Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,1%
  • erkek

OY: 81 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    151
Kızlar bu kabin boyların hepsi tek yön mü ya? Ben cybex eezy twist bakmıştım mağazada bana kabin boy demişlerdi ve çift yönlüydü. Şimdi kafam karıştı
Bir tek o heralde çift yön canım geri kalan genelde yani hatta hepsi tek yön zaten oda fiyatından belli ediyor kendini

Bunu ben de duydum canım evet. Annem yatağın baş kısmını yakın alta bir minder atarak biraz yükseltip bir de şu uzun makarna gibi yastıklar var ya onunla da kaymaması için destekleriz demişti bana. Yani hafif bir eğim verecek. Başka bir arkadaşım da ben denedim yine devamlı kaydı katlandı çocuk mecbur gidip aldım dedi. Ben de her ikisini dinleyip doğum sonrasına bıraktım kararı canım. Belki görümcemden onlarınkini alırız bilemiyorum. Çünkü o en elzem şey, bebek reflü olursa çok uğraşırsınız dedi. İstersen acele etme duruma göre sonra alırsın.
Şuan bende araştırma aşamasındayım son zamanlarda yada doğduktan sonra ihtiyacına göre karar vermek daha mantıklı. Çok gereksiz bir şey almak istemiyorum.

Şuan bende araştırma aşamasındayım son zamanlarda yada doğduktan sonra ihtiyacına göre karar vermek daha mantıklı. Çok gereksiz bir şey almak istemiyorum.
Valla anneme kalsa alacaklarımın 3te 2si gereksiz de :KK70: Gelmişim 30 yaşına, ilk kez çocuğumuz oluyor şurada ikincisi ya olacak ya olmayacak heves ettiğimizi alıyoruz işte :)

Kızlar şöyle bir aparat buldum. İnsta da görüyordum aslında hep ama daha önce kullananınız oldu mu ? Emniyet kemerinden karnı korumak için. Hem sıkmaması hem de ani frende zarar vermemesi. Ben günlük 80 km falan yol yapıyorum şehir içinde. Tatil nasip olursa da uzun yol yaparız acaba alsam mı kullanışlı bir şey mi ki?
ay süpersin, aklımdaydı, alamamıştım. şimdi link olunca hemen aldım.🙏

Detaylı ultrasondan geldim ellerini kafasına kalbine yüzüne baktı ben halen kilo almadım fazla karnımda yok ama bebek gayet iyi dedi bu konu da benim gibi olanlar içi rahat olsun senin kilo alman çok gerekmiyor dedi doktor, ama beynin de Bi kist varmış o var dedi çoğu gebwlikte gözüken birşeymiş geneli kayboluyor kaybolmayan görmedim dedi ama bu durum korkuttu baya beni üzdü beni peritanaloga yönlendirdi bide oda baksın dedi ama gider dedi belki de sen gidip o doktora gidene kadar gitmiş bile olur dedi üzüldüm yani korktum baya
Yazımı da toparlayamadım tam ama baya kötü oldum ya duymuşsunuzdur belki aranızda yaşayan duyan var mı 🥺
Aaa canim benim hiç korkma ablaminda öyleydi yiyenime hamileyken 4 tane kist vardı doktor cerrahpasada özel bı doktora yönlendirdi doktor hiç korkma dedi bunlar doğuma kadar geçer dedi hatta onunda bı haftaai var 25 mi 27 mi o haftalarda kayboluyomus daha sonra gittiğinde kaybolmuştu kistler evet Ayşe Erman diye fenomende var oda doğum yaptı kisteleri var bebeğin doğuma kadar onunda gecmisti

Aaa canim benim hiç korkma ablaminda öyleydi yiyenime hamileyken 4 tane kist vardı doktor cerrahpasada özel bı doktora yönlendirdi doktor hiç korkma dedi bunlar doğuma kadar geçer dedi hatta onunda bı haftaai var 25 mi 27 mi o haftalarda kayboluyomus daha sonra gittiğinde kaybolmuştu kistler evet Ayşe Erman diye fenomende var oda doğum yaptı kisteleri var bebeğin doğuma kadar onunda gecmisti
Çok teşekkür ederim rahatladım biraz da olsa geçen birşeymiş öyle diyorlar yine insan Biraz stres yapıyor

Ben e-alışveriş kadınıyım, sen seversin ya da sevmezsin. e-alışveriş bir kültürdür 😂😂
Mağazadan kıyafet alıyorum işte ancak ya karşıda ebebek var o sayede. İlerleyen aylarda da dolap, bebek arabası, beşik falan bakarız biz ancak ama sonra yine internetten alabilirim shshsh
ahhaha. normalde ben de aynen öyleyimdir. ama bebek ürünlerimin hepsini görerek, elimle seçerek almak istiyorum. benim için aşırı büyük bir olay bu🥰 o yüzden her anının tadını çıkarmak istiyorum

ne günlerdi ya:) her aşaması zor ve heyecanlı ama o kısım biraz daha zordu galiba:)
ahhaha. normalde ben de aynen öyleyimdir. ama bebek ürünlerimin hepsini görerek, elimle seçerek almak istiyorum. benim için aşırı büyük bir olay bu🥰 o yüzden her anının tadını çıkarmak istiyorum
Gerçekten öyleydi yaaa 🥰🥰

Valla gezerek almak da güzel gerçekten de ben arada ebebekte alıyorum o hevesimi işte uzun uzadıya gezemiyorum pek :KK70: Kremleri, şampuanları vs de mağazadan ya da direkt eczaneden alırım

X