Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Benim de duştan veya yüzdükten sonra oldu. Yanma gibi, acayip bir şey

Günaydın aşko, sisteminiz yok mu yav herkes istediği kadar evden ya da ofisten mi çalışıyor?

Günaydın aşko, sisteminiz yok mu yav herkes istediği kadar evden ya da ofisten mi çalışıyor?
Yok yavrum hybrid bizim ki 2 gun evden 3 ofisten ya da tam tersi ama benim durumumdan kaynakli bana opsiyon taniyolar iste goya her 2 haftada bir soruyolar ne zaman geleceksin 11 sene oldu artik takim lideriyim ama ise yaramiyor. Ve sureclerimi de biliyo bu kisi. Kendi karisi olsa oyle yapmaz ama is yuruyo sonucta

Pusete ya da bebek arabasına asarsanız baya ilgisini çekiyor hele üstünde ayna varsa aynalı sesli her şey ilgi çekiyor :)

Kızlar dişim geçti nihayet. Ben de cumartesi denize girdim. Göğsümün uçları yan tarafları hem acıdı hem aşırı kaşındı. Bence görmüyoruz ama açılan yerler acıyor. Bir de cumartesi ilk kez coştu benim bebo çok çok tekmeler yedim. Eşim bile gördü iyice delirmeye başladılar şükür.

kızlar 16+4 olduk hareketlerı net şekılde hıseden varmı bende bırseyler olutor ama tam net degıl gercı herkesın bır degıl ama merka ettım

Bence ortada duran pipisi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…