Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,1%
  • erkek

OY: 81 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    151
Tekrar hayırlı olsun diyelim canım, ekliyorum hepsini. İsim çok güzel olmuş bence ben de çok beğendim

Ben de Etimesguttayım… demek ki bu sıcak ondan böyle etkiliyor bizi, arkadaşım mamakta, ben donuyorum gece diyor….
Valla Etimesgut ayrı bi dünya senle beraber kesinleştirdim snkff geçen camı kapıyı açtık kediyi kapatıp, 1 derece serinledi ev. Ama serinlemiş hali 34 oldu yani üşümemiz mümkün değil dkfk

Bu dis kundak kesin gerekli mi ya ben hm den teddy tulum aldim gerci 1-2 ay aldim bi tik buyukmus kalibi hemen giydirimem belki dis kundak daha mantiklidir sar sarmala cikar

Bebek bornozu ya da bornoz seti alan var mı?
Bornoz setleri lüzumsuz kalabalık geldi bana, terlik falan var komik bence babası bir tane bornoz almış o da şu https://amzn.eu/d/09kFoss6 ama bu fiyata almadık 450 idi sanırım. Bunun dışında 1 veya 2 tane daha alırım banyo için, önce müsline sonra havluya sarın diyor ebeler. Gruptan bu atılmıştı beğendim indirimde şu an EIFIN Bambu Balık NakıÅlı Bebek Havlu Kundak Ve Kese Seti Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Bana foto falan vermesine gerek yok öyle durumlarda ya iyi desin yeter, şımarıklığımdan gidiyom zaten ajfksks. Yok mu öyle bir yer?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…