Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,1%
  • erkek

OY: 81 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    151
İkinci bebiş nasip olursam aldıklarım 5te biri kadar ancak alırım herhalde o da cinsiyet değişirse hfksdkb

Bu arada ben de Tuvba gibi aldıklarımı paylaşayım dksdjfnh

Bebek dış kundak

Küvet seti

Bambu çorap seti (Bunu patikli tulumların içinden giydirirsin kışın yine de falan dediler ondan aldım.

Babynest (Bunu sırf cibinlik kullanımına uygun diye bu şekilde aldım bizim evde sinek problemi var maalesef)

Bambu bornoz (Bunu aldım da havlu da alırız ayrıca bence)
https://www.hepsiburada.com/eifin-b...ak-ve-kese-seti-p-HBCV00001WB0WT?magaza=eifin

Törpü

Owli dış kundağı iki ayrı siteden aldığım için iade işi çıktı bir de başıma üfff illa bi hata yapıyorum ya
Çorap çok iyiymişş ben de alayım

Bu arada cinsiyet belirtmeyen çok az arkadaş kalmış ama onlarınki de belli olmuştur diye tahmin ediyorum acaba siteye mi girmiyorlar uzun süredir?
A arwen42 Hayat89 Hayat89 M meraklipapatya okidoki6666 okidoki6666 blocked blocked O ozllem123 festina lente festina lente Kardelen0827 Kardelen0827
Tekrar bir güncelleme:
A arwen42 'yi Hayat89 Hayat89 'u O ozllem123 'ü ekledim, onlar yazmışlar evet. M meraklipapatya 'nın netleşmemiş en son, beklemede. festina lente festina lente ve okidoki6666 okidoki6666 pek uğramıyor galiba, onlar henüz yazmamış gibi. blocked blocked maalesef kürtaj olmak durumunda kalmış :KK43: Kardelen0827 Kardelen0827 'nin hesabı kalıcı olarak silinmiş olabilir falan yazıyor.
Durumunda değişiklik yapması gerekenler beni etiketlerse ekleriz. 3 arkadaşımız daha yazdığında tablomuz tamamlanıyor. Alırız bir maşallah 😊

Tekrar bir güncelleme:
A arwen42 'yi Hayat89 Hayat89 'u O ozllem123 'ü ekledim, onlar yazmışlar evet. M meraklipapatya 'nın netleşmemiş en son, beklemede. festina lente festina lente ve okidoki6666 okidoki6666 pek uğramıyor galiba, onlar henüz yazmamış gibi. blocked blocked maalesef kürtaj olmak durumunda kalmış :KK43: Kardelen0827 Kardelen0827 'nin hesabı kalıcı olarak silinmiş olabilir falan yazıyor.
Durumunda değişiklik yapması gerekenler beni etiketlerse ekleriz. 3 arkadaşımız daha yazdığında tablomuz tamamlanıyor. Alırız bir maşallah 😊
Kıız Allah korusun kürtaj falan yok 😁 herşey çok yolunda şükür telaşlandırmayayım

Selam canım, burdaki kayıplardan psikolojik olarak çok fazla etkilendiğim için girmeyi bırakmıştım. Aslında cinsiyeti de yazdım erkek diye ama gözden kaçmış olabilir

Kıız Allah korusun kürtaj falan yok 😁 herşey çok yolunda şükür telaşlandırmayayım
Aaaaa kız çok şaşırdım ama ben okudum sanki, ay kusura bakma ne olur :KK43: Sen bana bilgileri tekrar yazsana ben tekrar tekrar etiketlememeyim diye silmiştim. Bugün çok hata yaptığım bir gün kusura bakma yaa 😁

Aaaaa kız çok şaşırdım ama ben okudum sanki, ay kusura bakma ne olur :KK43: Sen bana bilgileri tekrar yazsana ben tekrar tekrar etiketlememeyim diye silmiştim. Bugün çok hata yaptığım bir gün kusura bakma yaa 😁
Yok yok canım ne kusuru 😁 sildin mi beni listeden yani 😁

Yok yok canım ne kusuru 😁 sildin mi beni listeden yani 😁
Ay deme öyle yaaa üzüldüm valla şu an :KK43: Çok şükür ki her şey yolundaymış. Ya etiket yapıp hatırlatıp üzmekten korkuyorum canım. Yanlış anladığım için silmiştim evet. Yaz da hemen telafi edeyim 😊

böyle açıklama yaptılar mı deli oluyorum ya sorun olabilir ama neden olabilir ne gördünüz sonuçlar da ne değerim düşük bi bilgilendirin ya benim idrarda da geçen hafta bakteri çıkmış bana doktor sende bakteri vaaar dedi ama surat falan sanki veba var gibi yani hocam napıcam dedim aslında çok kötü antibiyotik başlamak lazımda bir toz vereyim iç bi bakalım dedi sonra ailede çok kadın doğumcu var çevreme sordum çok normal üşütmeden olur ,idrar tutmaktan olur ,enfeksiyon o dedi. o tozu içtim geçti. böyle net açıklama yapmadılar mı ben çok yükseliyorum hamile olduğumuzu unutuyorlar bazen.Zaten insan kafaya takcak yer arıyor.
Benim geçen ay idrarımda 3 tür bakteri çıktı ya, doktorum akıntın olur bol su iç çamaşırın ıslak olmasın dedi. Bazı doktorları anlayamıyorum ben kasten mi böyleler diye

Canım rahat ol abartıda olabilir hemen nasıl çıktı tahlilin onu anlayamadım

böyle açıklama yaptılar mı deli oluyorum ya sorun olabilir ama neden olabilir ne gördünüz sonuçlar da ne değerim düşük bi bilgilendirin ya benim idrarda da geçen hafta bakteri çıkmış bana doktor sende bakteri vaaar dedi ama surat falan sanki veba var gibi yani hocam napıcam dedim aslında çok kötü antibiyotik başlamak lazımda bir toz vereyim iç bi bakalım dedi sonra ailede çok kadın doğumcu var çevreme sordum çok normal üşütmeden olur ,idrar tutmaktan olur ,enfeksiyon o dedi. o tozu içtim geçti. böyle net açıklama yapmadılar mı ben çok yükseliyorum hamile olduğumuzu unutuyorlar bazen.Zaten insan kafaya takcak yer arıyor.

Albüminin pozitif çıktıysa onu netleştirmek istemişlerdir tiroidden bile çıkabiliyor canını sıkma hiç
Tahlil gibi değilde idrara bişey batırdı bişeyler yaptı anlamadım. Zaten girdiğimden itibaren ödemimi ağzındna düşürmedi hemşire . Böbreklere kesin baktırman lazım dedi. Hala sıra bekliyorum bir buçuk saattir 🫠🫠 neyse iyi çıksın da beklicem artık

Ay deme öyle yaaa üzüldüm valla şu an :KK43: Çok şükür ki her şey yolundaymış. Ya etiket yapıp hatırlatıp üzmekten korkuyorum canım. Yanlış anladığım için silmiştim evet. Yaz da hemen telafi edeyim 😊
Hemen yazıyorum
Sat normalde 15 mart ama doktor 10 marta çekti. Doğum zamanını 14 aralığa güncelledi. Yer istanbul - yaş 31. 5+0 kese 6+4 kalp atışı duyumu. Cinsiyet erkek ben de erkek hissediyordum 😁 ismi de şuanlık Bedir Kaan. Çünkü bedir ismi hayallerimi süsleyen garip bir isim 😁😁 aklıma gelenleri yazdım eksik bişey kalmadı sanırım

Tahlil gibi değilde idrara bişey batırdı bişeyler yaptı anlamadım. Zaten girdiğimden itibaren ödemimi ağzındna düşürmedi hemşire . Böbreklere kesin baktırman lazım dedi. Hala sıra bekliyorum bir buçuk saattir 🫠🫠 neyse iyi çıksın da beklicem artık
Ay nasıl panik yaptırıyorlar insana ya 🙄🙄🙄

X