Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,1%
  • erkek

OY: 81 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    151
Valla Etimesgut ayrı bi dünya senle beraber kesinleştirdim snkff geçen camı kapıyı açtık kediyi kapatıp, 1 derece serinledi ev. Ama serinlemiş hali 34 oldu yani üşümemiz mümkün değil dkfk
Ya ben ankarada doğup büyüdüm sonra eş dolayısıyla erzincana gittim bu senede samsuns geldik ben hayatımda böyle yandığımı hatırlamıyorum tatile antalya muğlayada gittim yok nem beni öldürüyor %70-80 nem olunca yapış yapış oluyorsun yüzüm sürekli ter içinde banyodan çıkıyorum kurulandığım an gene terliyorum balkonlarda yatıyorum oda bu sefer sivri yiyor valla şaştım pervane hiç işe yaramıyor

Dün vantilatörü almayı unutmuşum 40 dk bi toplantıya girdim, halim şu

Bebe dolabı yaptıran bacılarım, dolabın iç tasarımını nasıl yaptırdınız? Var mı bir çizim falan. Önümüzdeki hafta tatilden dönünce halledeceğim ben de o işi. Şifonyer almayı düşünmüyorum yerim kısıtlı o yüzden kullanışlı bir şey olması lazım

Bu dis kundak kesin gerekli mi ya ben hm den teddy tulum aldim gerci 1-2 ay aldim bi tik buyukmus kalibi hemen giydirimem belki dis kundak daha mantiklidir sar sarmala cikar
Valla canım mont giydiremeyiz çok küçükler dedik. Ya kalın battaniyelere saracağız ya da böyle bir şey kullanışlı olur herhalde. Ben çıkartırım her gün dışarı diye düşünüyroum 15 - 20 günlük olup sağlığı yerinde olursa inşallah. Bizim oranın ortamı çok uygun gezdirmeye. Hava çok soğuk da olsa hep dışarı çıkarmayı da öneriyorlar.

Hımm ben de ikinci attığından almışım zaten bu durumda. Ama Trendyol daha uygunmuş Ben de havlu alırım bunun dışında bir iki tane de.

Hoş geldiniz diyelim o zaman
Tablo bilgilerini gönderirseniz oraya da ekleyelim
26 yaşındayım izmirde yaşıyorum 1. Çocuk 30 mart son adet tarihi 5+0 kese 7+0 kalp atışı cinsiyet tahminim yoktu ama oğlumuz olacak nasipse tahmini doğum tarihi 31 aralık gözüküyor bebeğin ismi ARAS

Daha çıkmayan sonuçlar var ama şuan böyle hepsi çıkınca doktorun yanına gireceğim . Kendi doktorum sanırım çok yoğun sabah yazdığıma dahi cevap yazamadı

Hımm ben de ikinci attığından almışım zaten bu durumda. Ama Trendyol daha uygunmuş Ben de havlu alırım bunun dışında bir iki tane de.
Bu başlıklılar mantıklı geldi bana, her şeyi internetten almak daha uyguna geliyor ama mağazadan gidip alınca daha mutlu oluyorum sanki bir şeyleri de toplu alışverişe mi saklasam diyorum

Selam kızlar bebişin odasını aldık yaşadığımız ilçede heryeri gezdim aşırı pahalı geldi 50 bini buluyordu odası sadece yatak şifonyer dolap sonra Silivri’de toptancı biryer buldum albebek diye bir yer çok kaliteli mdf takım 20 bine aldık

Eklentiler

• IMG_3378.jpeg
    112,1 KB · Görüntüleme: 70
  • IMG_3379.jpeg
    111,1 KB · Görüntüleme: 69
  • IMG_3380.jpeg
    137,5 KB · Görüntüleme: 75
bugun ise dondum ve sonunda bolum baskaniyla hamileligi konsustuk. insan kaynaklariyla konusup bana donecekmis izinlerle alakali yapilmasi gerekenler konusunda. once sen ve bebegin baska birsey dusunme dedi biraz rahatladim erkek olunca pek bir anlayis beklemiyordum ama kendi de 4 cocuklu baba olunca belki anlamistir ya da bu ulkede icinden gecse dahi ulan naneyi yedik tarzinda birsey, dile getiremez,mecburen sen daha onemlisin demek zorunda da kalmis olabilir

sabah patronlarla toplantı yaptık toplantı sonunda hamileliğimi sordular. Yoruluyorsan arka odaya yastık getir arada yat dedi. Bir de yemekler dışardan geliyor ağır gelirse ablaya söyleyelim senin için ayrı yemek yapsın dedi. Böyle bebeğime kıymet veren teklifler beni eritiyor gerçekten. Hiçbir ayrıcalık tabi ki istemiyorum ama halimden anlamaları çok hoşuma gidiyor.

ne kadar guzel boyle soylemeleri. insani iyi hissettiritor

Bizde de kavga çıkıyordu bugün bi arkadaşa benim görevleri geçireceğiz ufak ufak. Şefim patrona birini almamız lazım dedi. Adam diyor ki verimli olmamız gerekirken yeni birini alamayız, görevler o kadar çok değil... Şefim şey dedi Orange'ın oyundan çıktığı durumu stajyerle falan kapatamayız 4 ay ben çalışamam öyle adamı üstüme saldıracak...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…