Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,1%
  • erkek

OY: 81 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    151
Çorap çok iyiymişş ben de alayım

Tekrar bir güncelleme:
A arwen42 'yi Hayat89 'u O ozllem123 'ü ekledim, onlar yazmışlar evet. M meraklipapatya 'nın netleşmemiş en son, beklemede. festina lente ve okidoki6666 pek uğramıyor galiba, onlar henüz yazmamış gibi. blocked maalesef kürtaj olmak durumunda kalmış Kardelen0827 'nin hesabı kalıcı olarak silinmiş olabilir falan yazıyor.
Durumunda değişiklik yapması gerekenler beni etiketlerse ekleriz. 3 arkadaşımız daha yazdığında tablomuz tamamlanıyor. Alırız bir maşallah

Kıız Allah korusun kürtaj falan yok herşey çok yolunda şükür telaşlandırmayayım

Selam canım, burdaki kayıplardan psikolojik olarak çok fazla etkilendiğim için girmeyi bırakmıştım. Aslında cinsiyeti de yazdım erkek diye ama gözden kaçmış olabilir

Aaaaa kız çok şaşırdım ama ben okudum sanki, ay kusura bakma ne olur Sen bana bilgileri tekrar yazsana ben tekrar tekrar etiketlememeyim diye silmiştim. Bugün çok hata yaptığım bir gün kusura bakma yaa

Aaaaa kız çok şaşırdım ama ben okudum sanki, ay kusura bakma ne olur Sen bana bilgileri tekrar yazsana ben tekrar tekrar etiketlememeyim diye silmiştim. Bugün çok hata yaptığım bir gün kusura bakma yaa
Yok yok canım ne kusuru sildin mi beni listeden yani

Ay evet kürtaj olan birine üzüldüm falan yazmışsın yaaa onu görmüşüm, valla kafam iyi değil bugün sıcaklardan beynim sulandı herhalde

Yok yok canım ne kusuru sildin mi beni listeden yani
Ay deme öyle yaaa üzüldüm valla şu an Çok şükür ki her şey yolundaymış. Ya etiket yapıp hatırlatıp üzmekten korkuyorum canım. Yanlış anladığım için silmiştim evet. Yaz da hemen telafi edeyim

Benim geçen ay idrarımda 3 tür bakteri çıktı ya, doktorum akıntın olur bol su iç çamaşırın ıslak olmasın dedi. Bazı doktorları anlayamıyorum ben kasten mi böyleler diye

Canım rahat ol abartıda olabilir hemen nasıl çıktı tahlilin onu anlayamadım

Albüminin pozitif çıktıysa onu netleştirmek istemişlerdir tiroidden bile çıkabiliyor canını sıkma hiç
Tahlil gibi değilde idrara bişey batırdı bişeyler yaptı anlamadım. Zaten girdiğimden itibaren ödemimi ağzındna düşürmedi hemşire . Böbreklere kesin baktırman lazım dedi. Hala sıra bekliyorum bir buçuk saattir neyse iyi çıksın da beklicem artık

Hemen yazıyorum
Sat normalde 15 mart ama doktor 10 marta çekti. Doğum zamanını 14 aralığa güncelledi. Yer istanbul - yaş 31. 5+0 kese 6+4 kalp atışı duyumu. Cinsiyet erkek ben de erkek hissediyordum ismi de şuanlık Bedir Kaan. Çünkü bedir ismi hayallerimi süsleyen garip bir isim aklıma gelenleri yazdım eksik bişey kalmadı sanırım

Ay nasıl panik yaptırıyorlar insana ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…