Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,1%
  • erkek

OY: 81 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    151
Kızlar bu kabin boyların hepsi tek yön mü ya? Ben cybex eezy twist bakmıştım mağazada bana kabin boy demişlerdi ve çift yönlüydü. Şimdi kafam karıştı
Bir tek o heralde çift yön canım geri kalan genelde yani hatta hepsi tek yön zaten oda fiyatından belli ediyor kendini

Şuan bende araştırma aşamasındayım son zamanlarda yada doğduktan sonra ihtiyacına göre karar vermek daha mantıklı. Çok gereksiz bir şey almak istemiyorum.

Şuan bende araştırma aşamasındayım son zamanlarda yada doğduktan sonra ihtiyacına göre karar vermek daha mantıklı. Çok gereksiz bir şey almak istemiyorum.
Valla anneme kalsa alacaklarımın 3te 2si gereksiz de Gelmişim 30 yaşına, ilk kez çocuğumuz oluyor şurada ikincisi ya olacak ya olmayacak heves ettiğimizi alıyoruz işte :)

ay süpersin, aklımdaydı, alamamıştım. şimdi link olunca hemen aldım.

Aaa canim benim hiç korkma ablaminda öyleydi yiyenime hamileyken 4 tane kist vardı doktor cerrahpasada özel bı doktora yönlendirdi doktor hiç korkma dedi bunlar doğuma kadar geçer dedi hatta onunda bı haftaai var 25 mi 27 mi o haftalarda kayboluyomus daha sonra gittiğinde kaybolmuştu kistler evet Ayşe Erman diye fenomende var oda doğum yaptı kisteleri var bebeğin doğuma kadar onunda gecmisti

Çok teşekkür ederim rahatladım biraz da olsa geçen birşeymiş öyle diyorlar yine insan Biraz stres yapıyor

ahhaha. normalde ben de aynen öyleyimdir. ama bebek ürünlerimin hepsini görerek, elimle seçerek almak istiyorum. benim için aşırı büyük bir olay bu o yüzden her anının tadını çıkarmak istiyorum

ne günlerdi ya:) her aşaması zor ve heyecanlı ama o kısım biraz daha zordu galiba:)
ahhaha. normalde ben de aynen öyleyimdir. ama bebek ürünlerimin hepsini görerek, elimle seçerek almak istiyorum. benim için aşırı büyük bir olay bu o yüzden her anının tadını çıkarmak istiyorum
Gerçekten öyleydi yaaa

Valla gezerek almak da güzel gerçekten de ben arada ebebekte alıyorum o hevesimi işte uzun uzadıya gezemiyorum pek Kremleri, şampuanları vs de mağazadan ya da direkt eczaneden alırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…