Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Kız bana niyeyse bunlar çok komik geliyor ya Almayı düşünmedim şimdilik sararım kundağa sanırım. Kollarını sarsak yeter herhalde zaten her seferinde bacaklarını sarmayız.
Ay bana çok tatlı geliyo videolardan skfkf
Bizim dış kundaklar da şöyleymişşş ne tatlı

Bugün başlayan indirim biraz daha yazlık ürünler ya yenidoğan için yok galiba. Daha şort tişört modu
Evet geçen ben mağazaya gittim de şuan giyimlik bir şey yok hep yaz şeyleri yenidoğan etiketlerine bakıyorum mevsim olarak yaz yazıyordu hepsinde giyim için daha zamanı var mağazaların da diğer eşyalar için indirim takip etmek lazım

Herkese merhaba, hiç karnınızda biranda sertleşme hissediyor musunuz? 19 haftalık hamileyim. 3 4 gündür farkettim, karın kasılıyor ancak, pozisyon değiştirildiğimde yumuşatmaya başlıyor yine rahatlıyorum. Acı vs bişi yok. Acaba braxton hicks dedikleri kasılma mı

Çok çok geçmiş olsun,sanırım bir daha olmadı kanamanız, inşallah bir daha da olmaz aslında kan sulandırıcılar da kanamayı tetikleyebiliyor diye düşünüyorum. Bana da doktorum pembe ya da kırmızı lekelenmen olduğunda kan sulandırıcını içme demişti. Kasıklarınızda ağrınız yoksa hiç korkmayın zaten. Her şey yolundadır

Insallah benimde o aklima geldi kestik bugun igneyi.sukur sadece sabah oldu dahada gelmedi ama hep yattim dinlendim. Kasim agrim olmadi hatta tuvalette sulandirici kullandigimdan beri takip ediyorum etmesem belki farketmezdim bile

Cok tesekkur ederim buarada

Kızlar bu ultrason kağıdı neresi oluyor ya elleri mi bacak arası mı kafam karıştı 19 hafta 5 günlüğüm daha cinsiyet belli değil pipisi var gibi dedi ama kordonla karıştıran oluyor diyir benm çevrem bu ultrason kağıdı neresi oluyor eleri.mi bacak arası mı

Eklentiler

• 1000117246.jpg
    90,1 KB · Görüntüleme: 60
Bacak arası o ama pipi var gibi benim doktor özellikle kordonun nerde olduğuna bu siyah beyaz da renkli şeyler çıkıyor ya kırmızı renkte oluyor ona baktı kordon nerden geldiğine ona bakmadı mı ki ve evet kordonla çok karıştılıyor geçen instada gördüm doğum olana kadar hep erkek bilmişler doğmuş ki kız günümüz teknolojisinde hala bu yapılıyor maalesef

Amazonda çok iyi bir indirim var bunları aldım size de fikir olsun. Emzik, tarak ve dönence özellikle çok iyi fiyatta. Chicco be safe oto koltuğu 3 bin liraydı ben 360 derece dönen bir şey istediğim için almadım

Eklentiler

• IMG_4270.png
    176,3 KB · Görüntüleme: 48
  • IMG_4271.png
    244,8 KB · Görüntüleme: 47
  • IMG_4272.png
    223,6 KB · Görüntüleme: 47
  • IMG_4273.png
    141,4 KB · Görüntüleme: 46
  • IMG_4274.png
    253 KB · Görüntüleme: 56
Böyle şeylerden anlamam pek ama bariz bacak arasını çekmiş kocaman da pipi gözüküyor yani erkek bence kordon olabilir mi bilemem ama bu bacak arası gibi yine de şöyle düşünmek lazım kordon göbeğe bağlı değil mi bebeğin ben poposunu da görüyorum burda yani göbek çok yukarıda kalıyor

Ay bir de bunları almış babası, unutmuşum. Havluyu 400 liraya almış şu an 1400 görünüyor, şok oldum. 1 saat olmadı alalı

Eklentiler

• IMG_4276.png
    334 KB · Görüntüleme: 51
  • IMG_4275.png
    125,5 KB · Görüntüleme: 48
Bacak arası ve net erkek fotoğrafı sağa cevir zaten anlayacaksın. Popo tarafından bacak arası

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…