizin rahatlığı için ekstra dolgulu kumaş
5 noktalı emniyet kemeri
Ağırlık: 3.1 kg

Mios da şu

Sen bu miosu ucuza almıştın dimi bak şimdi 23 bin lira

X-Go mu diyorsun canım kalite olarak? İşte mağazada bunları görmek lazım da hepsi aynı anda nerede olur bilemiyorum
Yani bilmiyorum tabi tam olarak ama bana fiyatı neden daha yüksek diye düşündürtmüştü muhtemelen malzeme kalitesinden galiba tekelerlekler olsun kumaş özelliği olsun onlar youtubeda videolardan sanki xgo daha kaliteli vibe almıştım

Şöyle bir yoruma denk geldim. Diğer modellerden ses çıkıyordu falan yazmışlar gerçekten de hep. Bu 11.11de indirime girer mi acaba ya beklesek iyi olur gibi sanki

Kanz X-Go Plus almamda en büyük etkiyi youtube Gürkan Bebe kanalında inceleme videosu yaptı. Eşim ile beraber birçok bebek arabası satan mağaza dolaştık, sağlamlık, güvenlik bizim için ön plandaydı. Birçok arabayı alma aşamasında vazgeçtik. Dolaştığımız mağazanın içinde ileri geri sürdüğümüz zaman arabalar şakır şakır ötüyordu. Bu inceleme videosunun sonuna doğru adam arabanın üzerine oturup sallandı ve hiç birşey olmadı. Bizde sağlam olduğuna orada karar verdik.Ürünü BabyLife dan satın aldık, satıcıya birkaç soru sorduk ve anında cevap verdi. 2 paket halinde kargolanıyor, mng kargoya çok teşekkür ederim, ürün 24 saat içinde elimize ulaştı. Puset hala kargoda bugün yada yarın o da teslim edilir. Arabanın kurlumu çok basit 2-3dk içinde hemen kurabiliyorsunuz. Ön teker 17cm çapında, arka teker 24cm çapında, parke yollarda kullanımı çok basit. Araba çok sağlam tık ses yok, bazı ürünleri hafif sallayınca alüminyum şasiden metal sesi geliyor, bu arabada işte o metal sesi yok. 2-3 çocuk düşünen aileler kesinlikle tereddüt etmeden alabilir, tek araba ile 2-3 çocuk büyütülür. Gerçeği resimlerden çok daha şık duruyor. Satıcı resimleri güncellerse çok daha iyi olur. Eşim beğendiği için bej olanı aldık ama siyah olan daha güzel bence. Ofiste deneme sürüşü yaptık, çocuğu olan ve bebek arabası deneyimi olan arkadaşlar fiyat ve kalite değerlendirmesinde kendi arabalarından çok daha kaliteli olduğunu söylediler. Tek eksi yanı puset sonrasında çocuğunuz arabada uyumak isterse yanal destekler biraz eksik, ayak koruma ünitesini taktığınız zaman bu eksiklik de gitmiş oluyor. Paketten garanti belgesi ve yağmurluk çıkıyor. Arabanın da pusetin de ayak koruması var. 84kg ı çok rahat esnemeden kaldırıyor ve tekerlerler de rulmanlı olduğu için tek elle sürebiliyorsunuz. bebek arabaları içinde taşıma kapasitesi en yüksek olanlardan birisi zaten. Biz bebeğimizi bu arabada güvenli bir şekilde gezdireceğimizi düşünüyoruz. İlerleyen dönemde uzun kullanım testimiz sonucu tekrar yazacağız.

Bu arada bazı bebek arabalarımda alt tarafında bebeğin ayak kısmında sert plastik oluyor geçen sahilde otururken önümden geçen bebek arabalarını incelerken farkettim çocuk boyu uzadığı zaman ayakları hep o plastiğe çarpıyor rahat edemediğini gördüm ona görede bakabilirsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…