Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,1%
  • erkek

OY: 81 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    151
Bu başlıklılar mantıklı geldi bana, her şeyi internetten almak daha uyguna geliyor ama mağazadan gidip alınca daha mutlu oluyorum sanki 🤓 bir şeyleri de toplu alışverişe mi saklasam diyorum
Ben e-alışveriş kadınıyım, sen seversin ya da sevmezsin. e-alışveriş bir kültürdür 😂😂
Mağazadan kıyafet alıyorum işte ancak ya karşıda ebebek var o sayede. İlerleyen aylarda da dolap, bebek arabası, beşik falan bakarız biz ancak ama sonra yine internetten alabilirim shshsh

bunun içine müslin koyup üstüne bunu geçirince suyunu çok daha iyi alıyor bilginiz olsun :)
hatta bu eklediğim tarz müslinler ekstra yumuşak tam havluluk yazın ben direk buna alıyorum banyoda plajda çok rahat

Selam kızlar bebişin odasını aldık yaşadığımız ilçede heryeri gezdim aşırı pahalı geldi 50 bini buluyordu odası sadece yatak şifonyer dolap sonra Silivri’de toptancı biryer buldum albebek diye bir yer çok kaliteli mdf takım 20 bine aldık 😁
Çok tatlı hepsi de 😍😍 Güzel günlerde kullanın canım 🥰🥰

bunun içine müslin koyup üstüne bunu geçirince suyunu çok daha iyi alıyor bilginiz olsun :)
hatta bu eklediğim tarz müslinler ekstra yumuşak tam havluluk yazın ben direk buna alıyorum banyoda plajda çok rahat

Süper 😍

bugun ise dondum ve sonunda bolum baskaniyla hamileligi konsustuk. insan kaynaklariyla konusup bana donecekmis izinlerle alakali yapilmasi gerekenler konusunda. once sen ve bebegin baska birsey dusunme dedi biraz rahatladim 😊 erkek olunca pek bir anlayis beklemiyordum ama kendi de 4 cocuklu baba olunca belki anlamistir ya da bu ulkede icinden gecse dahi ulan naneyi yedik tarzinda birsey, dile getiremez,mecburen sen daha onemlisin demek zorunda da kalmis olabilir 😂
Senin mesajını okuduktan sonra Orangegreysky Orangegreysky ’in “bizde de kavga çıkıyordu bugün” cümlesi ile başlayan mesajını art arda okudum 😂 Allah’ım dedim başka ülkede nasıl yaşardım 😂 Ha benim iş yerimdekiler de bu tarz cümleler kuruyorlar ama hep kuyumu kazacaklarmış gibi bir his var içimde 😂 Biz de bir de gelenektir giderken yerine gelecek kişiyi kendin bulursun. Uzun zaman önce buldum, önerdim, artık alın da iş öğrensin dedim. Hala bir ağırkanlılık. İnşallah o vakit gelene kadar bulduğum kişi de başka iş bulur da dımdızlak kalırlar ya az kıymet bilsinler 😂

Senin mesajını okuduktan sonra Orangegreysky Orangegreysky ’in “bizde de kavga çıkıyordu bugün” cümlesi ile başlayan mesajını art arda okudum 😂 Allah’ım dedim başka ülkede nasıl yaşardım 😂 Ha benim iş yerimdekiler de bu tarz cümleler kuruyorlar ama hep kuyumu kazacaklarmış gibi bir his var içimde 😂 Biz de bir de gelenektir giderken yerine gelecek kişiyi kendin bulursun. Uzun zaman önce buldum, önerdim, artık alın da iş öğrensin dedim. Hala bir ağırkanlılık. İnşallah o vakit gelene kadar bulduğum kişi de başka iş bulur da dımdızlak kalırlar ya az kıymet bilsinler 😂
belki burda da oyledir ama yuzune soyleyemez is yerinde suca girer sikayet edebilirim hamile oldugum icin ayrimcilik yapiyor diye ya da adam tamamen iyi niyetinden demistir..
yerine birini bulmussun ne guzel baslatsalar ya ne bekliyorlar

Hanımlar juno reflü yatağını almayı düşünüyordum ama bugün katıldığım online bir eğitimde hemşire eğer çocuğunuz uzun doğarsa 57 cm’e kadar kullanabilirsiniz dedi o da en fazla 1-1.5 ay kullanırsınız dedi. Şuan 4. kez taşınma aşamasındayım evdeki kalabalık ve eşyalardan da yoruldum gereksiz ve çok az kullanabileceğim hiçbir şey almak istemiyorum. Çok gerek var mı sizce?

belki burda da oyledir ama yuzune soyleyemez is yerinde suca girer sikayet edebilirim hamile oldugum icin ayrimcilik yapiyor diye ya da adam tamamen iyi niyetinden demistir..
yerine birini bulmussun ne guzel baslatsalar ya ne bekliyorlar
Ben o kişiyi Kasım ayından beri söylüyordum daha ortada bebek falan yokken. Niyetlendiler sonra yılbaşı gelsin falan dediler. Yılbaşından sonra baktım yine hareketlilik yok, nisanda bebeği duydular. Sekreterya arkadaş da yeni birini isteyip duruyordu. Ona dediler ki out gitmeden onun yerine alacağız sekreterya alamayız. Benim yerime alacakları kişiyi hala almadılar ve şimdi sekreteryadaki arkadaş da hamile 😂 Resmen siz bize destek personel almıyorsanız biz de çocuk doğurur gideriz der gibi oldu 😂

Hanımlar juno reflü yatağını almayı düşünüyordum ama bugün katıldığım online bir eğitimde hemşire eğer çocuğunuz uzun doğarsa 57 cm’e kadar kullanabilirsiniz dedi o da en fazla 1-1.5 ay kullanırsınız dedi. Şuan 4. kez taşınma aşamasındayım evdeki kalabalık ve eşyalardan da yoruldum gereksiz ve çok az kullanabileceğim hiçbir şey almak istemiyorum. Çok gerek var mı sizce?
Bunu ben de duydum canım evet. Annem yatağın baş kısmını yakın alta bir minder atarak biraz yükseltip bir de şu uzun makarna gibi yastıklar var ya onunla da kaymaması için destekleriz demişti bana. Yani hafif bir eğim verecek. Başka bir arkadaşım da ben denedim yine devamlı kaydı katlandı çocuk mecbur gidip aldım dedi. Ben de her ikisini dinleyip doğum sonrasına bıraktım kararı canım. Belki görümcemden onlarınkini alırız bilemiyorum. Çünkü o en elzem şey, bebek reflü olursa çok uğraşırsınız dedi. İstersen acele etme duruma göre sonra alırsın.

Bizde de kavga çıkıyordu bugün 😅 bi arkadaşa benim görevleri geçireceğiz ufak ufak. Şefim patrona birini almamız lazım dedi. Adam diyor ki verimli olmamız gerekirken yeni birini alamayız, görevler o kadar çok değil... Şefim şey dedi Orange'ın oyundan çıktığı durumu stajyerle falan kapatamayız 4 ay ben çalışamam öyle 😅 adamı üstüme saldıracak...
ay kendi planlarını kendileri yapsınlar bi zahmet sen doğurmana bak :KK70:

Ben e-alışveriş kadınıyım, sen seversin ya da sevmezsin. e-alışveriş bir kültürdür 😂😂
Mağazadan kıyafet alıyorum işte ancak ya karşıda ebebek var o sayede. İlerleyen aylarda da dolap, bebek arabası, beşik falan bakarız biz ancak ama sonra yine internetten alabilirim shshsh
Ooo bebek arabası bakılmadı mı daha, en sevdiğim 😂

Ooo bebek arabası bakılmadı mı daha, en sevdiğim 😂
Kız kocam hasta ya biz daha mağazaya gidip hiçbir şey bakmadık ki 😒 Yürümesi, ayakta durması, oturması kalkması her şeyi sıkıntılı adamın :/ Tek başıma bir kere bakmıştım da hiç keyifli olmuyor öyle de. Hem de o da hevesleniyor. Büyük eşyaların hepsi duruyor biz de daha iyileşsin de inşallah onla beraber gideriz bakmaya dedik :)

Kız kocam hasta ya biz daha mağazaya gidip hiçbir şey bakmadık ki 😒 Yürümesi, ayakta durması, oturması kalkması her şeyi sıkıntılı adamın :/ Tek başıma bir kere bakmıştım da hiç keyifli olmuyor öyle de. Hem de o da hevesleniyor. Büyük eşyaların hepsi duruyor biz de daha iyileşsin de inşallah onla beraber gideriz bakmaya dedik :)
yaa bende bakmadım henüz, hatta gelen ufak tefek şeyler dışında bebişin hiç bir şeyi yok :olamaz:

prego cross güzel geliyor gözüme ama bilgi 0 :/

İyi yapmışsınız canikom, bir günde halledilir hepsi. Eşin nasıl bu arada? Teşhis kondu mu

Bebek arabası için aklınızda bişeyler var mı, ben çok kararsızım.

yaa bende bakmadım henüz, hatta gelen ufak tefek şeyler dışında bebişin hiç bir şeyi yok :olamaz:

prego cross güzel geliyor gözüme ama bilgi 0 :/
Pusetsiz kullanmayı düşünüyorsan kabin boy en mantıklısı zaten çift yön falan olmuyor ama kabinlerde bende hep kabin düşünüyordum ama çift yön beni çok düşündürdü o yüzden tercih listemden çıkardım hafif olan travellara yöneldim ben kraft lima wb tercih ettim yarına gelir inşallah yorum yaparım

İyi yapmışsınız canikom, bir günde halledilir hepsi. Eşin nasıl bu arada? Teşhis kondu mu
Yok canım maalesef, bugün bir ultrason, yarın muayene, haftaya yeni ultrason, yeni muayene randevusu var daha. Şehir hastanesindeki son tetkikleri de hala sonuçlanmadı :/ Eşim antibiyotik sonrası yarı yarıya iyi hissetmeye başladı sanki ama yine de hekimler bunu önemsemiyor pek kitle var olduğu sürece.

X